« späť

ČESKO – SLOVENSKÁ LIGA STARŠÍCH ŽIAKOV 2012/2013 St. žiaci
17.12.2012 - okatarina

1. kolo

MIESTO :                     ŠPORTOVÁ HALA MŠK POV.BYSTRICA, SÍDL. SNP

ORGANIZÁTOR:       MŠK  POVAŽSKÁ BYSTRICA

DÁTUM:                       20.12.2012  ŠTVRTOK

PREDPIS:                     hrá sa podľa platných pravidiel hádzanej a propozícií ČSL 2011-2012

SYSTÉM:                      družstvá hrajú kadžé s každým v jednej skupine

HRACÍ ČAS:                 hracia doba je 2 x 15 min. s 1 minútovou  prestávkou na výmenu strán.

                                          Nezastavuje sa čas pri 7m hodoch a každé  družstvo má nárok len na jeden                                                        time-out v stretnutí

ROZHODCOVIA:       deleguje KZHá Trenčín

ÚČASTNÍCI:               SR:  MŠK POV. BYSTRICA, HK TOPOĽČANY, HK Kúpele BOJNICE

                                         CZ:  HCB OKD KARVINÁ, SKP Frýdek Místek, DTJ Polanka

 

 

                        R o z l o s o v a n i e    t u r n a j a

 

1. stretnutie      8.30                       HK Kúpele Bojnice                -  MŠK Pov. Bystrica

2. stretnutie      9.05                       HK Topoľčany                        - HCB Karviná

3. stretnutie      9.40                       DTJ Polanka                           - SKP Frýdek Místek

10.15              OTVORENIE  TURNAJA

4. stretnutie     10.20                      HK Kúpele Bojnice                - HK Topoľčany

5. stretnutie     10.55                      HCB Karviná                          - DTJ Polanka

6. stretnutie     11.30                     SKP Frýdek Místek               – MŠK Pov. Bystrica

7. stretnutie     12.05                      HCB Karviná                          - HK Kúpele Bojnice

8. stretnutie     12.40                      HK Topoľčany                        – DTJ Polanka

9. stretnutie     13.15                      SKP Frýdek Místek                – HK Kúpele Bojnice

10. stretnutie   13.50                     MŠK Pov. Bystrica                 - HK Topoľčany

11. stretnutie   14.25                     HCB Karviná                          - SKP Frýdek Místek

12. stretnutie   15.00                     HK Kúpele Bojnice                 -  DTJ Polanka

13. stretnutie   15.35                      MŠK Pov. Bystrica                 - HCB Karviná

14. stretnutie   16.10                     HK Topoľčany                         – SKP Frýdek Místek

15. stretnutie   16.45                      DTJ Polanka                            -  MŠK Pov. Bystrica


17.30             VYHODNOTENIE  TURNAJA

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress