« späť

27. YOUTH CUP HBD 2013 Ml. dorast
16.04.2013 - okatarina

Po štvrtý  krát sa mladší dorastenci hádzanárskeho oddielu MŠK Považská Bystrica, počas veľkonočných sviatkov, zúčastnili medzinárodného turnaja YOUTH CUP HBD 2013 v luxemburskom Dudelange. Tohto 27 ročníka sa zúčastnilo 10 družstiev z 10 štátov. Družstvá boli rozdelené do dvoch 5 členných skupín, kde odohrali zápasy systémom každý s každým.

 

SKUPINA „A“:                                                                   SKUPINA „B“:                      

HC Fivers WAT Margareten /Wien (Rakúsko/AUT)    Grand Nancy ASPTT Handball (Francúzsko /FRA)

HG Saarlouis   (Nemecko / GER)                               RK Celik Zenica  (Bosna a Hercegovina/ HIC)                 

HB Dideleng  (Luxembursko / LUX)                               SG Pilatus Handball  (Švajčiarsko/ CHE) 

Pallamano ARCI-UISP Ravarino (Taliansko /ITA)      HV Kras/Volendam  (Holandsko / NL)                              

HC Tallas (Estónsko/ EE)                                                  MŠK Pov. Bystrica (Slovensko / SVK)

 

 

Výsledky v skupine „A“:

 

Pallamano ARCI-UISP Ravarino (ITA)         – HC Fivers WAT Margareten /Wien ( AUT)   8 : 28

HG Saarlouis   ( GER)                                 - HC Tallas ( EE)                                                            21 : 13

HB Dideleng  (Luxembursko / LUX)          – Pallamano ARCI-UISP Ravarino (ITA)             20 : 11

HC Fivers WAT Margareten /Wien ( AUT)    – HG Saarlouis   ( GER)                                    21 : 17

HC Tallas (Estónsko/ EE)                             – HB Dideleng  (Luxembursko / LUX)                15 : 16

HG Saarlouis   ( GER)                                 – Pallamano ARCI-UISP Ravarino (ITA)                  18 : 8

HC Fivers WAT Margareten /Wien ( AUT) HC Tallas (Estónsko/ EE)                               21 : 13

HG Saarlouis   ( GER)                                 -  HB Dideleng  (Luxembursko / LUX)                     24 : 10

Pallamano ARCI-UISP Ravarino (ITA)          - HC Tallas (Estónsko/ EE)                                14 : 22

HC Fivers WAT Margareten /Wien ( AUT)  -  HB Dideleng  (Luxembursko / LUX)           24 : 6

 

  1. HC Fivers WAT Margareten /Wien (AUT) 
  2. HG Saarlouis   ( GER)
  3. HB Dideleng  (LUX)
  4. HC Tallas ( EE) 
  5. Pallamano ARCI-UISP Ravarino (ITA)

 

Výsledky v skupine „B“:

 

SG Pilatus Handball  ( CHE)                        – HV Kras/Volendam  ( NL)                              14 :  2

Grand Nancy ASPTT Handball (FRA)         – MŠK Pov. Bystrica (SVK)                            12 : 11

RK Celik Zenica  ( HIC)                                –  SG Pilatus Handball  ( CHE)                             10 :  8

HV Kras/Volendam  ( NL)                              – Grand Nancy ASPTT Handball (FRA)       9 : 25

MŠK Pov. Bystrica (SVK)                            – RK Celik Zenica  ( HIC)                                        21 : 10

SG Pilatus Handball  ( CHE)                          – Grand Nancy ASPTT Handball (FRA)         9 : 14

HV Kras/Volendam  ( NL)                             – MŠK Pov. Bystrica (SVK)                                12 : 11

Grand Nancy ASPTT Handball (FRA)          – RK Celik Zenica  ( HIC)                                22 : 6

SG Pilatus Handball  ( CHE)                           – MŠK Pov. Bystrica (SVK)                                  5 : 12

HV Kras/Volendam  ( NL)                                – RK Celik Zenica  ( HIC)                                13 : 14

 

 

  1. Grand Nancy ASPTT Handball (FRA)
  2. MŠK Pov. Bystrica (SVK)
  3. RK Celik Zenica  ( HIC) 
  4. SG Pilatus Handball  ( CHE)
  5. HV Kras/Volendam  ( NL)  

Výsledky v nadstavbe:

 HB Dideleng  (LUX)                                       - SG Pilatus Handball  ( CHE)               11 : 13

HC Tallas ( EE)                                             – RK Celik Zenica  ( HIC)                         25 : 11

HC Fivers WAT Margareten /Wien (AUT)   -  MŠK Pov. Bystrica (SVK)                     23 : 13

HG Saarlouis   ( GER)                                  – Grand Nancy ASPTT Handball (FRA)    23 : 21

 

o 9. – 10. miesto:

Pallamano ARCI-UISP Ravarino (ITA) -   HV Kras/Volendam  ( NL)                      19 : 22

 

o 7. – 8. miesto:

RK Celik Zenica  ( HIC)                       -   HB Dideleng  (LUX)                                    17 : 15

 

o 5. – 6. miesto:

HC Tallas ( EE)                                    -     SG Pilatus Handball  ( CHE)                      21 : 16

 

o 3. – 4. miesto:

Grand Nancy ASPTT Handball (FRA)         – MŠK Pov. Bystrica (SVK)                19 : 18

 

o 1. – 2. miesto:

HG Saarlouis   ( GER)                              – HC Fivers WAT Margareten /Wien (AUT)       21 : 24

 

Celkové poradie:

  1. HC Fivers WAT Margareten /Wien (AUT)
  2. HG Saarlouis   (GER)
  3. Grand Nancy ASPTT Handball (FRA)
  4. MŠK Pov. Bystrica (SVK)
  5. HC Tallas ( EE)  
  6. SG Pilatus Handball  (CHE) 
  7. RK Celik Zenica (BIH)
  8. HB Dideleng  (LUX) 
  9. HV Kras/Volendam  (NL)
  10. Pallamano ARCI-UISP Ravarino (ITA)

 

Družstvo MŠK:

Gálik Lukáš, Balák Milan, Miškech Filip, Zúbek Andrej, Kardoš Peter, Bialoň Lukáš, Dvorščík Anton, Jánošík Matúš, Kľúčik Pavol, Kocifaj Marek, Lovíšek Lukáš, Rosík Alex, Šaradín Maroš, Teplan Peter

Tréner: RNDr. Kardošová Erika

 

Poďakovanie za spoluprácu


            Touto cestou sa Vám chceme poďakovať za sponzorský príspevok, aj vďaka ktorému sa  družstvo mladších dorastencov hádzanárskeho oddielu MŠK Považská Bystrica, mohlo zúčastniť 27.ročníka YOUTH CUP HBD 2012 v Luxemburskom Dudelange:

 

MAJK SLOVAKIA  s.r.o.  výroba jednoduchých výrobkov z kovu, prípravné práce k realizácii stavbym uskutočňovanie stavieb a ich zmien, dokončovacie stavebné práce  pri realizácii exteriérov a interiérov, zámočníctvo, kovoobrábanie….

 MITTEL, s.r.o.  oprava strojov pre poľnohospodárstvo a lesníctvo, predaj, údržba a oprava motocyklov, ich súčiastok a príslušenstva…..

 MŠK s.r.o. Považská Bystrica prevádzkovateľ športových objektov, ako sú športová hala na sídlisku SNP, krytá plaváreň, zimný štadión a letné kúpalisko.

 

 

26. YOUTH CUP HBD 2012

1.HG Saarlouis   (GER)

2. HC Fivers WAT Margareten /Wien (AUT)

3. HB Dideleng  (LUX)

4. SG Pilatus Handball  (CHE) 

5. HC Berchem (LUX)

6. MŠK Pov. Bystrica (SVK)

7. USDK Dunkerque  (FRA)

8. RK Celik Zenica(BIH)

9. HV Kras/Volendam  (NL)

10. KTSV Eupen  (BEL)

 

 

25. YOUTH CUP HBD 2011

 1. HG Saarlouis (Germany)
 2. TV 05-07 Hüttenberg (Germany)
 3. SG Pilatus Handball (Switzerland)
 4. Vöslauer HC (Autriche)
 5. Dijon Bourgogne HB (France)
 6. HB Dideleng (Luxembourg)
 7. KTSV Eupen (Belgium)
 8. MSK Povazska Bystrica (Slovakia)
 9. HV Kras/Volendam (Netherlands)
10. Modena (Italy)

 

           

24. YOUTH CUP HBD 2010

 1. TSG Friesenheim (Germany)
 2. MŠK Považská Bystrica (Slovakia)
 3. HBD (Luxembourg)
4. SG Pilatus Handball (Switzerland)

 5. HV Kras/Volendam (Netherlands)
 6. Metz Handball (France)
 7. HC aon Fivers WAT margareten Wien (Austria)
 8. CS eXtrem Baia Mare (Romania)
 9. KTSV Eupen (Belgium)
10. Handball Carpi Ravarino (Italy)

 

 

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress