« späť

1.turnaj Česko-slovenskej ligy mladších žiakov v Ostrave Ml. žiaci
22.01.2020 - okatarina

V sobotu 18.01.2020 klub TJ Sokol Ostrava usporiadal prvú časť (sedem stretnutí) Česko – Slovenské ligy mladších žiakov. Turnaj prebehol hladko, v pohodovej a priateľskej atmosfére. Turnaja sa zúčastnilo šesť družstiev (tri družstva z Českej a tri zo Slovenskej strany).

      

 

Účastníci:

TJ Sokol Ostrava

SKH Polanka nad Odrou

SKP Frýdek-Místek

MŠK Považská Bystrica

HK Kúpele Bojnice

THA Martin MEDVEDE

 

Výsledky všetkých odohratých strenutí prvá časť:

 

TJ Sokol Ostrava – SKH Polanka nad Odrou                         16 : 10

 

MŠK Považská Bystrica – SKP Frýdek-Místek                        18 : 20  (8 :10)
MŠK:
Kočko, Chudý – Kuchar, Juríček 1, Brandibur 2, Podolák 6, Roman 1, Janík, Strašík, Maliar, Vojtko, Martiška 4, B.Riljak 4

HK Kúpele Bojnice - TJ Sokol Ostrava                                   14 : 13

THA Martin MEDVEDE – SKP Frýdek-Místek                           6 : 17

 

SKH Polanka nad Odrou – MŠK Považská Bystrica             16 : 19 (7:10)
MŠK:
Kočko, Chudý – Kuchar, Juríček 2, Brandibur 1, Podolák 2, Roman 3, Janík, Strašík, Maliar, Vojtko, Martiška 2, B.Riljak 9

 

SKP Frýdek-Místek – HK Kúpele Bojnice                                 22 : 17

THA Martin MEDVEDE – SKH Polanka nad Odrou                 6 : 17

 

Strelci jednotlivých družstiev:

 

TJ Sokol Ostrava

David Pavlišinec                 8

Roman Bednárik                 5

Jonáš Muroň                        4

Matyáš Vosáhlo                  3

Jiří Palider                            3

Tadeáš Kuchař                    3

Martin Hammond                2

Matyas Teichmann             1

 

SKH Polanka nad Odrou

Lukáš Neuwirth                   26

Petr Gelnar                           7

David Koval                          6

Jakub Juráček                     3

Adam Prausek                     1

 

THA Martin MEDVEDE

Tomáš Rodák                      3

Šimon Tóth                           3

Matej Kohut                         1

Richard Šašura                   1

Adam Schuster                    1

Anton Petrík                         1

Michal Balžík                        1

Ondrej Gulán                       1

 

MŠK Považská Bystrica

Bruno Riljak                         13

Ján Podolák                         8

Matej Martiška                     6

Filip Roman                          4

Lukáš Juríček                       3

Nikolas Brandibur               3

           

 

SKP Frýdek-Místek

Viktor Dufek                         24

Adam Chovančík                8

Adam Znišťal                       6

Šimon Babyar                      5

Milan Buchal                        5

Lukáš Menšík                       4

Richard Czepiec                  3

Oliver Kelnar                        3

Adam Kocich                                   1

 

HK Kúpele Bojnice

Matúš Sivák                         12

Michael Gönczi                    8

Karol Krkoška                       4

Tomáš Klement                   3

Viliam Čičmanec                 3

Dominik Maroš                     1

 

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress