« späť

Víťazom CoPoS CUPu družstvo ŠKP Bratislava St. žiaci
11.03.2012 - okatarina

Sobota – 10.3.2012

MŠK Pov. Bystrica „B“  – HCB Karviná                                                    5 : 25  (2:9)

MŠK „B“: Adamčík – Drienovský 1, Čelko, Hladký 1, Dinga, Lovíšek 2, Hanták, Šaradín 1, Podstrásky

HCB: Mokroš – Kroulík 3/1, Piwko, Wozniak 1, Mihalcsák 3, Košař 3, Neumann 1, Zuzánek 3, Plaček 1, Petr 8, Solák 2

 

MŠK Pov. Bystrica „A“  - HK Topoľčany                                                 18 : 12  (11:6)

MŠK „A“: Šandor – Rosík 4, Lovíšek 2, Bystrický 3, Šaradin 2, Chalmovský 4, Zemko, Jánošík 2, Kľúčik 1, Kocifaj, Štefina

HK: Šiška, Barka – Belhorský, Kopecký 3, Babčan 4/1, Medo, Ozimy, Belak, Kľačansky 2, Minarovsky 3/1, Filipeje, Belansky

 

ŠKP Bratislava  – KCTM Vysočina Nové Veselí                                        11 : 14  (8:6)

ŠKP: Mikuš, Kalináč – Chebeň, Janoška, Šimboch, Rybanský, Tribula 1, Román, Tomášek, Chlepko, Prieložný, Móza, Popelka 7/1, Mráz, Pomichal 2, Kráčal 1

KCTM: Studený, Vystavěl – Suchánek 6/1, Valoušek 3, Nedvěd 3, Novotný, Loub 2, Havlíček, Krčál,  Smolík, Klíma, Daniel, Kaláb, Machovič

 

Tatran Prešov „A“ – Tatran Prešov „B“                                                          23: 3  (13:1)

Tatran „A“: Mižanin, Valenčin – Hlipala 1, Žec 2, Dzurja 1, Križ 3, Juruš 1, Pločica 1, Šujeta 2, Humeňanský 2, Železnik 4, Dvorščák 1, Vernanský 5/1, Jalč

Tatran „B“: Kolesár – Antl, Arendač, Cuper, Kobyčan, Lyolsa, Majirsky, Novotny, Pasier 2, Popík, Rečičiar, Rešovský 1, Urbanek, Tabak, Tartač, Semančík

 

HCB Karviná  – MŠK Pov. Bystrica „A“                                                        14 : 20 (7:11)

HCB: Mokroš – Kroulík 1, Piwko, Wozniak 5, Mihalcsák 1, Košař, Neumann 1, Zuzánek 3,

 Plaček 1, Petr 1, Solák 1

MŠK „A“: Šandor – Rosík 2, Lovíšek , Bystrický 13/4, Šaradin 2, Chalmovský 1, Zemko, Jánošík , Kľúčik , Kocifaj 2, Štefina

 

HK Topoľčany    - MŠK Pov. Bystrica „B“                                                    17 : 19 (11:3)

HK: Šiška, Barka – Belhorský, Kopecký 2, Babčan 5, Medo, Ozimy, Belak 1, Kľačansky 3, Minarovsky 4, Filipeje, Belansky 2

MŠK „B“: Adamčík – Drienovský 4, Čelko 3/1, Hladký 8, Dinga, Lovíšek 2, Hanták 1, Šaradín 1, Podstrásky

 

 

Tatran Prešov „B“  – ŠKP Bratislava                                                               13 : 24  (4:12)

Tatran „B“: Kolesár – Antl 1, Arendač, Cuper, Kobyčan, Lyolsa, Majirsky, Novotny 3, Pasier , Popík, Rečičiar 5, Rešovský 2, Urbanek, Tabak 1, Tartač, Semančík 1

ŠKP: Mikuš, Kalináč – Chebeň 1, Janoška, Šimboch 4, Rybanský 2, Tribula 2, Román 1,

Tomášek 1, Chlepko 2, Prieložný, Móza 3, Popelka 4/1, Mráz 1, Pomichal 2, Kráčal 1

 

KCTM Vysočina Nové Veselí  – Tatran Prešov „A“                                        15 : 21  (7:11)

KCTM: Studený, Vystavěl – Suchánek 6/6, Valoušek 4, Nedvěd 2, Novotný, Loub 1, Havlíček, Krčál,  Smolík, Klíma, Daniel 1, Kaláb, Machovič 1/1

Tatran „A“: Mižanin, Valenčin –  Hlipala 2, Žec 3, Dzurja 1, Križ 5/1, Juruš , Pločica 3, Šujeta , Humeňanský 2, Železnik 3, Dvorščák 1, Vernanský 1, Jalč

 

MŠK Pov. Bystrica „B“   - MŠK Pov. Bystrica „A“                                        12 : 30  (6:14)

MŠK „B“: Adamčík – Drienovský 2, Čelko 4, Hladký 1, Dinga, Lovíšek 2, Hanták 3, Šaradín , Podstrásky

MŠK „A“: Šandor – Rosík 5, Lovíšek 3, Bystrický 6/2, Šaradin 6, Chalmovský 1, Zemko 2,

Jánošík 3, Kľúčik , Kocifaj 2, Štefina 2

 

HCB Karviná  – HK Topoľčany                                                                     16 : 12 (11:5)

HCB: Mokroš – Kroulík , Piwko, Wozniak 3, Mihalcsák 5, Košař 3, Neumann , Zuzánek ,

Plaček 2/1, Petr 2, Solák 1

HK: Šiška, Barka – Belhorský, Kopecký 5, Babčan 1, Medo, Ozimy, Belak, Kľačansky 3, Minarovsky 2, Filipeje, Belansky 1

 

ŠKP Bratislava  – Tatran Prešov „A“                                                           17 : 15  (7:6)

ŠKP: Mikuš, Kalináč – Chebeň 1, Janoška, Šimboch 4, Rybanský 2, Tribula 2, Román 1,

 Tomášek 1, Chlepko 2, Prieložný, Móza 3, Popelka 4/1, Mráz 1, Pomichal 2, Kráčal 1

Tatran „A“: Mižanin, Valenčin –  Hlipala 1, Žec 1, Dzurja 1, Križ 3/1, Juruš , Pločica 1, Šujeta , Humeňanský 6, Železnik 2, Dvorščák , Vernanský , Jalč

 

KCTM Vysočina N.Veselí -  Tatran Prešov „B“                                             17 : 12 (6:6)

KCTM: Studený, Vystavěl – Suchánek 7/1, Valoušek 3, Nedvěd 2, Novotný 1, Loub 1,

 Havlíček 3/1, Krčál,  Smolík, Klíma, Daniel , Kaláb, Machovič

Tatran „B“: Kolesár – Antl 1, Arendač, Cuper, Kobyčan, Lyolsa, Majirsky, Novotny 1, Pasier ,

Popík 1, Rečičiar 4, Rešovský 4/1, Urbanek, Tabak , Tartač, Semančík 1

 

MŠK Pov. Bystrica „A“    - ŠKP Bratislava                                        18 : 21  (8:12)

MŠK „A“: Šandor – Rosík 5, Lovíšek 2, Bystrický 3, Šaradin 1, Chalmovský 2, Zemko 1, Jánošík , Kľúčik , Kocifaj 4, Štefina

ŠKP: Mikuš, Kalináč – Chebeň, Janoška 2, Šimboch 1, Rybanský 1, Tribula 4, Román 1, Tomášek  Chlepko 3, Prieložný, Móza, Popelka 2/1, Mráz 1, Pomichal 4/1, Kráčal 2

     

KCTM Vysočina Nové Veselí     – MŠK Pov. Bystrica „B“                  21 : 21 (13:10)

KCTM: Studený, Vystavěl – Suchánek 2/1, Valoušek 4, Nedvěd 3, Novotný , Loub 2, Havlíček, Krčál 1,  Smolík 7, Klíma 1, Daniel 1, Kaláb, Machovič

MŠK „B“: Adamčík – Drienovský 2, Čelko 4, Hladký 9/4, Dinga, Lovíšek 3, Hanták 1, Šaradín 2, Podstrásky

 

Tatran Prešov „A“ – HCB Karviná                                                                  14 : 15  (6:9)

Tatran „A“: Mižanin, Valenčin –  Hlipala 3, Žec 1, Dzurja 1, Križ 1, Juruš , Pločica 2, Šujeta , Humeňanský 1, Železnik 5, Dvorščák , Vernanský , Jalč

HCB: Mokroš – Kroulík , Piwko, Wozniak 2, Mihalcsák 3, Košař 3, Neumann 2, Zuzánek ,

Plaček 4/3, Petr, Solák 1

 

Tatran Prešov „B“   – HK Topoľčany                                                           14 : 27  (4:13)

Tatran „B“: Kolesár – Antl , Arendač 4, Cuper 1, Kobyčan, Lyolsa, Majirsky 1, Novotny , Pasier , Popík, Rečičiar,  Rešovský 4/1, Urbanek, Tabak 1, Tartač, Semančík 3/1

HK: Šiška, Barka – Belhorský 2, Kopecký 5, Babčan 6, Medo 1, Ozimy 1, Belak, Kľačansky 5, Minarovsky 2, Filipeje 4/1, Belansky 1

 

 

 

Nedeľa – 11.3.2012

MŠK Pov. Bystrica „B“     – ŠKP Bratislava                                               12 : 18 ( 4:7)

MŠK „B“: Adamčík – Drienovský 5, Čelko 3, Hladký 1/1, Dinga 1, Lovíšek 1, Hanták 1, Šaradín, Podstrásky

ŠKP: Mikuš, Kalináč – Chebeň 1, Janoška 2, Šimboch 2, Rybanský 1, Tribula,  Román 1, Tomášek  1, Chlepko , Prieložný 1, Móza, Popelka , Mráz 4, Pomichal , Kráčal 5

 

MŠK Pov. Bystrica „A“                – KCTM Vysočina Nové Veselí                   14 : 14 (5:5)

MŠK „A“: Šandor – Rosík 1 Lovíšek, Bystrický 5/2, Šaradin , Chalmovský 2, Zemko 1, Jánošík 1, Kľúčik , Kocifaj 4, Štefina

KCTM: Studený, Vystavěl – Suchánek 4/2, Valoušek 3, Nedvěd 2, Novotný , Loub 2, Havlíček 3, Krčál ,  Smolík , Klíma , Daniel , Kaláb, Machovič

 

HCB Karviná     – Tatran Prešov „B“                                                         21 : 16  (10:7)

HCB: Mokroš – Kroulík , Piwko 2/1, Wozniak 5, Mihalcsák 4, Košař 1, Neumann 3/1, Zuzánek ,

Plaček 3/1, Petr 1, Solák 2

Tatran „B“: Kolesár – Antl 2, Arendač 3, Cuper , Kobyčan, Lyolsa, Majirsky , Novotny 4/1, Pasier , Popík 3, Rečičiar 2,  Rešovský 2, Urbanek, Tabak , Tartač, Semančík

 

 

 

 

HK Topoľčany  - Tatran Prešov „A“                                                        15 : 18  (9:9)

HK: Šiška, Barka – Belhorský, Kopecký 6/1, Babčan 2, Medo , Ozimy , Belak, Kľačansky 1, Minarovsky 6, Filipeje , Belansky

Tatran „A“: Mižanin, Valenčin –  Hlipala 6, Žec 1, Dzurja , Križ 1, Juruš , Pločica 1, Šujeta , Humeňanský , Železnik 4, Dvorščák  3, Vernanský , Jalč 2

 

Tatran Prešov „B“   – MŠK Pov. Bystrica „A“                                           5 : 25  (3:12)

Tatran „B“: Kolesár – Antl , Arendač 1, Cuper , Kobyčan, Lyolsa, Majirsky , Novotny 1, Pasier , Popík, Rečičiar 1,  Rešovský 2/1, Urbanek, Tabak , Tartač, Semančík

MŠK „A“: Šandor – Rosík 2 Lovíšek 2, Bystrický 6/1, Šaradin 4, Chalmovský 2, Zemko 2,

Jánošík 3, Kľúčik 2, Kocifaj 1, Štefina  1

 

Tatran Prešov „A“          - MŠK Pov. Bystrica „B“                                     23 : 12  (14:5)

Tatran „A“: Mižanin, Valenčin –  Hlipala,  Žec , Dzurja 1, Križ , Juruš 1, Pločica 2, Šujeta 1, Humeňanský 1, Železnik 5, Dvorščák  5/1, Vernanský , Jalč 7/1

MŠK „B“: Adamčík – Drienovský 2, Čelko 3, Hladký 5, Dinga , Lovíšek 1/1, Hanták 1, Šaradín, Podstrásky

 

ŠKP Bratislava    – HCB Karviná                                                                  15 : 10  (7:3)

ŠKP: Mikuš, Kalináč – Chebeň, Janoška , Šimboch 1, Rybanský , Tribula 2,  Román, Tomášek  1, Chlepko 5, Prieložný,  Móza, Popelka 4, Mráz , Pomichal 2, Kráčal

HCB: Mokroš – Kroulík , Piwko,  Wozniak 2, Mihalcsák 1, Košař 1, Neumann , Zuzánek ,

Plaček 4/4, Petr 1, Solák 1

 

KCTM Vysočina Nové Veselí  - HK Topoľčany                                           20 : 11 (10:7)

KCTM: Studený, Vystavěl – Suchánek 7/1, Valoušek 1, Nedvěd 2, Novotný 3, Loub 1, Havlíček 5, Krčál ,  Smolík 1, Klíma , Daniel , Kaláb, Machovič

HK: Šiška, Barka – Belhorský 1, Kopecký 4, Babčan 2/2, Medo , Ozimy , Belak, Kľačansky 2, Minarovsky , Filipeje 2, Belansky

 

MŠK Pov. Bystrica „B“               - Tatran Prešov „B“                                   9 : 17  (5:7)

MŠK „B“: Adamčík – Drienovský 3, Čelko 1, Hladký 4/3, Dinga , Lovíšek , Hanták , Šaradín 1, Podstrásky

Tatran „B“: Kolesár – Antl 2, Arendač , Cuper , Kobyčan, Lyolsa, Majirsky 1, Novotny 2, Pasier , Popík 3, Rečičiar 4,  Rešovský 4/1, Urbanek, Tabak 1, Tartač, Semančík

 

MŠK Pov. Bystrica „A“  - Tatran Prešov „A“                                               18 : 15  (7:7)

Tatran „A“: Mižanin, Valenčin –  Hlipala 2,  Žec 1, Dzurja,  Križ 2, Juruš , Pločica 1, Šujeta , Humeňanský , Železnik 6, Dvorščák  2, Vernanský , Jalč 1

MŠK „A“: Šandor – Rosík 2 Lovíšek , Bystrický 1, Šaradin 4, Chalmovský 5, Zemko ,

Jánošík 1, Kľúčik, Kocifaj 5, Štefina 

 

HK Topoľčany       - ŠKP Bratislava                                                                10 : 16  (5:9)

HK: Šiška, Barka – Belhorský , Kopecký 5, Babčan 2, Medo , Ozimy , Belak, Kľačansky 2, Minarovsky , Filipeje 1, Belansky

ŠKP: Mikuš, Kalináč – Chebeň, Janoška , Šimboch 2, Rybanský , Tribula 2,  Román, Tomášek, Chlepko 5, Prieložný,  Móza, Popelka 2/1, Mráz 1, Pomichal 2, Kráčal  2

 

 

HCB Karviná  – KCTM Vysočina Nové Veselí                                       15: 7  (5:3)

HCB: Mokroš – Kroulík , Piwko,  Wozniak 2, Mihalcsák 2, Košař 4, Neumann , Zuzánek ,

Plaček 4/2, Petr 1, Solák 2

KCTM: Studený, Vystavěl – Suchánek 4/2, Valoušek 2, Nedvěd 1, Novotný , Loub , Havlíček , Krčál ,  Smolík , Klíma , Daniel , Kaláb, Machovič

                                   

 

  Konečná tabuľka                    
Poradie DRUŽSTVO   V R P SKÓRE B rozdiel
1. ŠKP Bratislava 7 6 0 1 122 : 92 12 30
2. MŠK Pov.Bystrica “A” 7 5 1 1 143 : 93 11 50
3. HCB Karviná 7 5 0 2 115 : 89 10 26
4. Tatran Prešov “A” 7 4 0 3 129 : 95 8 34
5. TJ Sokol Nové Veselí 7 3 2 2 108 : 105 8 3
6. MŠK Pov.Bystrica “B” 7 1 1 5 90 : 151 3 -61
7. HK Topoľčany 7 1 0 6 104 : 121 2 -17
8. Tatran Prešov “B” 7 1 0 6 80 : 146 2 -66
                       
  Nejlepší brankár:   Jakub Kalináč – ŠKP Bratislava  
  Nejlepší hráč :   Dominik Solák – HCB Karviná  
  Nejlepší strelec:   Bystrický Ivan – MŠK Pov. Bystrica – 37 gólov  
                       

 

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress