« späť

Víťazom v poradí XVIII.ročníka memoriálu Mgr. Františka Blaška v hádzanej mladších žiakov sa stalo družstvo TATRAN PREŠOV “A” Ml. žiaci
12.02.2017 - okatarina

TABULKA skupina A
TABULKA skupina B
Vysledky turnaja
HC Sporta Hlohovec zápis o stretnutí
MŠK K.N.Mesto zápis o stretnutí
MŠK Pov. Bystrica A zápis o stretnutí
MŠK Pov. Bystrica B zápis o stretnutí
ŠKH Agrokarpaty Pezinok zápis o stretnutí
ŠKP Bratislava zápis o stretnutí
Tatran Prešov B zápis o stretnutí
Tatran Prešov A zápis o stretnutí
HCB Karviná zápis o stretnutí

Memoriál Mgr. F. Blaška  11. – 12. 02. 2017

 

A. skupina :                                                                      B. skupina:                  

1. MŠK P. Bystrica A                                                     1. MŠK P. Bystrica B

2. HCB Karviná                                                               2. HC Sporta Hlohovec

3. ŠKP Bratislava                                                           3. MŠK Kysucké Nové Mesto

4. Tatran Prešov B                                                         4. ŠKH Agrokarpaty Pezinok

                                                                                            5. Tatran Prešov A

 Sobota – 11.2.2017

HCB Karviná                     – ŠKP Bratislava                                  17 : 16  (8:9)
HCB:
Koch, Mira – K.Górecki 6/3, J.Górecki 2, Kraina 1, Wróbel 1, Krawczuk, Jankovská 3, Rusz, Farný 3, Klus 1, Waschek, Farář, Siuda
ŠKP: Martinek, Ďurček, Brat, Gdovec 5/1, Debnár, L.Pacek 3, Olšavský 3, Benek, Jakubec, M.Pacek, Janoška 5

 

MŠK Pov. Bystrica B        - MŠK K. N. Mesto                             7 : 15  (4:9)
MŠK „B“: Lovecký – Kaminský, Podsedlý, Podolák 1, M.Chabada, Valášek, Štrbek, Ľ.Chabada 6, Zeman, Urbančok, Rušín, Kašuba, Malinkovič
MŠK K.N.M.: Lulek, Janec – Goliáš, Javorík 1, Franek, Bosá, Kubala 2, Kaňuk, Ceniga, Jánošík, Vavro 2, Podkonický, Ďurana 6/1, Belaček 4

 

HC Sporta Hlohovec      – ŠKH Agrokarpaty Pezinok               22 : 9 (9:4)
HC Sporta: Balko, Kollár – Halás 2, A.Čič, Paloncy 2, K.Čič, Kubička 5, Tvrdoň 5, Ondrejička, Kurinec 3, Mrkvica, Brunčák 5
ŠKH: Feder, Kiš 5/1, Dobrotka 1, Brunovský, Oravec 3, M.Baďura , D.Baďura, Kadlec, Aksamit, Lachman, Mošat, Kupec

MŠK Pov. Bystrica A      – ŠKP Bratislava                              15 : 12  (7:5)
MŠK „A“:
A.Kvaššay – Kopernický 3/1, Urban, F.Kvaššay 2, Lagíň, Šesták, Roman, Adam, Krátky, Kucharík, Pavlík, Porubec 1, L.Štefina 8, Križan 1, Riljak
ŠKP: Martinek, Ďurček 1, Brat, Gdovec 2, Debnár 1, L.Pacek 3, Olšavský 3, Benek, Jakubec, M.Pacek, Janoška 2

 

ŠKH Agrokarpaty Pezinok – MŠK K. N. Mesto                            9 : 18  (4:9)
ŠKH:
Feder 1, Kiš 1, Dobrotka 2, Brunovský, Oravec 4/1, M.Baďura , D.Baďura, Kadlec,

Aksamit 1, Lachman, Mošat, Kupec
MŠK K.N.M.: Lulek, Janec – Goliáš, Javorík, Franek, Bosá, Kubala 1, Kaňuk 1, Ceniga 1, Jánošík, Vavro 1, Podkonický, Ďurana 6/1, Belaček 8/1

 

Tatran Prešov A               – MŠK Pov. Bystrica B                        20 : 2 (11:1)
Tatran „A“: Verčimák, Veselovský 4, Spoko, Buranovský 1, Stavač 1, D.Fečo, Tomáš 1, Pollák 2, Mitaľ 2, Amrózy, Sumilas 3, S. Fečo 1, Kostura 5/1, Furman
MŠK „B“: Lovecký – Kaminský, Podsedlý, Podolák, M.Chabada 1, Valášek, Štrbek, Ľ.Chabada 1, Zeman, Urbančok, Rušín, Kašuba, Malinkovič

 

Tatran Prešov B                – HCB Karviná                                 6 : 16  (2:9)
Tatran „B“: Zubrický – Janič, Hriblan, Osif, Tomáš, Cuper, Šutran, Tabačko, Harčár 1, Šebro, Bača, Urban, Kevický, Vlček 1, Iľko, Milerik 4/2
HCB: Koch, Mira – K.Górecki 2, J.Górecki 2, Kraina, Wróbel 2, Krawczuk, Jankovská 3, Rusz, Farný 1, Klus 2, Waschek 1, Farář 2/1, Siuda 1
Tatran Prešov A               – HC Sporta Hlohovec                     17 : 14
Tatran „A“:
Verčimák, Veselovský , Spoko, Buranovský 4, Stavač 2, D.Fečo 1, Tomáš 1, Pollák, Mitaľ 7, Amrózy, Sumilas, S. Fečo 2, Kostura, Furman
HC Sporta: Balko, Kollár – Halás 2, A.Čič, Paloncy, K.Čič, Kubička 6/1, Tvrdoň 3, Ondrejička, Kurinec, Mrkvica, Brunčák 3

 

MŠK Pov. Bystrica B        - ŠKH Agrokarpaty Pezinok                   6 : 16
MŠK „B“:
Lovecký – Kaminský 1, Podsedlý, Podolák, M.Chabada, Valášek 1, Štrbek, Ľ.Chabada 3, Zeman, Urbančok, Rušín, Kašuba 1, Malinkovič

ŠKH: Feder 2, Kiš 6, Dobrotka 4, Brunovský, Oravec 3, M.Baďura , D.Baďura, Kadlec,
Aksamit 1/1, Lachman, Mošat, Kupec

ŠKP Bratislava                 – Tatran Prešov B                                 23 : 8 (11:6)
ŠKP:
Martinek 1, Ďurček 2, Brat, Gdovec 4, Debnár , L.Pacek 2, Olšavský 2, Benek 4, Jakubec 1, M.Pacek, Janoška 7
Tatran „B“: Zubrický – Janič, Hriblan, Osif,Tomáš, Cuper 1, Šutran, Tabačko 2, Harčár 2, Šebro 1, Bača 1, Urban, Kevický, Vlček, Iľko, Milerik 1

MŠK K. N. Mesto               – HC Sporta Hlohovec                      12 :21  (7:11)
MŠK K.N.M.: Lulek, Janec – Goliáš, Javorík, Franek, Bosá, Kubala, Kaňuk, Ceniga, Jánošík, Vavro 2, Podkonický, Ďurana 6, Belaček 4
HC Sporta: Balko, Kollár – Halás 6, A.Čič , Paloncy, K.Čič, Kubička 3/1, Tvrdoň 2, Ondrejička, Kurinec 6, Mrkvica, Brunčák 4

 

ŠKH Agrokarpaty Pezinok – Tatran Prešov A                              10 : 21
ŠKH:
Feder 2, Kiš 3/1, Dobrotka 1, Brunovský, Oravec 3, M.Baďura , D.Baďura, Kadlec,

Aksamit 1, Lachman, Mošat, Kupec
Tatran „A“: Verčimák, Veselovský 3, Spoko, Buranovský 6, Stavač 2, D.Fečo 2, Tomáš, Pollák 1, Mitaľ 4/1, Amrózy, Sumilas 1, S. Fečo 1, Kostura 1, Furman

HCB Karviná                     - MŠK Pov. Bystrica A                    17 : 18  (7:6)
HCB:
Koch, Mira – K.Górecki 3, J.Górecki 2, Kraina, Wróbel 1, Krawczuk, Jankovská 5/1, Rusz, Farný 4/1, Klus 2, Waschek, Farář, Siuda
MŠK „A“:
A.Kvaššay – Kopernický 5, Urban 2, F.Kvaššay 1, Lagíň 1, Šesták, Roman, Adam, Krátky, Kucharík, Pavlík, Porubec, L.Štefina 8/2, Križan 1, Riljak


HC Sporta Hlohovec     
- MŠK Pov. Bystrica B                          26 : 2  (14:0)
HC Sporta:
Balko, Kollár – Halás 3, A.Čič 1, Paloncy, K.Čič 2, Kubička 2, Tvrdoň 5, Ondrejička 2, Kurinec 4, Mrkvica 3, Brunčák 4

MŠK „B“: Lovecký – Kaminský, Podsedlý, Podolák 1, M.Chabada 1, Valášek, Štrbek, Ľ.Chabada,  Zeman, Urbančok, Rušín, Kašuba, Malinkovič

 

MŠK K. N. Mesto               – Tatran Prešov A                               13 : 18 (6:10)
MŠK K.N.M.:
Lulek, Janec – Goliáš, Javorík 1, Franek, Bosá, Kubala, Kaňuk, Ceniga, Jánošík, Vavro 1, Podkonický, Ďurana 4, Belaček 7/1

Tatran „A“: Verčimák, Veselovský, Spoko, Buranovský 1, Stavač 4, D.Fečo, Tomáš 2, Pollák, Mitaľ 4, Amrózy, Sumilas 2, S. Fečo 5, Kostura 1, Furman

MŠK Pov. Bystrica A      – Tatran Prešov B                              21 : 11 (12:2)
MŠK „A“:
A.Kvaššay – Kopernický 2, Urban 2, F.Kvaššay, Lagíň , Šesták 2, Roman, Adam, Krátky 3, Kucharík 1, Pavlík 4, Porubec 2, L.Štefina 3, Križan 2, Riljak

Tatran „B“: Zubrický – Janič, Hriblan, Osif,Tomáš, Cuper , Šutran, Tabačko 1, Harčár,
Šebro 4, Bača 2, Urban, Kevický, Vlček 2, Iľko, Milerik 2

 

Nedeľa – 12.2.2017

             

3A ŠKP Bratislava           – 4B ŠKH Agrokarpaty Pezinok                  16 : 13 (8:5)
ŠKP:
Martinek , Ďurček 3, Brat 1, Gdovec 2, Debnár , L.Pacek , Olšavský 5, Benek, Jakubec 2, M.Pacek, Janoška 3,
ŠKH: Feder, Kiš 10/3, Dobrotka 1, Brunovský, Oravec 1, M.Baďura 1, D.Baďura, Kadlec, Aksamit, Lachman, Mošat, Kupec

3B MŠK K.N.Mesto         – 4A Tatran Prešov „B“                               17 : 5 (9:2)
MŠK K.N.M.: L
ulek, Janec – Goliáš, Javorík, Franek 1, Bosá, Kubala, Kaňuk, Ceniga, Jánošík 1, Vavro 2, Podkonický, Ďurana 7, Belaček 6/1

Tatran „B“: Zubrický – Janič 1, Hriblan, Osif,Tomáš, Cuper , Šutran, Tabačko, Harčár 1,
Šebro, Bača, Urban, Kevický, Vlček 1, Iľko, Milerik 2

1A MŠK Pov. Bystrica „A“- 2B HC Sporta Hlohovec                     20 : 18 (9:10)
MŠK „A“:
A.Kvaššay – Kopernický 6/2, Urban 3, F.Kvaššay 2, Lagíň , Šesták, Roman, Adam, Krátky, Kucharík , Pavlík , Porubec , L.Štefina 8 , Križan 1, Riljak

HC Sporta: Balko, Kollár – Halás 1, A.Čič, Paloncy, K.Čič , Kubička 8, Tvrdoň, Ondrejička 1, Kurinec 4, Mrkvica, Brunčák 4

1B Tatran Prešov „A“    – 2A HCB Karviná                                        18 : 13 (7:5)
Tatran „A“:
Verčimák, Veselovský, Spoko, Buranovský 4, Stavač 6/1, D.Fečo 1, Tomáš 2, Pollák, Mitaľ 3, Amrózy, Sumilas, S. Fečo 2, Kostura, Furman
HCB: Koch, Mira – K.Górecki 2/1, J.Górecki, Kraina 2, Wróbel 1, Krawczuk, Jankovská 1, Rusz, Farný 5/4, Klus 2, Waschek, Farář, Siuda

 

o 7. miesto
ŠKH Agrokarpaty Pezinok  : Tatran Prešov „B“                                  11 : 5 (3:3)
ŠKH:
Feder  3, Kiš 1, Dobrotka 3/1, Brunovský 1, Oravec 3/1, M.Baďura, D.Baďura, Kadlec,
Aksamit, Lachman, Mošat, Kupec
Tatran „B“: Zubrický – Janič, Hriblan, Osif,Tomáš, Cuper  1, Šutran, Tabačko, Harčár 2, Šebro, Bača, Urban, Kevický, Vlček 2, Iľko, Milerik


o 5. miesto
ŠKP Bratislava
 : MŠK Kysucké Nové Mesto                                   15 : 12 (7:9)
ŠKP:
Martinek , Ďurček , Brat , Gdovec 3, Debnár , L.Pacek , Olšavský 2, Benek, Jakubec , M.Pacek, Janoška 10
MŠK K.N.M.: Lulek, Janec – Goliáš, Javorík, Franek, Bosá, Kubala, Kaňuk, Ceniga, Jánošík 1, Vavro, Podkonický 8, Ďurana 3/2, Belaček

o 3. miesto
HC Sporta Hlohovec
: HCB Karviná                                           16 : 15 (5 : 9 )
HC Sporta: Balko, Kollár – Halás 10/3, A.Čič, Paloncy, K.Čič , Kubička, Tvrdoň, Ondrejička 2, Kurinec 1, Mrkvica, Brunčák 3/2

HCB: Koch, Mira – K.Górecki 4/1, J.Górecki, Kraina, Wróbel 4, Krawczuk, Jankovská 5/1, Rusz,
Farný 2, Klus, Waschek, Farář, Siuda

o 1. miesto
MŠK Považská Bystrica : Tatran Prešov „A“                                9 : 15 (6:10)
MŠK „A“:
A.Kvaššay – Kopernický 3/1, Urban, F.Kvaššay2, Lagíň , Šesták, Roman, Adam, Krátky, Kucharík , Pavlík , Porubec , L.Štefina 5/1 , Križan 1, Riljak

Tatran „A“: Verčimák, Veselovský, Spoko, Buranovský 2, Stavač 4, D.Fečo 2 Tomáš 3, Pollák, Mitaľ 3, Amrózy, Sumilas, S. Fečo 1, Kostura, Furman

 

                                                      

CELKOVÉ PORADIE

 

 

 

Tatran Prešov „A“

1. miesto …………………………………..

MŠK Považská Bystrica „A“

2. miesto …………………………………..

HC Sporta Hlohovec

3. miesto …………………………………..

HCB Karviná

4. miesto …………………………………..

ŠKP Bratislava

5. miesto …………………………………..

MŠK Kysucké Nové Mesto

6. miesto …………………………………..

ŠKH Agrokarpaty Pezinok

7. miesto …………………………………..

Tatran Prešov „B“

8. miesto …………………………………..

MŠK Považská Bystrica „B“

9. miesto …………………………………..

 

 

 

 

VYHODNOTENIE NAJLEPŠÍCH HRÁČOV

NAJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJA

       3      URBAN Tobias          MŠK Považská Bystrica

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

NAJLEPŠÍ BRANKÁR TURNAJA

       81      FURMAN Andrej       Tatran Prešov „A“

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

NAJLEPŠÍ STRELEC TURNAJA

       15   ŠTEFINA Lukáš    MŠK Pov. Bystrica „A“- 32 gólov

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

 

 

 

 

 

 

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress