« späť

Mladší žiaci MŠK Považská Bystrica 13.55 hod. o 7.- 8.miesto s SKH Polanka Ml. žiaci
05.03.2016 - Katarína Opoldíková

Memoriál Mgr. F. Blaška  05. – 06. 03. 2016

 

12.45 hod. 6A HC Rožnov pod Radhoštěm –  6B TJ Nový Jičín

13.20 hod. 5A Tatran Prešov „B“                  - 5B HCB Karviná „B“

13.55  hod. 4A MŠK Považská Bystrica        – 4B SKH Polanka n.O.

14.30  hod. 3A HCB Karviná „A“                   – 3B HK Kúpele Bojnice

15.05  hod. 2A Kodály Tatabánya                 – 2B HC Zlín

15.40  hod. 1A ŠKP Bratislava                      - 1B Tatran Prešov „A“

                       16.20            Vyhodnotenie turnaja 

 

A. skupina :                                                                      B. skupina:                   

1. HCB Karviná A                                                            1. HCB Karviná B

2. MŠK P. Bystrica                                                          2. HK Kúpele Bojnice

3. ŠKP Bratislava                                                            3. DTJ Polanka n.O.

4. HC Rožnov p.R.                                                          4. HC Zlín

5. Tatran Prešov B                                                         5. Tatran Prešov  A

6. Kodály Tatabánya                                                     6. TJ Nový Jičín

 

Sobota – 5.3.2016

 

MŠK Pov. Bystrica          – HCB Karviná A                        7 : 20  (1:12)
MŠK: Lovecký, A.Kvaššay – Kopernický 1/1, Urban 1, F.Kvaššay, Tokár 1, Šesták, Roman, Lagíň, Kucharík 1, Hradil, Pavlík, Petrík, Štefina 1, Badač, Porubec 2
HCB „A“: Újezdský, Steklý – Dráb, Heinz, Čablík, Gašpar 1, Muller, Chochrun 5, Sekáč 9, Kubica 4, Fajfr 1, J.Gorecky , K.Gorecki, Jankovská

HK Kúpele Bojnice         – HCB Karviná B                      17 : 9  (10:4)
HK Kúpele: Carolan, Rajčo – M.Dúbravka 5, Mocko, Šály, Rendek 11/2, Čapliar, Bezdek, Svitok, Benkovič, Dominik 1, Herain, Dubanský
HCB „B“: Koch, Kožušník – J.Gorecki 1, Kraina, K.Gorecki 3, Krawczuk, Jankowská 2, Klus, Kubisa 1, Wróbel, Waschek, Pružinský 2

 

ŠKP Bratislava                 – HC Rožnov p.R.                     26 : 6  (11:3)
ŠKP: Štofko 1, Hronský 2, Vyletel 3, Janoška 6, Mitošinka, Gdovec 5, Pacek 3, Androvič 1, Olšavský 4, Debnár 1, Ďurček
HC: Dvořák, Skalka, Rúža, Borák, Janošek, Ličko, Dvořák, Všetička 1, Chumchal, Dorňák 1/1, V.Kutěj 3, D.Kutěj 1

SKH Polanka n.O.           – HC Zlín                                13 : 15 (8:6)
SKH: Špalek – Ulman 1, Prorok 2, Siročák 2, Florek 1, Bednář 1, Nemčík 1, Prašivka, Střelka, Stratil, Švancer 4, Hyža 1
HC: Zárecký, Křivák – Mokrejš 5/2, Kartousek, Mancl 5/1, Žáček, Juříček, Oškera, Kalčík, Žižka, Navrátil 3, Hill 2/1

 

HC Rožnov p.R.               – MŠK Pov. Bystrica           15 : 26 (6:15)
HC
:
Dvořák, Skalka 1, Rúža, Borák, Janošek 1, Ličko, Dvořák, Všetička 2, Chumchal 4/1, Dorňák 3/1, V.Kutěj 2/1, D.Kutěj 2
MŠK: Lovecký, A.Kvaššay – Kopernický 3, Urban 2, F.Kvaššay 2, Tokár, Šesták, Roman 2, Lagíň 2/1, Kucharík 1, Hradil, Pavlík 5, Petrík 4, Štefina 4/1, Badač 1, Porubec

 

HCB Karviná A                 - ŠKP Bratislava                     13 : 12  (6:8)
HCB „A“:
Újezdský, Steklý – Dráb 2, Heinz, Čablík, Gašpar, Muller, Chochrun 1, Sekáč 8, Kubica 2, Fajfr , J.Gorecky , K.Gorecki, Jankovská
ŠKP: Štofko, Hronský, Vyletel 1, Janoška 5/1, Mitošinka, Gdovec, Pacek, Androvič 4, Olšavský 2, Debnár , Ďurček

 

HC Zlín                               – Tatran Prešov A                   6 : 12  (3:6)
HC
:
Zárecký, Křivák – Mokrejš 3, Kartousek, Mancl 2, Žáček 1, Juříček, Oškera, Kalčík, Žižka, Navrátil, Hill
Tatran „A“: Ondrejčák, Vaško – Grešák, Karabinoš 1, Petko, Polanský, Pošefko 2, Terpák, Štefančík, Turek 2, Uhriňák 6, Ambrózy, Boroň, Vaňo 1, Babuščák

 

Tatran Prešov B              – Kodály Tatabánya              10 : 22 (6:12)
Tatran „B“
:
Noviczký, Furman – Verčimák,Sumilas, Veselovský, Buranovský 5/3, Kostura, Fruman, Stavač 2, D.Fečo, Tomáš, Pollák, Komloš, S.Fečo 1, Mitaľ 2/1, Sopko
Kodály: Darmstädter, Horváth -Barsi, Bodnár 7, Csordás 1, Edwards 1, Fraiman, Halmi 1, Hocsák 1, Kolozsi, Krancz 6, Oáh 1, Paxy, Sárai 2, Szegi 2, Tóth


TJ Nový Jičín                   –
HK Kúpele Bojnice            9 : 23 (4:13)
TJ
:
Holec, Hutyra – P.Gabriš 4, Černota, Filip, J.Gabryš 1, Rucký, Černý, Nedelčev, Škoda, Furmánek 4, Kelnar, Horák, Š.Nedoma, M.Nedoma
HK Kúpele: Carolan, Rajčo – M.Dúbravka 4, Mocko 2, Šály 1, Rendek 7, Čapliar 1, Bezdek 5, Svitok, Benkovič, Dominik 2, Herain 1, Dubanský

 

MŠK Pov. Bystrica          – ŠKP Bratislava                       12 : 16  (7:8)
MŠK:
Lovecký, A.Kvaššay – Kopernický 3, Urban 2, F.Kvaššay, Tokár, Šesták, Roman 1, Lagíň , Kucharík , Hradil, Pavlík , Petrík 1, Štefina 5, Badač, Porubec
ŠKP: Štofko, Hronský, Vyletel 4/1, Janoška 4, Mitošinka 2, Gdovec 1, Pacek, Androvič 1, Olšavský 3, Debnár , Ďurček 1

           

HCB Karviná A                 – HC Rožnov p.R.                   26 : 8 (12:4)
HCB „A“:
Újezdský, Steklý – Dráb 1, Heinz 3, Čablík, Gašpar 1, Muller 3, Chochrun 3, Sekáč 8, Kubica, Fajfr 1, J.Gorecky 3, K.Gorecki 1, Jankovská 2
HC: Dvořák, Skalka, Rúža, Borák, Janošek, Ličko, Dvořák, Všetička, Chumchal 3/1, Dorňák 1, V.Kutěj 4/2, D.Kutěj

 

HCB Karviná B                – TJ Nový Jičín                         10 : 10 (6:4)
HCB „B“:
Koch, Kožušník – J.Gorecki, Kraina, K.Gorecki 3, Krawczuk, Jankowská 2/1, Klus 1, Kubisa 1/1, Wróbel 1, Waschek, Pružinský 2/2
TJ: Holec, Hutyra – P.Gabriš 4, Černota 3, Filip, J.Gabryš, Rucký, Černý 1, Nedelčev, Škoda, Furmánek 2, Kelnar, Horák, Š.Nedoma, M.Nedoma

 

Tatran Prešov A              - SKH Polanka n.O.                 14 : 8 (8:4)
Tatran „A“
: Ondrejčák, Vaško – Grešák, Karabinoš, Petko 1/1, Polanský, Pošefko, Terpák 1, Štefančík, Turek 3, Uhriňák 3, Ambrózy 2, Boroň, Vaňo , Babuščák 4
SKH: Špalek – Ulman, Prorok 1, Siročák 2, Florek 1/1, Bednář, Nemčík 1, Prašivka 1, Střelka, Stratil, Švancer 2, Hyža


Kodály Tatabánya          – MŠK Pov. Bystrica                  24 : 11 (12:4)
Kodály:
Darmstädter, Horváth –Barsi 1, Bodnár 5/1, Csordás 1/1, Edwards 2, Fraiman 1,Halmi,Hocsák 5/1,Kolozsi 2, Krancz 2, Oáh 2, Paxy, Sárai, Szegi 1, Tóth 2
MŠK:
Lovecký, A.Kvaššay – Kopernický, Urban, F.Kvaššay, Tokár, Šesták, Roman 1, Lagíň 1, Kucharík , Hradil, Pavlík , Petrík 3/1, Štefina 3, Badač 1, Porubec  2

 

HK Kúpele Bojnice         – HC Zlín                                    15 : 22 (9:10)
HK Kúpele: Carolan, Rajčo – M.Dúbravka 3, Mocko, Šály, Rendek 12/2, Čapliar, Bezdek, Svitok, Benkovič, Dominik, Herain, Dubanský
HC: Zárecký, Křivák – Mokrejš 5/1, Kartousek, Mancl 4/1, Žáček , Juříček, Oškera 1, Kalčík 4, Žižka, Navrátil 2, Hill 6/1

 

HCB Karviná A                 – Tatran Prešov B                    16: 18 (8:11)
HCB „A“: Újezdský, Steklý – Dráb 3, Heinz, Čablík, Gašpar 2, Muller, Chochrun, Sekáč 6, Kubica 2, Fajfr 1, J.Gorecky 1, K.Gorecki 1, Jankovská

 

SKH Polanka n.O.           – HCB Karviná B                      16 : 8 (7:5)
SKH:
Špalek – Ulman, Prorok, Siročák 8, Florek 1, Bednář 2, Nemčík 1, Prašivka 3/1, Střelka, Stratil, Švancer 1, Hyža
HCB „B“: Koch, Kožušník – J.Gorecki, Kraina, K.Gorecki 2,Krawczuk, Jankowská 4, Klus 1, Kubisa , Wróbel, Waschek, Pružinský 1/1

 

TJ Nový Jičín                   – Tatran Prešov A                     1 : 21  (0:15)
TJ: Holec, Hutyra – P.Gabriš, Černota , Filip, J.Gabryš, Rucký, Černý , Nedelčev, Škoda 1, Furmánek , Kelnar, Horák, Š.Nedoma, M.Nedoma
Tatran „A“: Ondrejčák, Vaško – Grešák, Karabinoš 3, Petko 1, Polanský 2/1, Pošefko, Terpák 1, Štefančík 1, Turek 3, Uhriňák 5, Ambrózy, Boroň 1, Vaňo 3, Babuščák 1

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress