« späť

18. COPOS CUP 2020 v hádzanej starších žiakov v Považskej Bystrici 29.2. – 1. 3. 2020 St. žiaci
28.02.2020 - okatarina

Hrací čas 2 x 17 min.

 

            A. skupina :                                                            B. skupina:

            1. HC Zubří                                                            1. MŠK Považská Bystrica 2

            2. KH ISMM Kopřivnice                                   2. HCB Karviná

            3. Tatran Prešov „B“                                          3. Tatran Prešov „A“

            4. HK Kúpele Bojnice                                       4. MŠK Kysucké Nové Mesto

            5. MŠK Považská Bystrica                                5. ŠKP Bratislava

 

 

Sobota – 29.02.2020

 

 1.A    8:40     HC Zubří                              - MŠK Považská Bystrica

 

 2.A    9:20    KH  ISMM Kopřivnice       – HK Kúpele Bojnice    

 

 3. B 10:00    HCB Karviná                                   – MŠK Považská Bystrica 2

 

 4. B 10:40    ŠKP  Bratislava                  – MŠK Kysucké Nové Mesto

 

 5. A 11:20    MŠK Považská Bystrica – HK Kúpele Bojnice

 

 6. A 12:00    HC Zubří                                      - KH  ISMM Kopřivnice

 

 7. B 12:40    TATRAN Prešov A             – HCB Karviná

 

 8. B 13:20    MŠK Považská Bystrica 2      – ŠKP  Bratislava

 

 9. A 14:00    TATRAN Prešov B            – MŠK Považská Bystrica

 

10. B 14:40   MŠK Kysucké Nové Mesto                 – TATRAN Prešov A

 

11. B 15:20   HCB Karviná                                   – ŠKP  Bratislava

 

12. A 16:00   HC Zubří                                       – HK Kúpele Bojnice

 

13. A 16:40   KH  ISMM Kopřivnice       – TATRAN Prešov B

 

14. B 17:20   MŠK Považská Bystrica 2       - MŠK Kysucké Nové Mesto

 

15. B 18:00   TATRAN Prešov A             – ŠKP  Bratislava

 

16. A 18:40   HC Zubří                                       – TATRAN Prešov B

Nedeľa – 1.3.2020

 

17.A  8:00             HK Kúpele Bojnice              – TATRAN Prešov B

 

18. B  8:40    MŠK Považská Bystrica 2 -     TATRAN Prešov A

 

19. A  9:20    MŠK Považská Bystrica – KH  ISMM Kopřivnice

 

20. B 10:00   HCB Karviná                                 – MŠK Kysucké Nové Mesto

 

21.      10:40  1. Semifinále           B 2  …….………………           – A 1 ……………………………..

 

22.      11:25  o 9. miesto              A 5 ………………………          – B 5 ……………………….……

 

23.      12:10  2. Semifinále         A 2 ……………………….          – B 1 ……………………………..

 

24.      12: 55 o 7. miesto              A 4 ………………………..  – B 4 ……………………………..

 

25.      13:40  o 5.miesto            A 3 ………………………… – B 3 …………………………….

 

26.      14:25  o 3.miesto            A 2 ………………………    – B 2 ………………………………

 

27.      15:10  o 1.miesto             A 1 ……………………….   – B 1 …………………………………

 

15:45 Vyhodnotenie turnaja !!!

 

                        Hrací systém :

 

Hrá sa 2×17 min. s možnosťou 1 oddychového času v zápase, s krátkou prestávkou.

 

Družstvá sú rozdelené do dvoch základných skupín A a B. V skupine odohrajú zápasy každý s každým.

 

Družstvá umiestnené na 5.mieste v základnej skupiny hrajú o celkové 9.-10.miesto.

Družstvá umiestnené na 4.mieste v základnej skupiny hrajú o celkové 7.-8-miesto.

Družstvá umiestnené na 3.mieste v základnej skupine hrajú o celkové 5.-6.miesto.

Družstvá umiestnené v skupinách na prvom a druhom mieste odohrajú do kríža semifinálové stretnutia, víťazi hrajú medzi sebou o celkové 1.miesto, porazení o 3.miesto

V prípade nerozhodného skóre v zápase o umiestnenie, nasledujú tri 7m hody. Ak sa

nerozhodne ani v tomto prípade, hádžu družstvá po jednom 7m hode, až kým sa nerozhodne tzv. rýchla smrť.

 

Všetky družstvá obdržia diplom. Prvé tri družstvá turnaja pohár a jednotlivci ceny od hlavného sponzora. Ocenení budú najlepší brankár, najlepší hráč a najlepší strelec turnaja.

 

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress