« späť

Majstrovstvá SR v hádzanej starších žiakov Pov. Bystrica 14. – 16. 6. 2013 St. žiaci
11.06.2013 - Katarína Opoldíková

 

 

Účastníci :                              MŠK Považská Bystrica, ŠKP Bratislava, TJ Strojár Malacky,

                                                    HK Topoľčany,  HC Sporta Hlohovec, HK Kúpele Bojnice,

                                                    Tatran Prešov, HK Slavoj Trebišov

Hrací čas :                                 2 x 20 min    + 10  min prestávka

 

14. júna 2013 (piatok):      11,30  – technická porada vedúcich družstiev, žrebovanie

                                               12,30  – slávnostné otvorenie turnaja v športovej výstroji

                                               13,00 – 13,50           zápas č. 1     1 – 4   skupina A

                                               14,00 – 14,50           zápas č. 2     1 – 4   skupina B

                                               15,00 – 15,50           zápas č. 3     2 – 3   skupina A     

                                              16,00 – 16,50          zápas č. 4        2 – 3   skupina B

                                               17,00 – 17,50           zápas č. 5     1 – 3   skupina A

                                               18,00 – 18,50           zápas č. 6     1 – 3   skupina B

                                               19,00 – 19,50           zápas č. 7     2 – 4   skupina A

                                               20,00 – 20,50           zápas č. 8     2 – 4   skupina B

 

15. júna 2013 (sobota):      8,00 –   8,50            zápas č. 9     1 – 2   skupina A                             

                                                    9,00 –   9,50             zápas č. 10   1 – 2   skupina B

                                                   10,00 – 10,50           zápas č. 11   3 – 4   skupina A

                                                    11,00 – 11,50           zápas č. 12   3 – 4   skupina B

                                                    12,00 – 12,50           zápas č. 13   A1 – B4 zápasy do kríža

                                                    13,00 – 13,50           zápas č. 14   A2 – B3 zápasy do kríža

                                                    14,00 – 14,50           zápas č. 15   A3 – B2 zápasy do kríža

                                                    15,00 – 15,50           zápas č. 16   A4 – B1 zápasy do kríža

                                                    16,00 – 16,50             zápas č. 17   VA1-B4 s VA3-B2  semifinále   C

                                                    17,00 – 17,50           zápas č. 18   VA2-B3 s VA4-B1  semifinále   D

                                                    18,00 – 18,50           zápas č. 19   PA1-B4 s PA3-B2   5/8.  E

                                                    19,00 – 19,50           zápas č. 20   PA2-B3 s PA4-B1   5/8.  F

 

16. júna 2013 (nedeľa):      9,00 –   9,50               zápas č. 21 o 7. miesto

                                                      10,10 – 11,00              zápas č. 22 o 5. miesto

                                                      11,20 – 12,10             zápas č. 23 o 3. miesto

                                                     12,30 – 13,20              zápas č. 24 o 1. miesto – finále

                                                                 13,30             – ukončenie turnaja nástupom

                                                                                                vyhlásenie výsledkov M-SR

 

 

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress