« späť

VYŽREBOVANIE 1. LIGY MLADŠÍCH DORASTENCOV Ml. dorast
08.07.2016 - Katarína Opoldíková

 

Sezóna sa začne druhý septembrový týždeň a skončí v závere budúceho mája súbojmi o Česko-slovenský pohár.
 

1. LIGA MLADŠÍ DORASTENCI                                                 

1. kolo : 10. – 11.9.2016

 6A-1            P.Bystrica   – Malacky-Stupava                                         

 6A-2            Prešov       – ŠKP BA                                          

 6A-3            Modra        – voľno                                           

 6A-4            Hlohovec     – Bojnice-Martin                                        

 6A-5            Nové Zámky   - ŠG Košice                                       

 6A-6            Trebišov     – Topoľčany                          

 

2. kolo : 17. – 18.9.2016

 6A-7            Malacky-Stupava – Topoľčany                                       

 6A-8            ŠG Košice    – Trebišov                                        

 6A-9            Bojnice-Martin – Nové Zámky                                      

 6A-10           voľno        – Hlohovec                                        

 6A-11           ŠKP BA       – Modra                                            

 6A-12           P.Bystrica   – Prešov                                          

 

3. kolo : 24. – 25.9.2016

 6A-13           Prešov       – Malacky-Stupava                                        

 6A-14           Modra        – P.Bystrica                                      

 6A-15           Hlohovec     – ŠKP BA                                          

 6A-16           Nové Zámky   – voľno                                           

 6A-17           Trebišov     – Bojnice-Martin                                         

 6A-18           Topoľčany    – ŠG Košice                                       

 

4. kolo : 1. – 2.10.2016

 6A-19           Malacky-Stupava – ŠG Košice                                       

 6A-20           Bojnice-Martin – Topoľčany                                       

 6A-21           voľno        – Trebišov                                        

 6A-22           ŠKP BA       – Nové Zámky                                      

 6A-23           P.Bystrica   – Hlohovec                                         

 6A-24           Prešov       – Modra        

 

5. kolo : 8. – 9.10.2016

 6A-25           Modra        – Malacky-Stupava                                        

 6A-26           Hlohovec     – Prešov                                          

 6A-27           Nové Zámky   - P.Bystrica                                      

 6A-28           Trebišov     – ŠKP BA                                          

 6A-29           Topoľčany    – voľno                                           

 6A-30           ŠG Košice    – Bojnice-Martin                                         

 

6. kolo: 15. – 16.10.2016

 6A-31           Malacky-Stupava – Bojnice-Martin                                       

 6A-32           voľno        – SG Košice                                       

 6A-33           ŠKP BA       – Topoľčany                                       

 6A-34           P.Bystrica   – Trebišov                                        

 6A-35           Prešov       – Nové Zámky                                      

 6A-36           Modra        – Hlohovec 

7. kolo: 22. – 23.10.2016

 6A-37           Hlohovec     – Malacky-Stupava                                        

 6A-38           Nové Zámky   – Modra                                           

 6A-39           Trebišov     – Prešov                                          

 6A-40           Topoľčany    - P.Bystrica                                      

 6A-41           ŠG Košice    – ŠKP BA                                          

 6A-42           Bojnice-Martin – voľno                                           

 

8. kolo : 29. – 30.10.2016

 6A-43           Malacky-Stupava – voľno                                           

 6A-44           ŠKP BA       – Bojnice-Martin                                       

 6A-45           P.Bystrica   – ŠG Košice                                       

 6A-46           Prešov       – Topoľčany                                       

 6A-47           Modra        – Trebišov                                        

 6A-48           Hlohovec     – Nové Zámky                                      

 

9. kolo : 12. – 13.11.2016

 6A-49           Nové Zámky   – Malacky-Stupava                                         

 6A-50           Trebišov     – Hlohovec                                        

 6A-51           Topoľčany    – Modra                                           

 6A-52           ŠG Košice    – Prešov                                          

 6A-53           Bojnice-Martin – P.Bystrica                                      

 6A-54           voľno        – ŠKP BA       

 

10. kolo : 19. – 20.11.2016

 6A-55           Malacky-Stupava – ŠKP BA                                           

 6A-56           P.Bystrica   – voľno                                           

 6A-57           Prešov       – Bojnice-Martin                                        

 6A-58           Modra        – ŠG Košice                                       

 6A-59           Hlohovec     – Topoľčany                                       

 6A-60           Nové Zámky   – Trebišov                                        

 

11. kolo: 26. – 27.11.2016

 6A-61           Trebišov     – Malacky-Stupava                                        

 6A-62           Topoľčany    – Nové Zámky                                      

 6A-63           ŠG Košice    – Hlohovec                                        

 6A-64           Bojnice-Martin – Modra                                            

 6A-65           voľno        – Prešov                                          

 6A-66           ŠKP BA       – P.Bystrica                                      

 

12. kolo : 25. – 26.2.2017

 6B-1            Malacky-Stupava – P.Bystrica                                      

 6B-2            ŠKP BA       – Prešov                                          

 6B-3            voľno        – Modra                                           

 6B-4            Bojnice-Martin – Hlohovec                                         

 6B-5            ŠG Košice    – Nové Zámky                                      

 6B-6            Topoľčany    – Trebišov                                        

 

13. kolo: 4. – 5.3.2017

 6B-7            Topoľčany    – Malacky-Stupava                                        

 6B-8            Trebišov     – ŠG Košice                                       

 6B-9            Nové Zámky   – Bojnice-Martin                                        

 6B-10           Hlohovec     – voľno                                            

 6B-11           Modra        – ŠKP BA                                          

 6B-12           Prešov       – P.Bystrica                                      

  

14. kolo : 11. – 12.3.2017

 6B-13           Malacky-Stupava – Prešov                                          

 6B-14           P.Bystrica   – Modra                                           

 6B-15           ŠKP BA       – Hlohovec                                        

 6B-16           voľno        – Nové Zámky                                       

 6B-17           Bojnice-Martin – Trebišov                                        

 6B-18           ŠG Košice    – Topoľčany                                       

 

15. kolo : 18. – 19.3.2017

 6B-19           ŠG Košice    – Malacky-Stupava                                       

 6B-20           Topoľčany    – Bojnice-Martin                                        

 6B-21           Trebišov     – voľno                                           

 6B-22           Nové Zámky   – ŠKP BA                                           

 6B-23           Hlohovec     – P.Bystrica                                      

 6B-24           Modra        – Prešov                                          

 

16. kolo : 25. – 26.3.2017

 6B-25           Malacky-Stupava – Modra                                           

 6B-26           Prešov       – Hlohovec                                        

 6B-27           P.Bystrica   – Nové Zámky                                      

 6B-28           ŠKP BA       – Trebišov                                         

 6B-29           voľno        – Topoľčany                                       

 6B-30           Bojnice-Martin – ŠG Košice                                       

 

17. kolo : 1. – 2.4.2017

 6B-31           Bojnice-Martin – Malacky-Stupava                                         

 6B-32           ŠG Košice    – voľno                                           

 6B-33           Topoľčany    – ŠKP BA                                          

 6B-34           Trebišov     – P.Bystrica                                       

 6B-35           Nové Zámky   – Prešov                                          

 6B-36           Hlohovec     – Modra                                           

 

18. kolo : 8. – 9.4.2017

 6B-37           Malacky-Stupava – Hlohovec                                        

 6B-38           Modra        – Nové Zámky                                      

 6B-39           Prešov       – Trebišov                                        

 6B-40           P.Bystrica   – Topoľčany                                        

 6B-41           ŠKP BA       – ŠG Košice                                       

 6B-42           voľno        – Bojnice-Martin                                        

 

19. kolo  : 22. – 23.4.2017

 6B-43           voľno        – Malacky-Stupava                                         

 6B-44           Bojnice-Martin – ŠKP BA                                          

 6B-45           ŠG Košice    – P.Bystrica                                      

 6B-46           Topoľčany    – Prešov                                          

 6B-47           Trebišov     – Modra                                           

 6B-48           Nové Zámky   – Hlohovec                                        

 

20. kolo: 29. – 30.4.2017

 6B-49           Malacky-Stupava – Nové Zámky                                      

 6B-50           Hlohovec     – Trebišov                                        

 6B-51           Modra        – Topoľčany                                       

 6B-52           Prešov       – ŠG Košice                                       

 6B-53           P.Bystrica   – Bojnice-Martin                                         

 6B-54           ŠKP BA       – voľno  

                                         

 21. kolo : 13. – 14.5.2017

 6B-55           ŠKP BA       – Malacky-Stupava                                        

 6B-56           voľno        – P.Bystrica                                      

 6B-57           Bojnice-Martin – Prešov                                          

 6B-58           ŠG Košice    – Modra                                           

 6B-59           Topoľčany    – Hlohovec                                        

 6B-60           Trebišov     – Nové Zámky                                      

 

22. kolo : 20. – 21.5.2017

 6B-61           Malacky-Stupava – Trebišov                                        

 6B-62           Nové Zámky   – Topoľčany                                       

 6B-63           Hlohovec     – ŠG Košice                                       

 6B-64           Modra        – Bojnice-Martin                                       

 6B-65           Prešov       – voľno                                           

 6B-66           P.Bystrica   – ŠKP BA 

 

Č-SR pohár dorastencov 26. – 28.5.2017   

                               

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress