« späť

Víťazom 19.ročníka memoriálu Mgr. Františka Blaška v hádzanej mladších žiakov sa stali žiaci Tatranu Prešov “A” Ml. žiaci
04.03.2018 - Katarína Opoldíková

Memoriál Mgr. F. Blaška v hádzanej mladších žiakov v Pov. Bystrici,

3. – 4.3. 2018

 

Základné skupiny

Skupina A                                                             Skupina B

   1. HC Dukla Praha „A“                                         1. HCB Karviná

   2. HK Kúpele Bojnice                                           2. MŠK K. N. Mesto

   3. MŠK Pov. Bystrica „B“                                    3. Tatran Prešov „B“

   4. Tatran Prešov „A“                                            4. MŠK Pov. Bystrica „A“

   5. ŠKH Agrokarpaty Pezinok                               5. HC Dukla Praha „B“

                                                                                  6. Kodály Tatabánya

 

HC Dukla Praha B zápis o stretnutí

HC Dukla Praha Bzápis o stretnutí

HCB Karviná zápis o stretnutí

HK Kúple Bojnice zápis o stretnutí

MŠK HO KNMesto zápis o stretnutí

MŠK Pov. Bystrica A zápis o stretnutí
MŠK Pov. Bystrica B zápis o stretnutí
ŠKH Agrokarpaty Pezinok zápis o stretnutí
Tatran Prešov A zápis o stretnutí
Tatran Prešov B zápis o stretnutí
TABULKA skupina A
TABULKA skupina B

 sobota 3.3.2018

 

MŠK Pov. Bystrica „B“ - HK Kúpele Bojnice                   6 : 16   (3:8)

MŠK „B“: Gero, Hlušek – Tichý, Bačík, Podolák 1, Rolinčin, Janík, Skáčik, Mlyniský, Maliar, Podsedlý 5/1, Dudr, Martiška, B.Riljak
HK Kúpele: Carolan, Rajčo – Zajac 1, Mocko 7, Klement, Hrdý 2, Kopecký, Čapliar 2, Reis 2, Vataj, Ševčík 1, Šály 1, Sivák

 

MŠK HO K. N. MestoHCB Karviná                                      9 : 11   (3:6)

MŠK HO: Lulek – Čuraj 1, Máca, Javorik, Kaňuk 1, Bosý 6, Kubala, Goliaš 1, Fanizzi, Kopas, Truchlik, Vlček, Pirnik
HCB: Míra – Beňa, Kraina 1, Siuda 3, Krawczuk, Girga, Baďura 4/2, Červenka, Chylek, Fránek 3, Černý, Schober, Madeja, Halas

 

HC Dukla Praha „A“ – ŠKH Agrokarpaty Pezinok “          17 : 8   (12:3)

Dukla „A“: Cihlář 1, Kratochvíl 3, Duda, Synček 1, Seker, Šubrt, Sandev, Kaska, Zastávková, Erbai 3, Zoubek 2, Šiktanc, Kadlec 2, Vácha, Němeček 1, Túma 4

ŠKH: Nemec – D.Baďura, M.Baďura, Dobrotak 4/1, Oravec 4, Brunovský, Kupec, Lachman, Mikuš, Semančík. Cichy

 

MŠK Pov. Bystrica „A“ – HC Dukla Praha „B“                 7 : 8   (4:3)
MŠK „A“:
Lovecký, Podsedlý – Križan 1, Valášek 1, D.Kaminský, A.Kaminský, Zeman 1, Štefina 4, M.Chabada

Dukla „B“: M.Čepák – Hrudník, Suchánek, Sanislo, Havel, Kušner 3, Dočkálek 1/1, Chmel 2, Khek 2, Týle, Beňák, P.Čepák

 

HC Dukla Praha „A“ – HK Kúpele Bojnice                       26 : 14   (11:7)

Dukla „A“: Cihlář 2, Kratochvíl 4, Duda 4/1, Synček, Seker, Šubrt, Sandev, Kaska, Zastávková, Erbai 8, Zoubek 4, Šiktanc, Kadlec 1, Vácha, Němeček, Túma 3

HK Kúpele: Carolan, Rajčo – Zajac 2, Mocko 3/2, Klement, Hrdý 1, Kopecký, Čapliar 4, Reis 2, Vataj 1, Ševčík , Šály , Sivák 1

 

 

 

Tatran Prešov „B“Kodály Tatabánya                    12 : 16   (6:8)
Tatran „B“:
Šutran, F.Tomáš – Janič 2, Hriblan 1, Čorej 1, Kríž, Šebro 3, Moravec, Hudačko, Tabačko 2, Zubricý 3/2, Urban

Kodály:Vadászy, Pordán – Csordás, Sipos, Solymos 1, Kuzma 1, Chovanecz, Fulóp 2, Edwards 1, Podgrácz 5, Hardi 1, Batta 1, Bánkúti 4/1, Togyeriska

 

HC Dukla Praha „B“ - HCB Karviná                            7 : 11   (4:6)

Dukla „B“: M.Čepák – Hrudník 1, Suchánek, Sanislo 1, Havel 1, Kušner 1, Dočkálek 1/1, Chmel 2, Khek , Týle, Beňák, P.Čepák

HCB: Míra – Beňa, Kraina 2, Siuda 2, Krawczuk 1, Girga, Baďura 4/2, Červenka, Chylek, Fránek 2/1, Černý, Schober, Madeja, Halas

 

Tatran Prešov „A“ – ŠKH Agrokarpaty Pezinok      28 : 5   (15:3)

Tatran „A“:Š.Ambrózy – Harčák 1, Cuper, Vaňo 3, Sopko 2, Ondrija 1, Stavač 6/1, D.Fečo 6, Tomáš 3, Milerik, M.Ambrózy 3, S.Fečo 3, Sumilas

ŠKH: Nemec – D.Baďura 1, M.Baďura, Dobrotka, Oravec 2, Brunovský 1, Kupec, Lachman, Mikuš 1, Semančík. Cichy

 

Kodály TatabányaMŠK K. N. Mesto                           15 : 8   (6:5)

Kodály:Vadászy, Pordán – Csordás, Sipos, Solymos, Kuzma, Chovanecz, Fulóp , Edwards 1, Podgrácz 3, Hardi 2, Batta 3, Bánkúti 6, Togyeriska

MŠK HO: Lulek – Čuraj 2/1, Máca, Javorik, Kaňuk 3, Bosý 1/1, Kubala 1, Goliaš 1, Fanizzi, Kopas, Truchlik, Vlček, Pirnik

 

MŠK Pov. Bystrica „A“ - Tatran Prešov „B“                16 : 10   (7:5)

MŠK „A“: Lovecký, Podsedlý – Križan 1, Valášek 3, D.Kaminský, A.Kaminský, Zeman, Štefina 9, M.Chabada 3

Tatran „B“: Šutran, F.Tomáš – Janič 1, Hriblan 3, Čorej 1, Kríž, Šebro 1, Moravec, Hudačko, Tabačko 4/1, Zubricý , Urban

 

MŠK Pov. Bystrica „B“ - Tatran Prešov „A“                  9 :22   (6:13)

MŠK „B“: Gero, Hlušek – Tichý 1, Bačík, Podolák, Rolinčin, Janík, Skáčik, Mlyniský, Maliar, Podsedlý 5, Dudr, Martiška 1, B.Riljak 2

Tatran „A“:Š.Ambrózy – Harčák, Cuper 1, Vaňo 4, Sopko, Ondrija 1/1, Stavač 4/1, D.Fečo, Tomáš 1, Milerik 1, M.Ambrózy 6, S.Fečo 3, Sumilas 1

 

HCB Karviná – Kodály Tatabánya                                           8 : 11  (3:6)
HCB:
Míra – Beňa, Kraina, Siuda 3, Krawczuk 1, Girga, Baďura 1/1, Červenka, Chylek, Fránek 3/3, Černý, Schober, Madeja, Halas

Kodály:Vadászy, Pordán – Csordás, Sipos, Solymos 1, Kuzma, Chovanecz, Fulóp , Edwards , Podgrácz 3, Hardi 1, Batta 2, Bánkúti 3/1, Togyeriska 1

 

MŠK K. N. Mesto - MŠK Pov. Bystrica „A“                               11 : 12  (4:3)
MŠK HO: Lulek – Čuraj 4/1, Máca, Javorik, Kaňuk 1, Bosý 2, Kubala 1, Goliaš 3, Fanizzi, Kopas, Truchlik, Vlček, Pirnik

MŠK „A“: Lovecký, Podsedlý – Križan 4, Valášek 3/2, D.Kaminský, A.Kaminský, Zeman, Štefina 5/1, M.Chabada

 

MŠK Pov. Bystrica „B“- HC Dukla Praha „A“             22 : 14   (11:7)

MŠK „B“: Gero, Hlušek – Tichý, Bačík, Podolák 1, Rolinčin, Janík, Skáčik 6/1, Mlyniský, Maliar, Podsedlý 5, Dudr, Martiška, B.Riljak 2

Dukla „A“: Cihlář , Kratochvíl 5, Duda 3, Synček, Seker, Šubrt, Sandev, Kaska, Zastávková, Erbai 5, Zoubek 5, Šiktanc, Kadlec 2, Vácha, Němeček 2, Túma

 

HC Dukla Praha „B“ - Tatran Prešov „B“                      14 : 6   (7:2)

Dukla „B“: M.Čepák – Hrudník 1, Suchánek, Sanislo 3, Havel, Kušner, Dočkálek 5, Chmel 4, Khek 1, Týle, Beňák, P.Čepák

Tatran „B“: Šutran, F.Tomáš – Janič, Hriblan 1/1, Čorej 2, Kríž, Šebro 1, Moravec, Hudačko, Tabačko 2, Zubricý , Urban

 

MŠK Pov. Bystrica „A“ - HCB Karviná                                     15 : 13  (7:6)
MŠK „A“:
Lovecký, Podsedlý – Križan 3, Valášek 4/1, D.Kaminský 1, A.Kaminský, Zeman 2, Štefina 3, M.Chabada

HCB: Míra – Beňa, Kraina 1, Siuda 4, Krawczuk 2, Girga 2/1, Baďura 4/1, Červenka, Chylek 1, Fránek 1/1, Černý, Schober, Madeja, Halas

 

HK Kúpele Bojnice – ŠKH Agrokarpaty Pezinok                    17 : 15  (8:9)
HK Kúpele:
Carolan, Rajčo – Zajac 2, Mocko 7/3, Klement, Hrdý 1, Kopecký, Čapliar 2, Reis 4/2, Vataj, Ševčík , Šály 1, Sivák

ŠKH: Nemec – D.Baďura, M.Baďura, Dobrotka 4, Oravec 10/1, Brunovský, Kupec, Lachman, Mikuš 1, Semančík. Cichy

 

Tatran Prešov „B“ - MŠK K. N. Mesto                         13 : 18  (4:7)
Tatran „B“: Šutran, F.Tomáš – Janič, Hriblan 2, Čorej, Kríž 2, Šebro 3, Moravec, Hudačko 1, Tabačko 2, Zubricý 3, Urban

MŠK HO: Lulek – Čuraj 7/1, Máca, Javorik 2/1, Kaňuk 5, Bosý, Kubala 1, Goliaš 3, Fanizzi, Kopas, Truchlik, Vlček, Pirnik

nedeľa  04.03.2018

Kodály Tatabánya – HC Dukla Praha „B“                             10 : 7  (3:4)
Kodály:
Vadászy, Pordán – Csordás, Sipos, Solymos, Kuzma, Chovanecz, Fulóp , Edwards 1, Podgrácz 4, Hardi, Batta 2, Bánkúti 3/2, Togyeriska

Dukla „B“: M.Čepák – Hrudník, Suchánek, Sanislo 1, Havel 2, Kušner, Dočkálek 3/2, Chmel, Khek , Týle 1, Beňák, P.Čepák

 

Tatran Prešov „A“ – HK Kúpele Bojnice                                22 : 9 (9:6)
Tatran „A“:
Š.Ambrózy – Harčák, Cuper, Vaňo 4/1, Sopko 1, Ondrija , Stavač 9, D.Fečo 1, Tomáš, Milerik , M.Ambrózy 1, S.Fečo 2, Sumilas 4

HK Kúpele: Carolan, Rajčo – Zajac 1, Mocko 4/1, Klement, Hrdý, Kopecký 1, Čapliar 1, Reis , Vataj, Ševčík , Šály 2, Sivák


HCB Karviná – Tatran Prešov „B“                                            16 : 8  (9:1)
HCB: Míra – Beňa 1, Kraina 1, Siuda, Krawczuk 1, Girga 2, Baďura 3/1, Červenka 1, Chylek 3, Fránek 2/1, Černý 1, Schober, Madeja, Halas 1/1

Tatran „B“: Šutran, F.Tomáš – Janič 1, Hriblan 3/1, Čorej, Kríž, Šebro, Moravec 1, Hudačko, Tabačko 3, Zubricý, Urban
 

 

MŠK Pov. Bystrica „B“ - ŠKH Agrokarpaty Pezinok             11 : 13  (2:7)
MŠK „B“:
Gero, Hlušek – Tichý 1/1, Bačík, Podolák 1/1, Rolinčin, Janík, Skáčik 2, Mlyniský 1, Maliar, Podsedlý 6/1, Dudr, Martiška, B.Riljak

ŠKH: Nemec – D.Baďura 1, M.Baďura 1, Dobrotka 3, Oravec 8/2, Brunovský, Kupec, Lachman, Mikuš, Semančík. Cichy

 

MŠK K. N. MestoHC Dukla Praha „B“                                10 : 16  (6:8)
MŠK HO:
Lulek – Čuraj 3/3, Máca, Javorik, Kaňuk 3, Bosý 1, Kubala 1, Goliaš 2, Fanizzi, Kopas, Truchlik, Vlček, Pirnik

Dukla „B“: M.Čepák – Hrudník, Suchánek 1, Sanislo 3, Havel 1, Kušner 4/3, Dočkálek 5, Chmel
2 /1, Khek , Týle,  Beňák, P.Čepák

 

HC Dukla Praha „A“ - Tatran Prešov „A“                             10 : 16 (5:6)
Dukla „A“:
Cihlář , Kratochvíl 2, Duda, Synček, Seker, Šubrt 2, Sandev, Kaska, Zastávková, Erbai 2, Zoubek 4, Šiktanc, Kadlec , Vácha, Němeček , Túma

Tatran „A“:Š.Ambrózy – Harčák, Cuper, Vaňo, Sopko 3, Ondrija , Stavač 3, D.Fečo 2, Tomáš, Milerik , M.Ambrózy 2, S.Fečo 5, Sumilas 1

MŠK Pov. Bystrica „A“ - Kodály Tatabánya                    13 : 20 (6:11)
MŠK „A“: Lovecký, Podsedlý – Križan 3, Valášek 3, D.Kaminský, A.Kaminský, Zeman 2, Štefina 3, M.Chabada 2

Kodály:Vadászy, Pordán – Csordás 1, Sipos, Solymos 1, Kuzma 1, Chovanecz, Fulóp 3/1, Edwards 1, Podgrácz 4, Hardi, Batta, Bánkúti 7, Togyeriska 2

 o 9. miesto

A5 MŠK HO K.N.Mesto – B5 MŠK Pov. Bystrica „B“           15 : 10  (8:4)
MŠK HO: Lulek – Čuraj 5/1, Máca, Javorik, Kaňuk 1, Bosý 1, Kubala 1, Goliaš 4, Fanizzi, Kopas, Truchlik, Vlček 3, Pirnik

MŠK „B“: Gero, Hlušek – Tichý 1, Bačík, Podolák 5, Rolinčin, Janík, Skáčik 1, Mlyniský, Maliar, Podsedlý 3, Dudr, Martiška, B.Riljak


o 7. miesto

A4 ŠKH Agrokarpty PezinokB4 MŠK Pov. Bystrica „A“       9 : 14  (6:5)
ŠKH: Nemec – D.Baďura, M.Baďura 1, Dobrotka 7/1, Oravec 1, Brunovský, Kupec, Lachman, Mikuš, Semančík. Cichy

MŠK „A“: Lovecký, Podsedlý – Križan 3, Valášek 1, D.Kaminský 1, A.Kaminský, Zeman, Štefina 5, M.Chabada 4

 

o 5. miesto
A3 HK Kúpele Bojnice –  B3 HC Dukla Praha „B“                 13 : 10 (6:6)
HK Kúpele: Carolan, Rajčo – Zajac 1, Mocko 4/1, Klement, Hrdý, Kopecký 1, Čapliar 1, Reis , Vataj, Ševčík , Šály 2, Sivák

Dukla „B“: M.Čepák – Hrudník, Suchánek, Sanislo 1, Havel 2, Kušner 4/1, Dočkálek 2, Chmel
1, Khek , Týle,  Beňák, P.Čepák

 

o 3. miesto

A2 HC Dukla Praha „A“ – B2 HCB Karviná                            20 : 13 (10:6)
Dukla „A“:
Cihlář , Kratochvíl 4, Duda, 1 Synček, Seker, Šubrt 1, Sandev, Kaska, Zastávková 1, Erbai 6, Zoubek 5, Šiktanc, Kadlec 1, Vácha, Němeček 1, Túma

HCB: Míra – Beňa 1, Kraina 1, Siuda, Krawczuk 1, Girga 2, Baďura 3/1, Červenka 1, Chylek 3, Fránek 2/1, Černý 1, Schober, Madeja, Halas 1/1

o 1. miesto

A1 Tatran Prešov „“A“ – B1 Kodály Tatabánya                  21 : 12  (10:6)
Tatran „A“:Š.Ambrózy – Harčák, Cuper, Vaňo 1, Sopko 2, Ondrija , Stavač 9/3, D.Fečo 4/2, Tomáš 2, Milerik , M.Ambrózy 2, S.Fečo 1, Sumilas

Kodály:Vadászy, Pordán – Csordás, Sipos, Solymos, Kuzma, Chovanecz 1, Fulóp 1/1, Edwards 1, Podgrácz 2, Hardi 1, Batta 1, Bánkúti 3/1, Togyeriska 2

 

                                                      

 

Memoriál Františka Blaška  v hádzanej mladších žiakov

 

                  Považská Bystrica    3.-4.3.2018                       

 

  

CELKOVÉ PORADIE

    

Tatran Prešov „A“

 

1. miesto …………………………………..

 

Kodály Tatabánya

 

2. miesto …………………………………..

 

HC Dukla Praha „A“

 

3. miesto …………………………………..

 

HCB Karviná

 

4. miesto …………………………………..

 

HK Kúpele Bojnice

 

5. miesto …………………………………..

 

HC Dukla Praha „B“

 

6. miesto …………………………………..

 

MŠK Považská Bystrica „A“

 

7. miesto …………………………………..

 

ŠKH Agrokarpaty Pezinok

 

8. miesto …………………………………..

 

MŠK HO Ksucké Nové Mesto

 

9. miesto …………………………………..

 

MŠK Považská Bystrica „B“

 

10. miesto …………………………………..

 

Tatran Prešov „B“

 

11. miesto …………………………………..

 

 

 

 

 

VYHODNOTENIE NAJLEPŠÍCH HRÁČOV

 

 

 

NAJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJA

 

       4      BÁNKÚTI Máte          Kodály Tatabánya

 

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

 

 

 

NAJLEPŠÍ BRANKÁR TURNAJA

 

       1      LULEK Timotej       MŠK HO Kysucké Nové Mesto

 

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

 

 

 

NAJLEPŠÍ STRELEC TURNAJA

 

15      STAVAČ Jakub          Tatran Prešov „A“ –

 

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

 

 

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress