« späť

PRIEBEŽNÉ VÝSLEDKY 15.ročníka COPOS CUP 2019 v hádzanej starších žiakov v Považskej Bystrici 23. – 24. 02. 2019 St. žiaci
24.02.2019 - Katarína Opoldíková

Sobota – 23.02.2019

 

MŠK Pov. Bystrica          – KH Kopřivnice                                  17 : 19  (6:8)
MŠK:
Lovecký, A.Riljak 1, Križan, M.Kostelanský, D.Kaminský, Šesták 1, Roman 6/1, Tarnek, Krátky 1, Ševčík, Hradil, Chabada, Michalec, Porubec 1, Lagíň 4, Valášek, Kopernický 3
KH: Knesl, Benýšek 5, Příhoda, Hladil 3, Šálek, Foral 5/1, Seidler, Foret 4, Ošmera 2, Holík, Wunsch, Kobielusz, Mira

 

HCB Karviná                     – ŠKP Bratislava                                      20 : 20  (8:13)
HCB: Mira, J.Górecki, K.Górecki, Siuda 2, Wróbel 5, Krawczuk 2, Opat 8/1, Šebesta, Kubisa 2, Waschek, Martynek, Pružinský 1, Kraina, Brychlec
ŠKP: L.Pacek 1/1, Benek 3, Gdovec 7, M.Pacek, Brat, Boledovič, Mitošinka, Janoška 7/1, Debnár 1, Polák 1, Šomšák

 

MŠK Kys. Nové Mesto   – THA Martin                                       17 : 6  (8:2)
MŠK:
Janec, Čuraj 1, Cetera, Javorík, Fanizzi 2, Kubala, Bosý, Piňák, Švanda, Jánošík 1, Vavro 3, Lulek, Ďurana 10/1
THA: F.Pížl 2, Majtan 2, Školník, Sopoliga, Hríb 1, Hulec, Barčák 1, M.Pížl, Chytílek, Móric

 

HO TJ Slovan Modra      – TJ Sokol Horka n. Moravou           25 : 15  (13:7)
HO TJ: Kollár, Čik – Gábriš 6/1, Oravec 8, Jurkovič 4, Tóth, Galgóci 1, Žila 1, Hrubša, Tománek 5
TJ Sokol: Jenš 5, Lép, K.Petr 1, Kratochvíl 6, Dvořák 1, Zgabaj, Š.Petr 1, Pisano, Klvaňa, Smahel 1/1

 

TJ Rožnov p. Radhoštěm – MŠK Pov. Bystrica                      13 : 18  (3:11)
TJ: Janošek 4, Křištof 3, Melichařík 3, Kotěj, Krťma, Kretek, Horutová, Všetička 2, Žila 1, Kaminský, Kostelanský
MŠK: Lovecký, A.Riljak, Križan 1/1, M.Kostelanský, D.Kaminský, Šesták, Roman, Tarnek 1, Krátky 4, Ševčík, Hradil, Chabada, Michalec, Porubec 2, Lagíň , Valášek 2, Kopernický 8

 

THA Martin                        – HCB Karviná                                    5 : 26  (1:14)
THA: F.Pížl 2/1, Majtan, Školník, Sopoliga, Hríb, Hulec, Barčák, M.Pížl, Chytílek, Móric 3
HCB: Mira, J.Górecki, K.Górecki 1, Siuda 1, Wróbel 2, Krawczuk 6, Opat , Šebesta 5, Kubisa 6, Waschek, Martynek 1, Pružinský 2, Kraina 2, Brychlec

 

TJ Sokol Horka n. M.      – Tatran Prešov „B“                             15 : 21  (7:11)
TJ Sokol:
Jenš 2, Lép, K.Petr 1, Kratochvíl 1/1, Dvořák 7/1, Zgabaj 2/1, Š.Petr 2, Pisano, Klvaňa, Smahel
Tatran „B“: Kevický, Mitaľ 4, Tomáš 1, Harčár 1/1, Cuper, Vaňo1,Sopko 3, S.Fečo 2, Stavač 2, D.Fečo 2, M.Ambrózy 1, Š.Ambrózy, Sumilas, Bača 4

 

TJ Rožnov p. Radhoštěm – KH Kopřivnice                               17 : 29  (7:13)
TJ: Janošek 2, Křištof 3, Melichařík 3, Kotěj 5, Krťma, Kretek, Horutová, Všetička 2, Žila, Kaminský, Kostelanský 2
KH: Knesl 1, Benýšek 3, Příhoda , Hladil 4, Šálek , Foral 6, Seidler, Foret 9/1, Ošmera 1, Holík 3, Wunsch 2, Kobielusz, Mira

 

Tatran Prešov „A“           – MŠK Kysucké Nové Mesto                      21 : 12 (13:4)
Tatran „A“:
Verčimák, Kostura 1, Svat 1, Buranovský, Karvaš 6, Varga 1, Terpák, Turek 2, Pollák 1, Polanský 5, Pačuta 1, Fenár 3, Grešák, Furman

MŠK: Janec, Čuraj 1, Cetera, Javorík, Fanizzi , Kubala 1, Bosý 1, Piňák, Švanda, Jánošík , Vavro 5,  Lulek, Ďurana 4/2

 

Tatran Prešov „B“          – HO TJ Slovan Modra                    11 : 20  (4:6)
Tatran „B“: Kevický, Mitaľ 1, Tomáš 1, Harčár 1, Cuper, Vaňo, Sopko 1, S.Fečo 2, Stavač , D.Fečo 2/1, M.Ambrózy, Š.Ambrózy, Sumilas 3, Bača
HO TJ: Kollár, Čik – Gábriš 5, Oravec 10/3, Jurkovič 2, Tóth, Galgóci, Žila, Hrubša 1, Tománek 2

 

MŠK Pov. Bystrica          – TJ Sokol Horka n. Moravou                     15 : 14 (10:6)
MŠK:
Lovecký, A.Riljak 4, Križan, M.Kostelanský, D.Kaminský, Šesták 1, Roman, Tarnek, Krátky 5, Ševčík, Hradil, Chabada, Michalec, Porubec , Lagíň , Valášek 1, Kopernický 4/1
TJ Sokol: Jenš 2, Lép, K.Petr, Kratochvíl 6/1, Dvořák 1, Zgabaj 3, Š.Petr, Pisano, Klvaňa, Smahel 2

 

ŠKP Bratislava                 – Tatran Prešov „A“                    15 : 21  (8:7)
ŠKP: L.Pacek 2/1, Benek, Gdovec 7/1, M.Pacek 1, Brat, Boledovič, Mitošinka, Janoška, Debnár 1, Polák 4, Šomšák

Tatran „A“: Verčimák, Kostura, Svat, Buranovský, Karvaš 7, Varga 1, Terpák, Turek 2, Pollák, Polanský 5, Pačuta 1, Fenár 5, Grešák, Furman


HO TJ Slovan Modra
      – KH Kopřivnice                             23 : 22  (9:12)
HO TJ:Kollár, Čik-Gábriš 10, Oravec 4/1, Jurkovič 3/1, Tóth, Galgóci 1, Žila, Hrubša 3, Tománek 2
KH: Knesl, Benýšek 4, Příhoda 3, Hladil 2, Šálek, Foral 7/2, Seidler, Foret 2, Ošmera 2/1, Holík, Wunsch 2, Kobielusz, Mira

 

TJ Rožnov p. Radhoštěm – Tatran Prešov „B“                   14 : 23  (5:10)
TJ: Janošek 2, Křištof 4, Melichařík 3/1, Kotěj 3/1, Krťma, Kretek, Horutová, Všetička 1, Žila, Kaminský 1, Kostelanský
Tatran „B“: Kevický, Mitaľ 6, Tomáš, Harčár 1, Cuper 1, Vaňo 3, Sopko, S.Fečo 2, Stavač 4/1, D.Fečo 1, M.Ambrózy 2, Š.Ambrózy, Sumilas 3, Bača

 

HCB Karviná                     – MŠK Kysucké Nové Mesto        22 : 16  (12:8)
HCB: Mira, J.Górecki, K.Górecki, Siuda 6, Wróbel, Krawczuk, Opat 10/3, Šebesta, Kubisa 4, Waschek 1, Martynek , Pružinský , Kraina, Brychlec 1
MŠK: Janec, Čuraj 2/1, Cetera, Javorík, Fanizzi , Kubala , Bosý , Piňák, Švanda, Jánošík 2, Vavro 3,  Lulek, Ďurana 9/1

 

Tatran Prešov „B“          – MŠK Pov. Bystrica                       18 : 17 (11:10)
Tatran „B“:
Kevický, Mitaľ 8/3, Tomáš 1, Harčár, Cuper, Vaňo 1, Sopko 2, S.Fečo 3, Stavač 1, D.Fečo, M.Ambrózy , Š.Ambrózy, Sumilas 2, Bača
MŠK: Lovecký, A.Riljak 1, Križan, M.Kostelanský, D.Kaminský, Šesták, Roman, Tarnek 1, Krátky , Ševčík, Hradil, Chabada, Michalec, Porubec 4, Lagíň 5, Valášek 1, Kopernický 5/1

 

ŠKP Bratislava                 – THA Martin                                   29 : 16  (12:6)
ŠKP:
L.Pacek 2, Benek 8, Gdovec 5/1, M.Pacek 8, Brat, Boledovič, Mitošinka, Janoška, Debnár 3, Polák 3, Šomšák
THA: F.Pížl 5/2, Majtan 1, Školník, Sopoliga 1, Hríb 1, Hulec 1, Barčák 3/1, M.Pížl 3, Chytílek, Móric 1

 

KH Kopřivnice                 – TJ Sokol Horka n. Moravou         21 : 7  (8:5)
KH: Knesl, Benýšek 2, Příhoda 1, Hladil 3, Šálek 1, Foral 7/2, Seidler, Foret , Ošmera 4/1, Holík 3, Wunsch, Kobielusz, Mira
TJ Sokol: Jenš, Lép, K.Petr, Kratochvíl, Dvořák 3/2, Zgabaj 1, Š.Petr, Pisano, Klvaňa 2, Smahel 1

Nedeľa – 24.02.2019

                       

TJ Rožnov p. Radhoštěm – HO TJ Slovan Modra                        9 : 21  (4:10)
TJ: Janošek 3, Křištof 2, Melichařík 1, Kotěj 3/1, Krťma, Kretek, Horutová, Všetička, Žila, Kaminský, Kostelanský, Ľ.Chabada
HO TJ: Kollár, Čik – Gábriš 4, Oravec 4/1, Jurkovič 5, Tóth 1, Galgóci , Žila , Hrubša 2, Tománek 5

 

Tatran Prešov „A“           – HCB Karviná                                           22 : 17 (11:9)
Tatran „A“:
Verčimák, Kostura, Svat, Buranovský, Karvaš 6, Varga , Terpák, Turek 4, Pollák, Polanský , Pačuta 1, Fenár 6/3, Grešák, Furman
HCB: Mira, J.Górecki 2, K.Górecki, Siuda 7, Wróbel 1, Krawczuk 1, Opat 3, Šebesta, Kubisa 6, Waschek 2, Martynek , Pružinský , Kraina, Brychlec

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress