« späť

COPOS CUP 10. – 11. 3. 2012 St. žiaci
07.03.2012 - okatarina

 

Sobota – 10.3.2012

            1.        8.40             Pov. Bystrica B                      – Karviná

              2.        9.20             Pov. Bystrica A                      – HK Topoľčany

              3.      10.00             ŠKP Bratislava                      – KCTM Vysočina N.Veselí

              4.      10.40             Prešov A                                 – Prešov B                       

              5.      11.20             Karviná                                   – Pov. Bystrica A

              6.      12.00             HK Topoľčany                       – Pov. Bystrica B       

              7.      12.40             Prešov B                                 – ŠKP Bratislava

              8.      13.20             KCTM Vysočina N.Veselí    – Prešov A

              9.      14.00             Pov. Bystrica B                      – Pov. Bystrica A

             10.     14.40             Karviná                                   – HK Topoľčany

             11.     15.20             ŠKP Bratislava                      - Prešov A

             12.     16.00             KCTM Vysočina N.Veselí    – Prešov B

             13.     16.40             Pov. Bystrica A                      – ŠKP Bratislava             

             14.     17.20             KCTM Vysočina N.Veselí    – Pov. Bystrica B

             15.     18.00             Prešov A                                 – Karviná

             16.     18.40             Prešov B                                 – HK Topoľčany

 

Nedeľa – 11.3.2012

            17.        7.45             Pov. Bystrica B                     - ŠKP Bratislava

            18.        8.25             Pov. Bystrica A                      – KCTM Vysočina N.Veselí       

            19.        9.05             Karviná                                   – Prešov B

            20.        9.45             HK Topoľčany                       – Prešov A 

            21.       10.20            Prešov B                                 - Pov. Bystrica A

            22.       10.55            Prešov A                                 – Pov. Bystrica B

            23.       11.30            ŠKP Bratislava                      – Karviná

            24.       12.05            KCTM Vysočina N.Veselí    – HK Topoľčany         

            25.       12.40            Pov. Bystrica B                      – Prešov B

            26.       13.15            Pov. Bystrica A                      – Prešov A

            27.       13.50            HK Topoľčany                       – ŠKP Bratislava

            28.       14.25            Karviná                                   – KCTM Vysočina N.Veselí

                    15.00            Ukončenie turnaja

                                            

 

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress