« späť

COPOS CUP 2019 v hádzanej starších žiakov St. žiaci
22.02.2019 - Katarína Opoldíková

Hrací čas 2 x 17 min.

 

            A. skupina :                                                            B. skupina:

            1. HCB Karviná                                                  1. KH Kopřivnice

            2. ŠKP Bratislava                                              2. MŠK Pov. Bystrica

            3. THA Martin                                                     3. TJ Rožnov p. Radhoštěm

            4. Tatran Prešov „A“                                        4. Tatran Prešov „B“

            5. MŠK Kysucké Nové Mesto                        5. HO TJ Slovan Modra

                                                                                            6. TJ Sokol Horka n. Moravou

 

Sobota – 23.02.2019

            1. B     8.00          MŠK Pov. Bystrica             – KH Kopřivnice

              2. A     8.40          HCB Karviná                        – ŠKP Bratislava

              3. A     9.20          MŠK Kys. Nové Mesto      – THA Martin

              4. B   10.00          HO TJ Slovan Modra         – TJ Sokol Horka n. Moravou

              5. B   10.40          TJ Rožnov p. Radhoštěm – MŠK Pov. Bystrica

              6. A   11.20          THA Martin                           – HCB Karviná

             7. B   12.00          TJ Sokol Horka n. M.         – Tatran Prešov „B“

              8. B   12.40          TJ Rožnov p. Radhoštěm – KH Kopřivnice

              9. A   13.20          Tatran Prešov „A“              – MŠK Kysucké Nové Mesto

            10. B   14.00          Tatran Prešov „B“             – HO TJ Slovan Modra

            11. B   14.40          MŠK Pov. Bystrica             – TJ Sokol Horka n. Moravou

            12. A   15.20          ŠKP Bratislava                    – Tatran Prešov „A“

            13. B   16.00          HO TJ Slovan Modra         – KH Kopřivnice

            14. B   16.40          TJ Rožnov p. Radhoštěm – Tatran Prešov „B“

            15. A   17.20          HCB Karviná                        – MŠK Kysucké Nové Mesto

            16. B   18.00          Tatran Prešov „B“             – MŠK Pov. Bystrica

            17. A   18.40          ŠKP Bratislava                    – THA Martin

            18. B   19.20          KH Kopřivnice                    – TJ Sokol Horka n. Moravou     

Nedeľa – 24.02.2019

                       

            19. B   7.40            TJ Rožnov p. Radhoštěm – HO TJ Slovan Modra

            20. A   8.20            Tatran Prešov „A“              – HCB Karviná

            21. B   9.00            KH Kopřivnice                    – Tatran Prešov „B“

            22. A   9.40            MŠK Kys. Nové Mesto      – ŠKP Bratislava

            23. B 10.20            TJ Sokol Horka n. M.         – TJ Rožnov p. Radhoštěm

            24. A 11.00            THA Martin                           – Tatran Prešov „A“

            25. B 11.40            MŠK Pov. Bystrica             – HO TJ Slovan Modra

 

            26.       12.20          o 9. miesto     A5                 – B5

            27.       13.05          o 7. miesto     A4                 – B4

            28.       13.50          o 5.miesto      A3                 – B3

            29.       14.35          o 3.miesto      A2                 – B2

            30.       15.20          o 1. miesto     A1                 – B1

 

 

16.10  Vyhodnotenie turnaja

 

            Najlepší hráč turnaja:  ………………………………………………………………………………….

            Najlepší brankár turnaja:  ………………………………………………………………………………….

            Najlepší strelec turnaja:  ………………………………………………………………………………….

           

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress