« späť

26. YOUTH CUP HBD 2012 Ml. dorast
17.04.2012 - okatarina

Už po tretí krát sa mladší dorastenci hádzanárskeho oddielu MŠK Považská Bystrica, počas veľkonočných sviatkov, zúčastnili medzinárodného turnaja YOUTH CUP HBD 2012 v luxemburskom Dudelange. Tohto 26 ročníka sa zúčastnilo 10 družstiev z 9 štátov nakoľko, sa na poslednú chvíľu odhlásilo družstvo z Rumunska. Družstvá boli rozdelené do dvoch 5 členných skupín, kde odohrali zápasy systémom každý s každým.

 

SKUPINA „A“:                                                                   SKUPINA „B“:                      

RK Celik Zenica  (Bosna a Hercegovina/ HIC)                  HC Berchem (Luxembursko / LUX) 

SG Pilatus Handball  (Švajčiarsko/ CHE)                        KTSV Eupen  (Belgicko / BEL)

USDK Dunkerque  (Francúzsko /FRA)                              HG Saarlouis   (Nemecko / GER) 

HV Kras/Volendam  (Holandsko / NL)                          HC Fivers WAT Margareten /Wien (Rakúsko / AUT)  

HB Dideleng  (Luxembursko / LUX)                                        MŠK Pov. Bystrica (Slovensko / SVK)

 

Výsledky v skupine „A“:

RK Celik Zenica (BIH)                                 - SG Pilatus Handball  (CHE)                        9 : 15

USDK Dunkerque  (FRA)                            - HV Kras/Volendam  (NL)                           15 : 13

HB Dideleng  (LUX)                                     - RK Celik Zenica (BIH)                               21 : 10

SG Pilatus Handball  (CHE)                        - USDK Dunkerque  (FRA)                           15 :  8

HV Kras/Volendam  (NL)                             - HB Dideleng  (LUX)                                   12 : 14

USDK Dunkerque  (FRA)                            - RK Celik Zenica (BIH)                                 9  : 11

SG Pilatus Handball  (CHE)                        - HV Kras/Volendam  (NL)                            21 :  5

USDK Dunkerque  (FRA)                            - HB Dideleng  (LUX)                                    12 : 21

RK Celik Zenica (BIH)                                 - HV Kras/Volendam  (NL)                            11 :  7

SG Pilatus Handball  (CHE)                        - HB Dideleng  (LUX)                                    15 :  9

 

  1. SG Pilatus Handball  (CHE) 
  2. HB Dideleng  (LUX)
  3. RK Celik Zenica (BIH)
  4. USDK Dunkerque  (FRA)
  5. HV Kras/Volendam  (NL)

 

Výsledky v skupine „B“:

HG Saarlouis   (GER)                                  - KTSV Eupen  (BEL)                                    29 : 12

MŠK Pov. Bystrica (SVK)                          - HC Berchem (LUX)                                     19 : 11

 HC Fivers WAT Margareten /Wien (AUT)   - HG Saarlouis   (GER)                                 18 : 24

MŠK Pov. Bystrica (SVK)                          - KTSV Eupen  (BEL)                                     21 : 11

HC Berchem (LUX)                                      - HC Fivers WAT Margareten /Wien (AUT)   17 : 28

MŠK Pov. Bystrica (SVK)                          - HG Saarlouis   (GER)                                  13 : 19

KTSV Eupen  (BEL)                                     - HC Berchem (LUX)                                     14 : 22

MŠK Pov. Bystrica (SVK)                          - HC Fivers WAT Margareten /Wien (AUT)   10 : 16

HG Saarlouis   (GER)                                  - HC Berchem (LUX)                                     23 : 15

KTSV Eupen  (BEL)                                     - HC Fivers WAT Margareten /Wien (AUT)   12 : 27

 

  1. HG Saarlouis   (GER)
  2. HC Fivers WAT Margareten /Wien (AUT)
  3. MŠK Pov. Bystrica (SVK)
  4. HC Berchem (LUX)
  5. KTSV Eupen  (BEL)

 

Výsledky v nadstavbe:

RK Celik Zenica (BIH)                           - HC Berchem (LUX)                                     17 : 27

USDK Dunkerque  (FRA)                      - MŠK Pov. Bystrica (SVK)                          22 : 29

SG Pilatus Handball  (CHE)                  - HC Fivers WAT Margareten /Wien (AUT)    15 : 21

HB Dideleng  (LUX)                               - HG Saarlouis   (GER)                                  22 : 23

 

o 9. – 10. miesto:
HV Kras/Volendam  (NL)                     - KTSV Eupen  (BEL)                                     18 : 13

o 7. – 8. miesto:
USDK Dunkerque  (FRA)                     -  RK Celik Zenica (BIH)                                 20 : 19

o 5. – 6. miesto:
MŠK Pov. Bystrica (SVK)                           - HC Berchem (LUX)                                      15 : 18

o 3. – 4. miesto:
HB Dideleng  (LUX)                               - SG Pilatus Handball  (CHE)                        19 : 18

o 1. – 2. miesto:
HG Saarlouis   (GER)                            - HC Fivers WAT Margareten /Wien (AUT)    26 : 15

Celkové poradie:

  1. HG Saarlouis   (GER)
  2. HC Fivers WAT Margareten /Wien (AUT)
  3. HB Dideleng  (LUX)
  4. SG Pilatus Handball  (CHE) 
  5. HC Berchem (LUX)
  6. MŠK Pov. Bystrica (SVK)
  7. USDK Dunkerque  (FRA)
  8. RK Celik Zenica (BIH)
  9. HV Kras/Volendam  (NL)
  10. KTSV Eupen  (BEL)

Družstvo MŠK:
Gálik Lukáš, Balák Milan, Marciňa Branislav, Zúbek Andrej, Podsedlý Jakub, Babiar Martin, Strelec Peter, Kardoš Peter, Gardián Tomáš, Jakúbek Jakub, Kušík Zdenko, Petričko Michal, Šoltýs Matúš, Przybylek Henrich
Tréner: Mgr. Múdry Martin
Vedúci: Šoltýs Milan

 

Poďakovanie !

            Touto cestou sa Vám chceme poďakovať za sponzorský príspevok, aj vďaka ktorému sa  družstvo mladších dorastencov hádzanárskeho oddielu MŠK Považská Bystrica, mohlo zúčastniť 26.ročníka YOUTH CUP HBD 2012 v Luxemburskom Dudelange,

MEDEKO CAST s.r.o. Považská Bystrica – zlievareň farebných kovov – výroba zlievarenských produktov ako medené zliatiny, umelecké kovolejárstvo, technické odliatky, bronzové puzdra a cínová spájka.

PSL a.s. Považská Bystrica výroba valivých ložísk, otočov, integrovaných prevodov a valčekov, náradia.

MŠK s.r.o. Považská Bystrica prevádzkovateľ športových objektov, ako sú športová hala na sídlisku SNP, krytá plaváreň, zimný štadión a letné kúpalisko.

 

25. YOUTH CUP HBD 2011
 1. HG Saarlouis (Germany)
 2. TV 05-07 Hüttenberg (Germany)
 3. SG Pilatus Handball (Switzerland)
 4. Vöslauer HC (Autriche)
 5. Dijon Bourgogne HB (France)
 6. HB Dideleng (Luxembourg)
 7. KTSV Eupen (Belgium)
 8. MSK Povazska Bystrica (Slovakia)
 9. HV Kras/Volendam (Netherlands)
10. Modena (Italy)

24. YOUTH CUP HBD 2010
1. TSG Friesenheim (Germany)
 2. MŠK Považská Bystrica (Slovakia)
 3. HBD (Luxembourg)
 
4. SG Pilatus Handball (Switzerland)
 5. HV Kras/Volendam (Netherlands)
 6. Metz Handball (France)
 7. HC aon Fivers WAT margareten Wien (Austria)
 8. CS eXtrem Baia Mare (Romania)
 9. KTSV Eupen (Belgium)
10. Handball Carpi Ravarino (Italy)

  

foto:  http://www.youth-cup.lu/

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress