« späť

Víťazmi piateho ročníka SOH 2019, teda otvorených majstrovstiev Slovenska mladších žiakoch, ktoré sa hrali od piatka do nedele v Michalovciach sa stali hráči Tatrana Prešov, v napínavom finále zdolali našich chlapcov 8 : 9, keď o svojej výhre rozhodli z poslednej deviatky. Ml. žiaci
18.06.2019 - okatarina

SOH 2019

               

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať firmám Thyssenkrupp rothe erde Slovakia a.s. a MEDEKO nadácia, za sponzorský príspevok, aj vďaka ktorému bolo možné úspešne reprezentovať hádzanársky oddiel, mesto Považská Bystrica a v neposlednej rade aj Vašu firmu !

Víťazmi piateho ročníka SOH 2019, teda otvorených majstrovstiev Slovenska mladších žiakoch, ktoré sa hrali od piatka do nedele v Michalovciach sa stali hráči Tatrana Prešov,  v napínavom finále zdolali našich chlapcov 8 : 9, keď o svojej výhre rozhodli z poslednej deviatky. 

Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín nasledovne:

Skupina A: MHC Štart Nové Zámky, HK Slavoj Trebišov, HC Tatran Stupava, MŠK Kysucké Nové Mesto

Skupina B: MŠK Považská Bystrica, HáO Slovan Modra, ŠK Zemlín Trebišov, ŠKP Bratislava, HŠG ŠG Košice, HáO Slovan Modra

 

14.-16.6.2019 SOHu 2019 v hádzanej mladších žiakov v Michalovciach

Piatok 14.6.2019

MŠK Považská Bystrica -  HáO Slovan Modra                           18 : 6  (6 : 4)
MŠK : Dzurjaník, Hlušek – Tichý 2, M.Chabada 2, Bačík, Podolák , Gero, Rolinčin, Zachar, Janík 2/1, Skáčik 6, Mlyniský 1, Maliar 1, Podsedlý 4,  Dudr, Riljak

 

ŠK Zemlín Trebišov ŠKP Bratislava                                       13 : 17

MHC Štart Nové Zámky -   HK Slavoj Trebišov                          16 : 12

MHC Bardejov Tatran Prešov                                                  4 : 16

HC Tatran Stupava MŠK HO K.N.Mesto                                 6 : 10

 

MŠK Považská Bystrica -  HŠG ŠG Košice                                21 : 4  (9 : 2)
MŠK : Dzurjaník, Hlušek – Tichý 2, M.Chabada 3, Bačík, Podolák 7, Gero 2, Rolinčin, Zachar, Janík , Skáčik 2, Mlyniský, Maliar, Podsedlý 5/1,  Dudr , Riljak

 

HáO TJ Slovan Modra -   ŠK Zemlín Trebišov                          12 : 10

 

HK Slavoj Trebišov  MŠK HO K.N.Mesto                                 4 : 20

Tatran Prešov – HC Tatran Stupava                                            15 : 7

MHC Štart Nové Zámky MHC Bardejov                                  14 : 17

ŠKP Bratislava -   HŠK ŠG Košice                                              18 : 8

 

MŠK Považská Bystrica -  ŠK Zemlín Trebišov                          18 : 7  (9 : 2)
MŠK : Dzurjaník, Hlušek – Tichý, M.Chabada, Bačík, Podolák 2, Gero, Rolinčin, Zachar, Janík 2, Skáčik 3, Mlyniský, Maliar, Podsedlý 7,  Dudr 2/1, Riljak 2


MHC Bardejov - 
 HK Slavoj Trebišov                                         19 : 8

HC Tatran Stupava -   MHC Štart Nové Zámky                           18 : 13

MŠK HO K.N.Mesto  Tatran Prešov                                          12 : 15

 

Sobota 15.6.2019

HáO Slovan Modra ŠKP Bratislava                                       10 : 19

HŠK ŠG Košice  -   ŠK Zemlín Trebišov                                    4 : 14

HK Slavoj Trebišov  Tatran Prešov                                         9 : 22

MHC Štart Nové Zámky  MŠK HO K.N.Mesto                         16 : 23

MHC Bardejov -   HC Tatran Stupava                                         18 : 15

 

MŠK Považská Bystrica -  ŠKP Bratislava                                  14 : 12  (5 : 6)
MŠK : Dzurjaník, Hlušek – Tichý, M.Chabada , Bačík, Podolák 4, Gero, Rolinčin, Zachar, Janík, Skáčik 1, Mlyniský , Maliar , Podsedlý 9/2,  Dudr, Riljak

 

HŠK ŠG Košice  -   HáO Slovan Modra                                  10 : 13

HC Tatran Stupava -   HK Slavoj Trebišov                             18 : 10

MŠK HO K.N.Mesto  MHC Bardejov                                    19 : 12

Tatran Prešov – MHC Štart Nové Zámky                               22 : 10

 

Semifinále chlapci U12

MŠK Považská Bystrica -  MŠK HO Kysucké Nové Mesto       14 : 14  (7 : 5) (3:1 po 7m)
MŠK : Dzurjaník, Hlušek – Tichý 1, M.Chabada , Bačík, Podolák 2, Gero, Rolinčin, Zachar, Janík, Skáčik 2, Mlyniský 3, Maliar , Podsedlý 5/1,  Dudr, Riljak 1

 

Stretnutie o 9.miesto chlapci U12

MHC Štart Nové Zámky -   HŠK ŠG Košice                                22 : 8

 

Stretnutie o 7.miesto chlapci U12

ŠK Zemlín Trebišov HO Slovan Modra                                  12 : 16

 

Stretnutie o 5.miesto chlapci U12

MHC Bardejov  HC Tatran Stupava                                            8 : 12

 

Stretnutie o 3.miesto chlapci U12

ŠKP Bratislava -  MŠK HO K.N.Mesto                                            16 : 15

 

Finále chlapci U12

MŠK Považská Bystrica -  Tatran Prešov                                       8 : 9  (4 : 2)
MŠK : Dzurjaník, Hlušek – Tichý , M.Chabada , Bačík, Podolák , Gero, Rolinčin, Zachar, Janík, Skáčik 1, Mlyniský , Maliar , Podsedlý 6,  Dudr, Riljak  1

 

Konečené poradie:

  1. Tatran Prešov
  2. MŠK Považská Bystrica    
  3. ŠKP Bratislava
  4. MŠK HO Kysucké Nové Mesto
  5. HC Tatran Stupava
  6. MHC Bardejov
  7. HO Slovan Modra
  8. ŠK Zemlín Trebišov
  9. MHC  Štart Nové Zámky
  10. HŠK ŠG Košice

Najlepší strelec turnaja  -Dominik POSEDLÝ – MŠK Považská Bystrica    

 

Otvorených majstrovstiev Slovenska mladších žiakov sa zúčastnilo aj družstvo MŠK Považská Bystrica, ktoré obsadilo krásne druhé miesto, za čo im patrí veľké poďakovanie a gratulácia,  v tomto zložení:

Bačík Marek, Dudr Branislav, Dzurjaník Richard, Gero Daniel, Hlušek Viliam, Chabada Martin, Janík Jakub, Maliar Radoslav, Matej, Mlyniský Marián, Podolák Ján, Podsedlý Dominik, Riljak Bruno, Rolinčin David, Skáčik Filip, Tichý Patrik, Zachar Patrik

Porubský Dušan – tréner družstva

Chabada Ľubomír – vedúci družstva

 

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress