« späť

Víťazom 42.ročníka celoslovenskej súťaže mladšieho žiactva, žiakov a žiačok základných škôl, centier voľného času pre ročník 2015/2016 sa v kategórii chlapcov stalo družstvo Tatran Prešov a v kategórii dievčat družstva zo Súkromného CVČ Dunajská Streda Ml. žiaci
08.06.2016 - Katarína Opoldíková

Finále 42. ročníka celoslovenskej súťaže mladšieho žiactva, žiakov a žiačok základných škôl, centier voľného času pre ročník 2015/2016

8.6 2016 Považská Bystrica

chlapci                                                                          dievčatá
ZŠ Slovanská Považská Bystrica
 
                           Súkromné CVČ Dunajská Streda

ZŠ Nábrežná Nové Zámky                                       ZŠ Ulica mieru Bytča
Tatran Prešov                                                           ZŠ Ľudovíta Štúra Šaľa
CVČ Dúha Hlohovec

Tabuľka dievčatá
Tabuľka chlapci
CHLAPCI

ZŠ Slovanská Považská Bystrica – CVČ Dúha Hlohovec                                 11 : 10 (6:6)
ZŠ Slovanská:
Lagíň, A.Kvaššay – Kopernický 2, Urban, F.Kvaššay 2, Ďurec, Štesták, Roman 1, Adam, Krátky, Kucharík 1, Porubec, L.Štefina 4, Badač 1, Riljak

CVČ Dúha: Madový 3/1, Balko 1, Kolarovič, Mokrý 1, Kurinec, Ondrejička, Guillaume, Libant 5, Brunčák, Kollár

ZŠ Nábrežná Nové Zámky – Tatran  Prešov                                                  7 : 17 (4:8)
ZŠ Nábrežná:
Lipták – Tóth, Šurina, Suchan 2, Kyjanek, Pirohár 3/2, Masaryk, Jágrik, Szabó,

Mojzes, Hudák, Kodhaj, Beck 1, Makata 1
Tatran: Ambrózy – Kleban 1, Grešák 1, Karabinoš 3, Sopko, Petko 2, Polanský 2, Terpák,
Furman, Štefančík, Turek 1, Uhriňák 6, Vaňo 1

CVČ Dúha Hlohovec  – Tatran  Prešov                                                          13: 19 (8:7)
CVČ Dúha:
Madový 3, Balko 1, Kolarovič, Mokrý, Kurinec, Ondrejička, Guillaume, Libant 6, Brunčák 3, Kollár

Tatran: Ambrózy – Kleban, Grešák 1, Karabinoš 3, Sopko, Petko, Polanský 1, Terpák,
Furman, Štefančík, Turek 3, Uhriňák 11/1, Vaňo

ZŠ Slovanská Pov. Bystrica  – ZŠ Nábrežná Nové Zámky                         12 : 6 (5:3)
ZŠ Slovanská:
Lagíň, A.Kvaššay – Kopernický 4, Urban 2, F.Kvaššay, Ďurec, Štesták, Roman 5, Adam, Krátky, Kucharík, Porubec, L.Štefina 1, Badač, Riljak

ZŠ Nábrežná: Lipták – Tóth, Šurina, Suchan 4, Kyjanek, Pirohár 2, Masaryk, Jágrik, Szabó, Mojzes, Hudák, Kodhaj, Beck, Makata

ZŠ Nábrežná Nové Zámky – CVČ Dúha Hlohovec                        10 : 15 (6:9)
ZŠ Nábrežná: Lipták – Tóth, Šurina, Suchan 3, Kyjanek, Pirohár 3, Masaryk, Jágrik 2, Szabó, Mojzes, Hudák, Kodhaj, Beck 1, Makata  1
CVČ Dúha: Madový 3, Balko 1, Kolarovič, Mokrý 4/1, Kurinec, Ondrejička 1, Guillaume, Libant 5, Brunčák 1, Kollár

                         
Tatran  Prešov  – ZŠ Slovanská PB                                           21 : 11 ( 11 : 7)
Tatran:
Ambrózy – Kleban 1, Grešák 2, Karabinoš 3, Sopko 1, Petko, Polanský 2, Terpák 1,

Furman, Štefančík 1, Turek 2, Uhriňák 7, Vaňo 1
ZŠ Slovanská:
Lagíň 1, A.Kvaššay – Kopernický 4/1, Urban 1, F.Kvaššay, Ďurec, Štesták 1, Roman 1/1, Adam, Krátky, Kucharík, Porubec, L.Štefina 3/1, Badač, Riljak

                  
 KONEČNÉ   PORADIE  CHLAPCI

  1. Tatran Prešov                                     3   3   0   0    57 : 31   6 bodov
  2. ZŠ Slovanská Považská Bystrica     3  2    0   1   34  : 37   4 body
  3. CVČ Dúha Hlohovec                          3   1    0   2  38  : 40  2 body
  4. ZŠ Nábrežná Nové Zámky                 3   0    0   3  23  : 44  0 bodov

DIEVČATÁ

ZŠ Ulica mieru Bytča – ZŠ Ľudovíta Štúra Šaľa                      16 : 12 (8:5)
ZŠ Ulica mieru:
Kytkova – Valientova, Učnikova, Leštinova 4, Škulipajová, Sakalová, Kadačková 1, N.Weberová 2, Čech Špirková, E.Weberová 8/1, Hôrecka 1, Hujikova

ZŠ Ľudovíta Štúra: Štrpková, Szanová – Forrová, Hlavatá 2, Alfoldiová, Kováčiková, Osztényiová, Bilavská 1, Šalátová 8/1, Čopjanová, Gužíková, Szabová 1, Lelkesová

Súkromné CVČ Dunajská Streda – ZŠ Ulica mieru Bytča          16 : 16 (9:10)
Súkromné CVČ:
Kodayová, Pézes 10, Bedecsová, Sarkoziová, Kornyák 2, Szabó, Jandurová, Morva, Raftik, Kovács, Kucserová 1, Kedlecká, Sidó 3, Forgáčová, Márkus, Nagy

ZŠ Ulica mieru: Kytkova – Valientova, Učnikova, Leštinova 1, Škulipajová, Sakalová,
Kadačková 1, N.Weberová 2, Čech Špirková, E.Weberová 10/4, Hôrecka 2, Hujikova

ZŠ Ľudovíta Štúra Šaľa  – Súkromné CVČ Dunajská Streda      8 : 15 (5:8)
ZŠ Ľudovíta Štúra:
Štrpková, Szanová – Forrová, Hlavatá 1, Alfoldiová 1, Kováčiková, Osztényiová, Bilavská, Šalátová 4/1, Čopjanová, Gužíková 2, Szabová, Lelkesová

Súkromné CVČ: Kodayová, Pézes 7, Bedecsová, Sarkoziová, Hornyák 2, Szabó, Jandurová, Morva, Raftik, Kovács 1, Kucserová, Kedlecká, Sidó 5/1, Forgáčová, Márkus, Nagy

 

KONEČNÉ   PORADIE  DIEVČATÁ
1.    Súkromné CVČ Dunajská Streda    2  1   1   0   29 : 24  3 body
2.      ZŠ Ulica mieru Bytča                       2   1   1   0  32 : 28  3 body
3. ZŠ Ľudovíta Štúra Šaľa               2  0     0  2   20 : 29  0 bodov

 

 

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress