« späť

Prešov dlhší čas bez Tomáša Mažára Iné
10.11.2011 - Ľuboš Cifra

Hádzanár Tatrana Prešov Tomáš Mažár doplatil na stredajšie víťazstvo v dohrávke 6. kola nadnárodnej “SEHA /South East Handball Association/ League” nad tímom HC Bosna BH Gas Sarajevo z Bosny a Hercegoviny presvedčivo 36:25 (19:10) zlomenou rukou a dlhší čas nepomôže svojim spoluhráčom.

 

“Stalo sa to približne v 42. min. Dostal som loptu, otáčal som sa okolo súpera a druhý protihráč ma udrel do tváre. Nekontrolovane som spadol na ruku, pričom mi druhý protihráč ešte buchol po ruke. Neviem, či zlomeninu spôsobil pád alebo úder. Mám zlomenú tretiu záprstnú kostičku, čakám ešte na výsledky piatkového kontrolného rontgenu,” uviedol na margo svojho zranenia pre Hornet rádio T. Mažár.

 

Tridsaťjedenročný pivot nebude na prelome novembra a decembra k dispozícii úradujúcemu slovenskému šampiónovi v 3. kole Pohára EHF proti portugalskému družstvu Madeira Andebol SAD. “To ma veľmi mrzí. V tom zlom, čo ma postihlo, sa snažím nájsť aspoň niečo pozitívne a počas nútenej pauzy sa budem viac venovať rodine,” dodal T. Mažár.

 

SITA

 

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress