« späť

Víťazom jubilejného XX.ročníka memoriálu Mgr. Františka Blaška v hádzanej mladších žiakov, domáce MŠK Považská Bystrica Ml. žiaci
03.02.2019 - okatarina

Memoriál Mgr. F. Blaška v hádzanej mladších žiakov v Pov. Bystrici,

2. – 3.2. 2019

 

 

Rozlosovanie sobota 2.2.2019

 

             A. skupina :                                                           B. skupina:

            1. HC Zlín                                                            1. HCB Karviná

            2. MŠK Pov. Bystrica „A“                               2. MŠK HO K.N.Mesto

            3. MHC Bardejov                                               3. MŠK Pov. Bystrica „B“

            4. HC Sporta Hlohovec                                    4. Tatran Prešov

 

Sobota – 2.2.2019

HCB Karviná                     – MŠK Pov. Bystrica „B“                  29 : 4 (13:2)
HCB:
  Nižník – Hála , Chýlek 4, Černý 2, Griga 1/1, Halas 5, Badura 5, Červenka 4, Adamus, Fránek 5, Kukro,Schrober 3
MŠK „B“:  Juríček– Kuchár, Brandibur, Kročil, Samuel, Filip, Zigo, Holinec 1, Tománek, Chudý, Vojtko, Fekeč 3/1, Harvanec

MŠK Pov. Bystrica „A“  – HC Sporta Hlohovec                     14 : 8  (8:3)
MŠK „A“:
  Hlušek – Tichý 1, M.Chabada 2, Podolák, Gero, Janík 1, Skáčik 2, Mlyniský 4, Maliar,Podsedlý 3/1, Dudr, B.Riljak 1
HC Sporta: Kukučelka  – A.Číč 5/1, Skalický, Kocian, Hanko, Brunčák, Obulany, Grajcár 1, K.Čič 2, Bakoš


MŠK Pov. Bystrica „B“
  – MŠK HO K.N.Mesto                       2 : 20  (1:11)
MŠK „B“:
  Juríček – Kuchár, Brandibur, Kročil, Samuel, Filip 1, Zigo, Holinec, Tománek,Chudý,  Vojtko, Fekeč , Harvanec 1
MŠK HO:  Lulek – Čuraj 5, Tóth 5, Straňák, Bosý 1, Kubala 2, Goliáš 2, Kopas 1/1, Truchlík 2, Máca 1, Vlček 1, Pírnik

 

HC Zlín                               – MŠK Pov. Bystrica „A“                   8 : 13  (4:8)
HC:  D.Ordelt 3, Marek 5/1, Navrátil, Srňenský, Krajča, Heč, Mrkvička, Ordáň, Šenkýř, M.Ordelt, Šiler
MŠK „A“:  Hlušek 1– Tichý 2, M.Chabada 1, Podolák 2, Gero, Janík, Skáčik 2, Mlyniský 1, Maliar,Podsedlý 4, Dudr, B.Riljak


MŠK HO K.N.Mesto
         – HCB Karviná                                   17 : 19  (11:10)
MŠK HO:
  Lulek – Čuraj 5/3, Tóth, Straňák, Bosý 3/1, Kubala 1, Goliáš 5, Kopas 1, Truchlík, Máca, Vlček 2, Pírnik

HCB:  Nižník – Hála , Chýlek 1, Černý 2, Griga , Halas 2, Badura 5/3, Červenka 1, Adamus, Fránek 6, Kukro,Schrober 2

 

HC Sporta Hlohovec      – HC Zlín                                           16 : 11    (8:4)
HC Sporta: Kukučelka  – A.Číč 7, Skalický, Kocian, Hanko, Brunčák, Obulany 1, Grajcár 1, K.Čič 7, Bakoš
HC:  D.Ordelt 3, Marek 5/2, Navrátil, Srňenský 1, Krajča, Heč 2, Mrkvička, Ordáň, Šenkýř, M.Ordelt, Šiler

 

Tatran Prešov                  - MŠK Pov. Bystrica „B“                    17 : 4  ( 9:3)
Tatran: Šutran – Kríž 2, Čorej 5, Zubrický 2, Janič 1, Tabačko 1, Wittner 1, Verčimák 2, Šebro 1, Tumidalský 1, Tomáš, Urban 1
MŠK „B“:  Juríček – Kuchár, Brandibur 2, Kročil, Samuel, Filip, Zigo, Holinec 1, Tománek, Chudý,  Vojtko, Fekeč  1, Harvanec

 

MHC Bardejov                  – MŠK Pov. Bystrica „A“                  11 : 15 (4:7)
MHC:  Vaľko 1 – J.Harčák, Krok 6/4, S,Harčár, Pangráč, Š.Ropjak 1, Kmec, Marcinov 1, J.Ropjak 1, Humeník, Šurlák 1, Maník
MŠK „A“:  Hlušek – Tichý, M.Chabada 2, Podolák 3, Gero 1, Janík, Skáčik 2/1, Mlyniský 1, Maliar, Podsedlý 6/1, Dudr, B.Riljak

 

Tatran Prešov                  – MŠK HO K.N.Mesto                        17 : 22 ( 9:10)
Tatran:
Šutran – Kríž 2, Čorej 5, Zubrický 2, Janič 1, Tabačko 1, Wittner 1, Verčimák 2, Šebro 1, Tumidalský 1, Tomáš, Urban 1

MŠK HO:  Lulek – Čuraj 6/1, Tóth, Straňák, Bosý 5/2, Kubala 3, Goliáš 2, Kopas 1, Truchlík, Máca, Vlček 2, Pírnik 3

 

MHC Bardejov                  – HC Zlín                                            22 : 7 ( 12:2)
MHC:
  Vaľko 2– J.Harčák, Krok 11/1, S,Harčár, Pangráč 4, Š.Ropjak 2, Kmec 2, Marcinov 1, J.Ropjak, Humeník, Šurlák, Maník 
HC:
  D.Ordelt 2, Marek 3, Navrátil 1, Srňenský 1, Krajča, Heč, Mrkvička, Ordáň, Šenkýř, M.Ordelt, Šiler


HCB Karviná                   –
Tatran Prešov                               22 : 15  (12:7)
HCB:  Nižník – Hála , Chýlek 5, Černý, Griga , Halas, Badura 7/3, Červenka , Adamus, Fránek 5, Kukro, Schrober 5
Tatran: Šutran – Kríž 3, Čorej 1, Zubrický, Janič , Tabačko 2/2, Wittner, Verčimák 1, Šebro 8, Tumidalský, Tomáš, Urban

HC Sporta Hlohovec      – MHC Bardejov                          12 : 19  (5:10)
HC Sporta:
Kukučelka  – A.Číč 1, Skalický 4, Kocian 1, Hanko, Brunčák, Obulany, Grajcár, K.Čič 5/2, Bakoš 1
MHC:
  Vaľko – J.Harčák, Krok 5, S,Harčár 1, Pangráč 3, Š.Ropjak 2, Kmec 3, Marcinov 3, J.Ropjak 2, Humeník, Šurlák, Maník 

 

Nedeľa – 3.2.2019

3A HC Sporta Hlohovec – 4B MŠK Pov. Bystrica „B“                21 : 5 (8:4)
HC Sporta: Kukučelka  – A.Číč 6, Skalický 2, Kocian, Hanko, Brunčák, Obulany 1, Grajcár 1, K.Čič 9, Bakoš 2
MŠK „B“:  Juríček – Kuchár, Brandibur 2, Kročil, Samuel, Filip 1, Zigo, Holinec, Tomáek, Chudý, Vojtko, Fekeč 2/1, Harvanec


3B Tatran Prešov            - 4A HC Zlín                                          18 : 10  (7:4)
Tatran: Šutran – Kríž 1, Čorej 2, Zubrický, Janič , Tabačko 4/3, Wittner 1, Verčimák 2, Šebro 8, Tumidalský, Tomáš, Urban
HC:  D.Ordelt, Marek 5, Navrátil 2, Srňenský, Krajča 1, Heč, Mrkvička, Ordáň, Šenkýř 1, M.Ordelt 1, Šiler

1A MŠK Pov. Bystrica „A“ – 2B MŠK HO K.N.Mesto                  16 : 12  (9:3)
MŠK „A“:
  Hlušek – Tichý, M.Chabada, Podolák 2, Gero, Janík 3, Skáčik 3, Mlyniský 5, Maliar,Podsedlý 3, Dudr, B.Riljak

MŠK HO:  Lulek – Čuraj 8/3, Tóth, Straňák, Bosý 3/2, Kubala 1, Goliáš, Kopas, Truchlík, Máca , Vlček , Pírnik


1B
HCB Karviná2A HC Bardejov                                    16 : 13  (6:8)
HCB:  Nižník – Hála , Chýlek 3, Černý, Griga , Halas, Badura 4, Červenka 3, Adamus, Fránek 5, Kukro, Schrober 1
MHC:  Vaľko 1– J.Harčák, Krok 3, S,Harčár, Pangráč 2, Š.Ropjak, Kmec, Marcinov 6, J.Ropjak 1, Humeník, Šurlák, Maník 

 

o 7.miesto
MŠK Pov. Bystrica „B“  - HC Zlín                                                  5 : 13  (4:6)
MŠK „B“:  Juríček – Kuchár, Brandibur 1, Kročil, Samuel, Roman 3, Zigo, Holinec 1/1, Tománek, Chudý, Vojtko, Fekeč, Harvanec
HC:  D.Ordelt, Marek 7/1, Navrátil 4, Srňenský 2/1, Krajča, Heč, Mrkvička, Ordáň, Šenkýř, M.Ordelt, Šiler

o 5.miesto
HC Sporta Hlohovec -  Tatran Prešov                                       13 : 21  (6:10)
HC Sporta: Kukučelka  – A.Číč 4, Skalický 3, Kocian, Hanko, Brunčák, Obulany 1, Grajcár 5, K.Čič , Bakoš
Tatran: Šutran – Kríž 4, Čorej 2, Zubrický 5, Janič 1, Tabačko 3, Wittner, Verčimák 2, Šebro 4, Tumidalský, Tomáš, Urban


o 3. miesto
MŠK HO Kysucké Nové Mesto – MHC Bardejov                     16 : 17  (10:9)
MŠK HO:  Lulek – Čuraj 8, Tóth, Straňák, Bosý 2/1, Kubala 3, Goliáš 2, Kopas, Truchlík, Máca , Vlček , Pírnik 1
MHC:  Vaľko – J.Harčák, Krok 6/2, S,Harčár 1, Pangráč 3, Š.Ropjak 1, Kmec, Marcinov 4, J.Ropjak 2, Humeník, Šurlák, Maník 

 

o 1. miesto
HCB Karviná – MŠK Považská Bystrica                                    13 : 14 (7:5)
HCB:  Nižník – Hála , Chýlek, Černý, Griga , Halas, Badura 6/2, Červenka , Adamus, Fránek 2, Kukro, Schrober 5
MŠK „A“:  Hlušek – Tichý 1, M.Chabada, Podolák , Gero, Janík 1, Skáčik 3, Mlyniský 1, Maliar, Podsedlý 6/2, Dudr, B.Riljak 2

 

 

CELKOVÉ  PORADIE

                         MŠK Považská Bystrica „A“
1.  miesto …………………………………..

                         HCB Karviná

2. miesto …………………………………..

                          MHC Bardejov

3. miesto …………………………………..

                      MŠK HO Kysucké Nové Mesto

4. miesto …………………………………..

                       Tatran Prešov

5. miesto …………………………………..

                         HC Sporta Hlohovec

6. miesto …………………………………..

                      HC Zlín

7. miesto …………………………………..

                      MŠK Považská Bystrica „B“
8. miesto …………………………………..

VYHODNOTENIE NAJLEPŠÍCH HRÁČOV

NAJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJA

       4      KROK Ján Kristián       MHC Bardejov

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

 

NAJLEPŠÍ BRANKÁR TURNAJA

       1      HLUŠEK Viliam       MŠK Považská Bystrica

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

 

NAJLEPŠÍ STRELEC TURNAJA

   2  ČURAJ  Šimon  MŠK HO Kysucké Nové Mesto – 32 gólov

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress