« späť

Víťazom XVII.ročníka memoriálu Mgr. Františka Blaška v hádzanej mladších žiakov družstvo Tatrana Prešov “A” Ml. žiaci
06.03.2016 - Katarína Opoldíková

Memoriál Mgr. F. Blaška  05. – 06. 03. 2016

 Manželka p. Mgr. F.Blaška
Vysledky turnaja
TABULKA skupina A

TABULKA skupina B

Tatran Prešov A zápis o stretnutí

ŠKP Bratislava zápis o stretnutí

Kodály Tatabánya zápis o stretnutí

HC Zlín zápis o stretnutí

HK Kúpele Bojnice zápis o stretnutí

HCB Karviná A zápis o stretnutí

MŠK Považská Bystrica zápis o stretnutí

SKH Polanka nad Odrou zápis o stretnutí

Tatran Prešov B zápis o stretnutí

HCB Karviná B zápis o stretnutí

TJ Nový Jičín zápis o stretnutí

HC Rožnov pod Radhoštěm zápis o stretnutí

 

 

 

 

 

 

 

A. skupina :                                                                      B. skupina:                   

1. HCB Karviná A                                                            1. HCB Karviná B

2. MŠK P. Bystrica                                                          2. HK Kúpele Bojnice

3. ŠKP Bratislava                                                            3. DTJ Polanka n.O.

4. HC Rožnov p.R.                                                          4. HC Zlín

5. Tatran Prešov B                                                         5. Tatran Prešov  A

6. Kodály Tatabánya                                                     6. TJ Nový Jičín

 

Sobota – 5.3.2016

 

MŠK Pov. Bystrica          – HCB Karviná A                        7 : 20  (1:12)
MŠK: Lovecký, A.Kvaššay – Kopernický 1/1, Urban 1, F.Kvaššay, Tokár 1, Šesták, Roman, Lagíň, Kucharík 1, Hradil, Pavlík, Petrík, Štefina 1, Badač, Porubec 2
HCB „A“: Újezdský, Steklý – Dráb, Heinz, Čablík, Gašpar 1, Muller, Chochrun 5, Sekáč 9, Kubica 4, Fajfr 1, J.Gorecky , K.Gorecki, Jankovská

HK Kúpele Bojnice         – HCB Karviná B                      17 : 9  (10:4)
HK Kúpele: Carolan, Rajčo – M.Dúbravka 5, Mocko, Šály, Rendek 11/2, Čapliar, Bezdek, Svitok, Benkovič, Dominik 1, Herain, Dubanský
HCB „B“: Koch, Kožušník – J.Gorecki 1, Kraina, K.Gorecki 3, Krawczuk, Jankowská 2, Klus, Kubisa 1, Wróbel, Waschek, Pružinský 2


ŠKP Bratislava                 – HC Rožnov p.R.                     26 : 6  (11:3)
ŠKP: Štofko 1, Hronský 2, Vyletel 3, Janoška 6, Mitošinka, Gdovec 5, Pacek 3, Androvič 1, Olšavský 4, Debnár 1, Ďurček
HC: Dvořák, Skalka, Rúža, Borák, Janošek, Ličko, Dvořák, Všetička 1, Chumchal, Dorňák 1/1, V.Kutěj 3, D.Kutěj 1


SKH Polanka n.O.           – HC Zlín                                13 : 15 (8:6)
SKH: Špalek – Ulman 1, Prorok 2, Siročák 2, Florek 1, Bednář 1, Nemčík 1, Prašivka, Střelka, Stratil, Švancer 4, Hyža 1
HC: Zárecký, Křivák – Mokrejš 5/2, Kartousek, Mancl 5/1, Žáček, Juříček, Oškera, Kalčík, Žižka, Navrátil 3, Hill 2/1


HC Rožnov p.R.               –
MŠK Pov. Bystrica           15 : 26 (6:15)
HC: Dvořák, Skalka 1, Rúčka, Borák, Janošek 1, Ličko, Dvořák, Všetička 2, Chumchal 4/1, Dorňák 3/1, V.Kutěj 2/1, D.Kutěj 2
MŠK: Lovecký, A.Kvaššay – Kopernický 3, Urban 2, F.Kvaššay 2, Tokár, Šesták, Roman 2, Lagíň 2/1, Kucharík 1, Hradil, Pavlík 5, Petrík 4, Štefina 4/1, Badač 1, Porubec

 

HCB Karviná A                 - ŠKP Bratislava                     13 : 12  (6:8)
HCB „A“:
Újezdský, Steklý – Dráb 2, Heinz, Čablík, Gašpar, Muller, Chochrun 1, Sekáč 8, Kubica 2, Fajfr , J.Gorecky , K.Gorecki, Jankovská
ŠKP: Štofko, Hronský, Vyletel 1, Janoška 5/1, Mitošinka, Gdovec, Pacek, Androvič 4, Olšavský 2, Debnár , Ďurček

 

HC Zlín                               – Tatran Prešov A                   6 : 12  (3:6)
HC
:
Zárecký, Křivák – Mokrejš 3, Kartousek, Mancl 2, Žáček 1, Juříček, Oškera, Kalčík, Žižka, Navrátil, Hill
Tatran „A“: Ondrejčák, Vaško – Grešák, Karabinoš 1, Petko, Polanský, Pošefko 2, Terpák, Štefančík, Turek 2, Uhriňák 6, Ambrózy, Boroň, Vaňo 1, Babuščák

 

Tatran Prešov B              – Kodály Tatabánya              10 : 22 (6:12)
Tatran „B“
:
Noviczký, Furman – Verčimák,Sumilas, Veselovský, Buranovský 5/3, Kostura, Fruman, Stavač 2, D.Fečo, Tomáš, Pollák, Komloš, S.Fečo 1, Mitaľ 2/1, Sopko
Kodály: Darmstädter, Horváth -Barsi, Bodnár 7, Csordás 1, Edwards 1, Fraiman, Halmi 1, Hocsák 1, Kolozsi, Krancz 6, Oáh 1, Paxy, Sárai 2, Szegi 2, Tóth


TJ Nový Jičín                   –
HK Kúpele Bojnice            9 : 23 (4:13)
TJ
:
Holec, Hutyra – P.Gabriš 4, Černota, Filip, J.Gabryš 1, Rucký, Černý, Nedelčev, Škoda, Furmánek 4, Kelnar, Horák, Š.Nedoma, M.Nedoma
HK Kúpele: Carolan, Rajčo – M.Dúbravka 4, Mocko 2, Šály 1, Rendek 7, Čapliar 1, Bezdek 5, Svitok, Benkovič, Dominik 2, Herain 1, Dubanský

 

MŠK Pov. Bystrica          – ŠKP Bratislava                       12 : 16  (7:8)
MŠK:
Lovecký, A.Kvaššay – Kopernický 3, Urban 2, F.Kvaššay, Tokár, Šesták, Roman 1, Lagíň , Kucharík , Hradil, Pavlík , Petrík 1, Štefina 5, Badač, Porubec
ŠKP: Štofko, Hronský, Vyletel 4/1, Janoška 4, Mitošinka 2, Gdovec 1, Pacek, Androvič 1, Olšavský 3, Debnár , Ďurček 1

           

HCB Karviná A                 – HC Rožnov p.R.                   26 : 8 (12:4)
HCB „A“:
Újezdský, Steklý – Dráb 1, Heinz 3, Čablík, Gašpar 1, Muller 3, Chochrun 3, Sekáč 8, Kubica, Fajfr 1, J.Gorecky 3, K.Gorecki 1, Jankovská 2
HC: Dvořák, Skalka, Rúčka, Borák, Janošek, Ličko, Dvořák, Všetička, Chumchal 3/1, Dorňák 1, V.Kutěj 4/2, D.Kutěj

 

HCB Karviná B                – TJ Nový Jičín                         10 : 10 (6:4)
HCB „B“:
Koch, Kožušník – J.Gorecki, Kraina, K.Gorecki 3, Krawczuk, Jankowská 2/1, Klus 1, Kubisa 1/1, Wróbel 1, Waschek, Pružinský 2/2
TJ: Holec, Hutyra – P.Gabriš 4, Černota 3, Filip, J.Gabryš, Rucký, Černý 1, Nedelčev, Škoda, Furmánek 2, Kelnar, Horák, Š.Nedoma, M.Nedoma

 

Tatran Prešov A              - SKH Polanka n.O.                 14 : 8 (8:4)
Tatran „A“
: Ondrejčák, Vaško – Grešák, Karabinoš, Petko 1/1, Polanský, Pošefko, Terpák 1, Štefančík, Turek 3, Uhriňák 3, Ambrózy 2, Boroň, Vaňo , Babuščák 4
SKH: Špalek – Ulman, Prorok 1, Siročák 2, Florek 1/1, Bednář, Nemčík 1, Prašivka 1, Střelka, Stratil, Švancer 2, Hyža


Kodály Tatabánya
          – MŠK Pov. Bystrica                  24 : 11 (12:4)
Kodály:
Darmstädter, Horváth –Barsi 1, Bodnár 5/1, Csordás 1/1, Edwards 2, Fraiman 1,Halmi,Hocsák 5/1,Kolozsi 2, Krancz 2, Oáh 2, Paxy, Sárai, Szegi 1, Tóth 2
MŠK:
Lovecký, A.Kvaššay – Kopernický, Urban, F.Kvaššay, Tokár, Šesták, Roman 1, Lagíň 1, Kucharík , Hradil, Pavlík , Petrík 3/1, Štefina 3, Badač 1, Porubec  2


HK Kúpele Bojnice         – HC Zlín                                    15 : 22 (9:10)
HK Kúpele: Carolan, Rajčo – M.Dúbravka 3, Mocko, Šály, Rendek 12/2, Čapliar, Bezdek, Svitok, Benkovič, Dominik, Herain, Dubanský
HC: Zárecký, Křivák – Mokrejš 5/1, Kartousek, Mancl 4/1, Žáček , Juříček, Oškera 1, Kalčík 4, Žižka, Navrátil 2, Hill 6/1

 

HCB Karviná A                 – Tatran Prešov B                    16: 18 (8:11)
HCB „A“: Újezdský, Steklý – Dráb 3, Heinz, Čablík, Gašpar 2, Muller, Chochrun, Sekáč 6, Kubica 2, Fajfr 1, J.Gorecky 1, K.Gorecki 1, Jankovská
Tatran „B“: Noviczký, Furman – Verčimák,Sumilas, Veselovský, Buranovský 4/2, Kostura, Fruman, Stavač 7, D.Fečo 2, Tomáš 2, Pollák, Komloš, S.Fečo 1, Mitaľ 2, Sopko

 

SKH Polanka n.O.           – HCB Karviná B                      16 : 8 (7:5)
SKH:
Špalek – Ulman, Prorok, Siročák 8, Florek 1, Bednář 2, Nemčík 1, Prašivka 3/1, Střelka, Stratil, Švancer 1, Hyža
HCB „B“: Koch, Kožušník – J.Gorecki, Kraina, K.Gorecki 2,Krawczuk, Jankowská 4, Klus 1, Kubisa , Wróbel, Waschek, Pružinský 1/1

 

TJ Nový Jičín                   – Tatran Prešov A                     1 : 21  (0:15)
TJ
:
Holec, Hutyra – P.Gabriš, Černota , Filip, J.Gabryš, Rucký, Černý , Nedelčev, Škoda 1, Furmánek , Kelnar, Horák, Š.Nedoma, M.Nedoma
Tatran „A“: Ondrejčák, Vaško – Grešák, Karabinoš 3, Petko 1, Polanský 2/1, Pošefko, Terpák 1, Štefančík 1, Turek 3, Uhriňák 5, Ambrózy, Boroň 1, Vaňo 3, Babuščák 1

 

Tatran Prešov B              – HC Rožnov p.R.                      19 : 12  (12:6)
Tatran „B“: Noviczký, Furman – Verčimák,Sumilas, Veselovský, Buranovský 4/2, Kostura, Fruman, Stavač 5, D.Fečo 2, Tomáš 3, Pollák, Komloš, S.Fečo 1, Mitaľ 4, Sopko
HC: Dvořák 1, Skalka 4, Rúčka 1, Borák, Janošek, Ličko, Dvořák, Všetička 3, Chumchal , Dorňák 1, V.Kutěj 1, D.Kutěj 1

  

ŠKP Bratislava                 - Kodály Tatabánya                   11 : 10  (7:8)
ŠKP: Štofko, Hronský, Vyletel 1, Janoška 3/1, Mitošinka, Gdovec 1, Pacek 4, Androvič, Olšavský 2, Debnár , Ďurček
Kodály: Darmstädter, Horváth –Barsi, Bodnár 6, Csordás, Edwards, Fraiman ,Halmi,Hocsák, Kolozsi, Krancz 2, Oáh 1, Paxy, Sárai, Szegi 1, Tóth 


 HC Zlín                               – HCB Karviná B                        17 : 8  (8:5)
HC: Zárecký, Křivák – Mokrejš 6, Kartousek, Mancl 5, Žáček 2, Juříček, Oškera 1, Kalčík 1, Žižka, Navrátil 1, Hill 1/1
HCB „B“: Koch, Kožušník – J.Gorecki, Kraina 1, K.Gorecki 1,Krawczuk 1, Jankowská 1, Klus 1, Kubisa , Wróbel 1, Waschek, Pružinský 2

 

Nedeľa – 6.3.2016

SKH Polanka n.O.           – TJ Nový Jičín                          14 : 4  (9:2)
SKH: Špalek – Ulman, Prorok 2, Siročák 3, Florek, Bednář, Nemčík 1, Prašivka 2, Střelka 1, Stratil 1, Švancer 4, Hyža
TJ: Holec, Hutyra – P.Gabriš 2, Černota 1, Filip, J.Gabryš, Rucký, Černý 1, Nedelčev, Škoda 1, Furmánek , Kelnar, Horák, Š.Nedoma, M.Nedoma

 

Kodály Tatabánya          - HC Rožnov p.R.                       28 : 8  (6:6)

Kodály: Darmstädter, Horváth –Barsi 3, Bodnár 6/1, Csordás 1, Edwards 1, Fraiman 2,Halmi,Hocsák 1, Kolozsi, Krancz 6, Oáh 4, Paxy, Sárai 1, Szegi
2, Tóth 1
HC
: Dvořák, Skalka , Rúčka 1, Borák, Janošek 1, Ličko, Dvořák 1, Všetička , Chumchal 2/2, Dorňák , V.Kutěj 1, D.Kutěj 2/1

 

Tatran Prešov A              - HK Kúpele Bojnice               17 : 9  (11:7)
HK Kúpele:
Carolan, Rajčo – M.Dúbravka, Mocko, Šály, Rendek 9/1, Čapliar, Bezdek, Svitok, Benkovič, Dominik, Herain, Dubanský

Tatran „A“: Ondrejčák, Vaško – Grešák 1, Karabinoš 2, Petko, Polanský, Pošefko 2, Terpák, Štefančík, Turek 3, Uhriňák 5, Ambrózy 1, Boroň, Vaňo 1, Babuščák 2

 

MŠK Pov. Bystrica          – Tatran Prešov B                     17 : 13  (11:6)
MŠK:
Lovecký, A.Kvaššay – Kopernický 2, Urban, F.Kvaššay 1, Tokár, Šesták, Roman 5/1, Lagíň, Kucharík , Hradil, Pavlík , Petrík 2/1, Štefina 5/2, Badač 2/1, Porubec  

Tatran „B“: Noviczký, Furman – Verčimák,Sumilas, Veselovský, Buranovský,  Kostura, Fruman, Stavač 5, D.Fečo 4, Tomáš, Pollák, Komloš, S.Fečo 1, Mitaľ 3, Sopko

TJ Nový Jičín                   – HC Zlín                                          7 : 18  (3:8)
TJ: Holec, Hutyra – P.Gabriš 2, Černota 2, Filip, J.Gabryš, Rucký, Černý, Nedelčev, Škoda, Furmánek 2/1 , Kelnar, Horák, Š.Nedoma 1, M.Nedoma
HC: Zárecký, Křivák – Mokrejš 3, Kartousek, Mancl 5/1, Žáček 3/2, Juříček 1, Oškera 2, Kalčík 1, Žižka, Navrátil 1, Hill 2

 

HCB Karviná A                 – Kodály Tatabánya                     11 : 15  (7:6)
HCB „A“:
Újezdský, Steklý – Dráb, Heinz 1, Čablík, Gašpar, Muller, Chochrun, Sekáč 6/3, Kubica 3, Fajfr, J.Gorecky, K.Gorecki, Jankovská 1

Kodály: Darmstädter, Horváth –Barsi, Bodnár 9/2, Csordás, Edwards, Fraiman ,Halmi,Hocsák, Kolozsi, Krancz 1, Oáh 2, Paxy, Sárai , Szegi 2, Tóth 1

 

HCB Karviná B                – Tatran Prešov A                           4 : 16  (2:9)
HCB „B“:
Koch, Kožušník – J.Gorecki, Kraina, K.Gorecki,Krawczuk, Jankowská, Klus, Kubisa 1, Wróbel, Waschek 1, Pružinský 2
Tatran „A“: Ondrejčák, Vaško – Grešák, Karabinoš 1/1, Petko 2, Polanský 1, Pošefko 1, Terpák 1, Štefančík 2, Turek 2/1, Uhriňák 3/1, Ambrózy 1, Boroň, Vaňo 2, Babuščák


Tatran Prešov B              –
ŠKP Bratislava                               7 : 20 (2:11)
Tatran „B“: Noviczký, Furman – Verčimák,Sumilas, Veselovský, Buranovský 1,  Kostura, Fruman, Stavač 3, D.Fečo, Tomáš, Pollák, Komloš, S.Fečo 1, Mitaľ 2, Sopko
ŠKP: Štofko 1, Hronský, Vyletel 1, Janoška 9, Mitošinka, Gdovec 2/1, Pacek, Androvič, Olšavský 6, Debnár , Ďurček 1

 

HK Kúpele Bojnice         – SKH Polanka n.O.                    15 : 13 (10:9)
HK Kúpele: Carolan, Rajčo – M.Dúbravka 4, Mocko, Šály, Rendek 6, Čapliar 1, Bezdek 1, Svitok 2, Benkovič, Dominik 1, Herain, Dubanský
SKH: Špalek – Ulman, Prorok 3, Siročák 3/1, Florek 2/1, Bednář 1, Nemčík 1, Prašivka, Střelka 1, Stratil, Švancer 2, Hyža

 

6A HC Rožnov pod Radhoštěm –  6B TJ Nový Jičín           14 : 15 (6:3)

HC: Dvořák, Skalka 1/1, Rúčka 2, Borák, Janošek 4/1, Ličko, Dvořák, Všetička , Chumchal 4/1, Dorňák 1/1, V.Kutěj 2/2, D.Kutěj
TJ: Holec, Hutyra – P.Gabriš 10/2, Černota 1, Filip 1, J.Gabryš, Rucký, Černý, Nedelčev, Škoda, Furmánek 2/1 , Kelnar, Horák, Š.Nedoma 1, M.Nedoma


5A Tatran Prešov „B“5B HCB Karviná „B“                16 : 6 (7:4)

Tatran „B“: Noviczký, Furman – Verčimák,Sumilas, Veselovský, Buranovský 6/2,  Kostura, Fruman, Stavač 3, D.Fečo, Tomáš 2/1, Pollák 1, Komloš, S.Fečo 1, Mitaľ 3, Sopko
HCB „B“: Koch, Kožušník – J.Gorecki, Kraina 3/1, K.Gorecki,Krawczuk 1, Jankowská 1, Klus, Kubisa 1, Wróbel, Waschek, Pružinský

4A MŠK Považská Bystrica        – 4B SKH Polanka n.O.     16 : 7  (8:4)
MŠK:
Lovecký, A.Kvaššay – Kopernický 1, Urban 1, F.Kvaššay 3, Tokár 1, Šesták, Roman 3, Lagíň 2, Kucharík , Hradil 1/1, Pavlík , Petrík 3, Štefina 1, Badač, Porubec  

SKH: Špalek – Ulman, Prorok 3/1, Siročák, Florek 1, Bednář, Nemčík, Prašivka 2/1, Střelka, Stratil, Švancer 1, Hyža

 

3A HCB Karviná „A“    - 3B HK Kúpele Bojnice              17 : 18 (8:12)
HCB „A“:
Újezdský, Steklý – Dráb 1, Heinz, Čablík, Gašpar 1, Muller, Chochrun, Sekáč 9, Kubica 4, Fajfr 1, J.Gorecky, K.Gorecki, Jankovská 1
HK Kúpele: Carolan, Rajčo – M.Dúbravka 4, Mocko, Šály, Rendek 13/1, Čapliar, Bezdek 1, Svitok , Benkovič, Dominik , Herain, Dubanský

2A Kodály Tatabánya   – 2B HC Zlín                                 18 : 15 (12:10)
Kodály:
Darmstädter, Horváth –Barsi, Bodnár 6/1, Csordás, Edwards, Fraiman Halmi,Hocsák 1, Kolozsi, Krancz 2, Oáh 4, Paxy, Sárai , Szegi 2, Tóth 3
HC: Zárecký, Křivák – Mokrejš 9/4, Kartousek, Mancl 1, Žáček 1, Juříček, Oškera 1, Kalčík 1, Žižka, Navrátil 1, Hill 1

 

1A ŠKP Bratislava                      - 1B Tatran Prešov „A“              7 : 14 (4:6)
ŠKP
:
Štofko, Hronský, Vyletel 1/1, Janoška 3, Mitošinka, Gdovec 1, Pacek, Androvič 1, Olšavský 1, Debnár , Ďurček

Tatran „A“: Ondrejčák, Vaško – Grešák, Karabinoš 1, Petko, Polanský, Pošefko 1, Terpák, Štefančík, Turek 3, Uhriňák 4, Ambrózy 2, Boroň, Vaňo, Babuščák 3

 

 

CELKOVÉ PORADIE

 

1. miesto Tatran Prešov „A“

2. miesto ŠKP Bratislava

3. miesto Kodály Tatabánya

4. miesto HC Zlín

5. miestoHK Kúpele Bojnice

6. miesto HCB Karviná „A“

7. miesto MŠK Považská Bystrica

8. miesto SKH Polanka nad Odrou

9. miesto Tatran Prešov „B“

10. miesto HCB Karviná „B“

11. miesto  TJ Nový Jičín

12. miesto HC Rožnov pod Radhoštěm

 

VYHODNOTENIE NAJLEPŠÍCH HRÁČOV

 

NAJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJA

                      11                        SEKÁČ Marek                                          HCB Karviná „A“ – 5 hlasov
č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

 

NAJLEPŠÍ BRANKÁR TURNAJA

                        98                    MITOŠINKA Matúš        ŠKP Bratislava – 4 hlasy

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

 

NAJLEPŠÍ STRELEC TURNAJA

                      5                       RENDEK Dalibor                                   HK Kúpele Bojnice – 58 gólov

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

 

 

Fotky zo zápasu:

[Gallery not found]

 

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress