« späť

Memoriál Františka Blaška 23.- 24.3 2013 Ml. žiaci
20.03.2013 - Katarína Opoldíková

 

Sobota- 23.3.2013

  1. 1.    8,00             HCB Karviná A                   – MŠK Pov. Bystrica B
  2. 2.    8.40             MŠK Pov. Bystrica A        – HCB Karviná B
  3. 3.    9.20             ŠKP Bratislava                   – HK Kúpele Bojnice
  4. 4.    10.00           MŠK Pov. Bystrica B        – MŠK Pov. Bystrica A
  5. 5.    10.40           Tatran Prešov A                – Tatran Prešov B
  6. 6.    11.20            HCB Karviná B                   – HCB Karviná A
  7. 7.    12.00             MŠK Pov. Bystrica B        – ŠKP Bratislava
  8. 8.    12.40            MŠK Pov. Bystrica A        – HCB Karviná A
  9. 9.    13.20             HK Kúpele Bojnice          – Tatran Prešov A
  10. 10.   14.00             HCB Karviná B                   – Tatran Prešov B
  11. 11.   14.40             ŠKP Bratislava                   – HCB Karviná A
  12. 12.   15.20            MŠK Pov.Bystrica B         – HK Kúpele Bojnice
  13. 13.   16.00            Tatran Prešov A                – HCB Karviná B
  14. 14.    16.40            MŠK Pov. Bystrica A        – Tatran Prešov B
  15. 15.    17.20            Tatran Prešov A                – ŠKP Bratislava
  16. 16.     18.00            HK Kúpele Bojnice                       – MŠK Pov. Bystrica A

Nedeľa 24.3.2013

  1. 17.       7.30               Tatran Prešov B               – MŠK Pov. Bystrica B
  2. 18.       8.10               MŠK Pov. Bystrica A        – Tatran Prešov A
  3. 19.      8.50               HCB Karviná A                   – HK Kúpele Bojnice
  4. 20.      9.30               MŠK Pov.Bystrica B         – Tatran Prešov A
  5. 21.     10.10            HCB Karvina B                   – ŠKP Bratislava
  6. 22.     10.50            Tatran Prešov B                – HCB Karviná A
  7. 23.     11.30            HK Kúpele Bojnice           – HCB Karviná B
  8. 24.     12.10            Tatran Prešov B                – ŠKP Bratislava
  9. 25.     12.50            HCB Karviná A                   – Tatran Prešov A
  10. 26.     13.30            HK Kúpele Bojnice           – Tatran Prešov B
  11. 27.     14.10            MŠK Pov. Bystrica B        – HCB Karviná B
  12. 28.     14.50            MŠK Pov. Bystrica A        – ŠKP Bratislava

15:30 Ukončenie turnaja

 

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress