« späť

Priebežné výsledky Memoriálu Mgr. Františka Blaška Ml. žiaci
02.02.2019 - Katarína Opoldíková

Memoriál Mgr. F. Blaška v hádzanej mladších žiakov v Pov. Bystrici,

2. – 3.2. 2019

 

 

Rozlosovanie sobota 2.2.2019

 

             A. skupina :                                                           B. skupina:

            1. HC Zlín                                                            1. HCB Karviná

            2. MŠK Pov. Bystrica „A“                               2. MŠK HO K.N.Mesto

            3. MHC Bardejov                                               3. MŠK Pov. Bystrica „B“

            4. HC Sporta Hlohovec                                    4. Tatran Prešov

 

Sobota – 2.2.2019

 

HCB Karviná                     – MŠK Pov. Bystrica „B“                  29 : 4 (13:2)
HCB:
  Nižník – Hála , Chýlek 4, Černý 2, Griga 1/1, Halas 5, Badura 5, Červenka 4, Adamus, Fránek 5, Kukro,Schrober 3

MŠK „B“:  Juríček, Chudý – Kuchár, Brandibur, Kročil, Samuel, Filip, Zigo, Holinec 1, Tomanek, Vojtko, Fekeč 3/1, Harvanec

MŠK Pov. Bystrica „A“  – HC Sporta Hlohovec                     14 : 8  (8:3)
MŠK „A“:
  Hlušek – Tichý 1, M.Chabada 2, Podolák, Gero, Janík 1, Skáčik 2, Mlyniský 4, Maliar,Podsedlý 3/1, Dudr, B.Riljak 1

HC Sporta: Kukučelka  – A.Číč 5/1, Skalický, Kocian, Hanko, Brunčák, Obulany, Grajcár 1, K.Čič 2, Bakoš

MŠK Pov. Bystrica „B“
  – MŠK HO K.N.Mesto                  2 : 20  (1:11)
MŠK „B“:
  Juríček, Chudý – Kuchár, Brandibur, Kročil, Samuel, Filip 1, Zigo, Holinec, Tomanek, Vojtko, Fekeč , Harvanec 1

MŠK HO:  Lulek – Čuraj 5, Tóth 5, Straňák, Bosý 1, Kubala 2, Goliáš 2, Kopas 1/1, Truchlík 2, Máca 1, Vlček 1, Pírnik

 

HC Zlín                               – MŠK Pov. Bystrica „A“                   8 : 13  (4:8)

HC:  D.Ordelt 3, Marek 5/1, Navrátil, Srňenský, Krajča, Heč, Mrkvička, Ordáň, Šenkýř, M.Ordelt, Šiler

MŠK „A“:  Hlušek 1– Tichý 2, M.Chabada 1, Podolák 2, Gero, Janík, Skáčik 2, Mlyniský 1, Maliar,Podsedlý 4, Dudr, B.Riljak


MŠK HO K.N.Mesto
         – HCB Karviná                                 17 : 19  (11:10)
MŠK HO:
  Lulek – Čuraj 5/3, Tóth, Straňák, Bosý 3/1, Kubala 1, Goliáš 5, Kopas 1, Truchlík, Máca, Vlček 2, Pírnik

HCB:  Nižník – Hála , Chýlek 1, Černý 2, Griga , Halas 2, Badura 5/3, Červenka 1, Adamus, Fránek 6, Kukro,Schrober 2

 

 

HC Sporta Hlohovec      – HC Zlín                                       16 : 11    (8:4)

HC Sporta: Kukučelka  – A.Číč 7, Skalický, Kocian, Hanko, Brunčák, Obulany 1, Grajcár 1, K.Čič 7, Bakoš
HC:  D.Ordelt 3, Marek 5/2, Navrátil, Srňenský 1, Krajča, Heč 2, Mrkvička, Ordáň, Šenkýř, M.Ordelt, Šiler

 

Tatran Prešov                  - MŠK Pov. Bystrica „B“          17 : 4  ( 9:3)

Tatran: Šutran – Kríž 2, Čorej 5, Zubrický 2, Janič 1, Tabačko 1, Wittner 1, Verčimák 2, Šebro 1, Tumidalský 1, Tomáš, Urban 1
MŠK „B“:  Juríček, Chudý – Kuchár, Brandibur 2, Kročil, Samuel, Filip, Zigo, Holinec 1, Tomanek, Vojtko, Fekeč  1, Harvanec

 

MHC Bardejov                  – MŠK Pov. Bystrica „A“                  11 : 15 (4:7)

MHC:  Vaľko 1 – J.Harčák, Krok 6/4, S,Harčár, Pangráč, Š.Ropjak 1, Kmec, Marcinov 1, J.Ropjak 1, Humeník, Šurlák 1, Maník  
MŠK „A“:  Hlušek – Tichý, M.Chabada 2, Podolák 3, Gero 1, Janík, Skáčik 2/1, Mlyniský 1, Maliar, Podsedlý 6/1, Dudr, B.Riljak

Tatran Prešov                  – MŠK HO K.N.Mesto                    17 : 22 ( 9:10)
Tatran:
Šutran – Kríž 2, Čorej 5, Zubrický 2, Janič 1, Tabačko 1, Wittner 1, Verčimák 2, Šebro 1, Tumidalský 1, Tomáš, Urban 1

MŠK HO:  Lulek – Čuraj 6/1, Tóth, Straňák, Bosý 5/2, Kubala 3, Goliáš 2, Kopas 1, Truchlík, Máca, Vlček 2, Pírnik 3

 

MHC Bardejov                  – HC Zlín                                            22 : 7 ( 12:2)
MHC:
  Vaľko 2– J.Harčák, Krok 11/1, S,Harčár, Pangráč 4, Š.Ropjak 2, Kmec 2, Marcinov 1, J.Ropjak, Humeník, Šurlák, Maník  
HC:
  D.Ordelt 2, Marek 3, Navrátil 1, Srňenský 1, Krajča, Heč, Mrkvička, Ordáň, Šenkýř, M.Ordelt, Šiler


HCB Karviná                   –
Tatran Prešov                               22 : 15  (12:7)

HCB:  Nižník – Hála , Chýlek 5, Černý, Griga , Halas, Badura 7/3, Červenka , Adamus, Fránek 5, Kukro, Schrober 5

Tatran: Šutran – Kríž 3, Čorej 1, Zubrický, Janič , Tabačko 2/2, Wittner, Verčimák 1, Šebro 8, Tumidalský, Tomáš, Urban
HC Sporta Hlohovec      – MHC Bardejov                          12 : 19  (5:10)
HC Sporta:
Kukučelka  – A.Číč 1, Skalický 4, Kocian 1, Hanko, Brunčák, Obulany, Grajcár, K.Čič 5/2, Bakoš 1
MHC:
  Vaľko – J.Harčák, Krok 5, S,Harčár 1, Pangráč 3, Š.Ropjak 2, Kmec 3, Marcinov 3, J.Ropjak 2, Humeník, Šurlák, Maník  

 

Nedeľa – 3.2.2019

             

            13.       8.00           3A HC Sporta Hlohovec4B MŠK Pov. Bystrica „B“
             14.       8.45           3B Tatran Prešov            - 4A HC Zlín

             15.       9.30           1A MŠK Pov. Bystrica „A“ – 2B MŠK HO K.N.Mesto

             16.     10.15           1B HCB Karviná – 2A HC Bardejov

             17.     11.00           o 7.miesto……………………… –  ………………………………………

            18.     11.45           o 5.miesto ……………………… -  ………………………………………

            19.     12.30           o 3. miesto……………………… -  ………………………………………

            20.     13.15          o 1. miesto……………………… -  ………………………………………

14.00  Vyhodnotenie turnaja

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress