« späť

PRIEBEŽNÉ VÝSLEDKY 16.ročníka COPOS CUP 2018 v hádzanej starších žiakov St. žiaci
11.03.2018 - okatarina

Sobota – 10.03.2018

 

HCB Karviná „A“             – MŠK Pov. Bystrica                        26 : 8  (12:3)

HCB „A“: Újezdský, Kožušník – Pospíšil 5, Folwarczny 4, Chochrun 4/1, Galia 2, Klus 2, Sekáč 3, Muller 4, Kubica 2

MŠK: Riljak, Kašuba, F.Kvaššay 1, Ďurec, Šesták, Roman 5, Krátky, Zigo, Ľ.Chabada, Lagíň, Hradil, Pavlík, Petrík, Štefina 1, Badač, Kopernický 1, Valášek

 

HK Kúpele Bojnice         – HC Tatran Stupava                         23 : 20  (11:9)
HK Kúpele:
Bezdek 5/1, Šály, Herain 1, Reis, Carolan, Klement 2, Čapliar, Dúbravka 4, Svitok, Rendek 11/3, Oboňa

HC Tatran: Jánoš, Haluska 2, Olšavský, Dobrovodský 6, Toth 5, Nemček, Pír, Harden, Masár 6, Slezák 1

 

KH Kopřivnice                 – MŠK Kysucké Nové Mesto           20 : 14  (11:5)

KH: Kouřil, Podolský – Markovic 3, Hegar, Kocián 2, Benýšek 1, Příhoda 4, Šálek, Škarka 3, Hladil, Lakatoš 3, Hrnčárek 4, Foral, Ošmera, Seidler
MŠK HO: Lulek, Janík – Čuraj, Beleš 2, Javorík, Bosý 6, Kubala, Piňak, Fanizzi, Jánošík, Vavro 2, Ďurana 2, Beláček 2/1

 

HO TJ Slovan Modra      – RHC Karviná                                    17 : 16  (8:7)
HO TJ :
Čík, Kľúčik, Paleš, F.Jurkovič, Rechtovník, Galgóci, Macháček, Hrubša 4, Tománek, M.Jurkovič 4, Oravec 1, Demovič 4, Žila, Gábriš 4/1

RHC: Koch, Kožušník – J.Górecki, K.Górecki 2, Kužma 5, Wróbel 1, Heinz, Klus 3, Krusberský 2, Gašpar, Wascher

 

ŠKH Agrokarpaty Pezinok - HCB Karviná „A“                       9 : 35  (7:16)

ŠKH: M.Baďura, D.Baďura, Lacham, Kupec, Šuška, Bachorec, Féder 1, Gyebnar, Dinga, Skrek, Ostrovský 5, Nemec 3/1, Lindaver, Brunovský

HCB „A“: Újezdský, Kožušník – Pospíšil 10/1, Folwarczny 3, Chochrun 9, Galia 3, Klus 1, Sekáč 2, Muller 4, Kubica 3/1

 

TJ Sokol Veľké Meziříčí – HK Kúpele Bojnice                           12 : 19  (5:13)

TJ Sokol: Deraha – Kocourek, Mach, T.Rosa 1, Chalupa, Russ 1, Navrátil 6, B.Rosa, M.Požár, Mička 4, A.Požár, Kotouček, J.Požár, Škoda

HK Kúpele: Bezdek 3, Šály 1, Herain , Reis, Carolan, Klement 3, Čapliar 2, Dúbravka 3, Svitok 1, Rendek 5, Oboňa 1

 

RHC Zubří                         – HO TJ Slovan Modra                       20 : 11 (11:5)
RHC:
Cibulec, Jakšík – Švehlák 1, Mozola 1, Kapitánik 1, Jiráska, Šišák 1, Krupa, Janošek 4, Mokrejš 3/1, Randýsek 4, Mancl, Oškera 1, Vlk 4

HO TJ : Čík, Kľúčik, Paleš, F.Jurkovič, Rechtovník, Galgóci 1, Macháček 1, Hrubša 3, Tománek, M.Jurkovič , Oravec , Demovič 3, Žila, Gábriš 3

 

 

 

 

MŠK Pov. Bystrica          – KH Kopřivnice                               19 : 14  (12:7)

MŠK: Riljak, Kašuba, F.Kvaššay 1, Ďurec, Šesták 1, Roman 5, Krátky, Zigo 2, Ľ.Chabada, Lagíň 5, Hradil 1, Pavlík, Petrík 2/1, Štefina, Badač, Kopernický 2, Valášek

KH: Kouřil, Podolský – Markovic, Hegar, Kocián 1, Benýšek 2, Příhoda 5, Šálek, Škarka 3/1, Hladil, Lakatoš , Hrnčárek 1, Foral, Ošmera 2, Seidler

 

HC Tatran Stupava         - TJ Sokol Veľké Meziříčí                 22 : 9  (11:6)

HC Tatran: Jánoš 1, Haluska 2, Olšavský, Dobrovodský 8, Toth 7, Nemček, Pír, Harden, Masár 3, Slezák 1

TJ Sokol: Deraha – Kocourek, Mach, T.Rosa, Chalupa, Russ, Navrátil 2, B.Rosa, M.Požár 1, Mička 6, A.Požár, Kotouček, J.Požár, Škoda

 

RHC Karviná                     – RHC Zubří                                         12 : 29  (3:15)

RHC: Koch, Kožušník – J.Górecki, K.Górecki, Kužma 5, Wróbel, Heinz, Klus, Krusberský 6/3, Gašpar 1, Wascher
RHC Zubří: Cibulec, Jakšík – Švehlák 4, Mozola 1/1, Kapitánik 3, Jiráska 1, Šišák 4, Krupa 3/1, Janošek 3, Mokrejš 4, Randýsek 3, Mancl 1, Oškera 2, Vlk

 

MŠK Kys. Nové Mesto   - ŠKH Agrokarpaty Pezinok                28 : 8  (15:3)

MŠK HO: Lulek, Janík – Čuraj 1, Beleš 1, Javorík, Bosý 8, Kubala 1, Piňak 5, Fanizzi, Jánošík 2, Vavro 1, Ďurana 3/1, Beláček 6/1
ŠKH: M.Baďura, D.Baďura, Lacham, Kupec, Šuška, Bachorec, Féder, Gyebnar 1, Dinga, Skrek, Ostrovský , Nemec 7, Lindaver, Brunovský

 

HK Kúpele Bojnice         - HO TJ Slovan Modra                         21 : 18  (9:7)
HK Kúpele:
Bezdek 3, Šály, Herain , Reis, Carolan, Klement 4, Čapliar, Dúbravka 5, Svitok, Rendek 9/3, Oboňa

HO TJ : Čík, Kľúčik, Paleš, F.Jurkovič, Rechtovník, Galgóci, Macháček, Hrubša 2, Tománek, M.Jurkovič , Oravec 1, Demovič 11/2, Žila, Gábriš 4/1

 

HC Tatran Stupava         – RHC Karviná                                     14 : 6  (9:0)

HC Tatran: Jánoš, Haluska, Olšavský, Dobrovodský 5, Toth 3, Nemček, Pír, Harden, Masár 5/1, Slezák 1

RHC: Koch, Kožušník – J.Górecki, K.Górecki, Kužma 1/1, Wróbel 1, Heinz, Klus 1, Krusberský 3/2, Gašpar , Wascher

 

HCB Karviná „A“             – KH Kopřivnice                                 15 : 17  (6:9)

HCB „A“: Újezdský, Kožušník – Pospíšil 4, Folwarczny 2, Chochrun 2/1, Galia 1, Klus, Sekáč 4, Muller,  Kubica 2
KH: Kouřil, Podolský – Markovic, Hegar, Kocián, Benýšek 10/4, Příhoda 2, Šálek, Škarka, Hladil, Lakatoš 1 Hrnčárek 4, Foral, Ošmera, Seidler

 

TJ Sokol Veľké Meziříčí - RHC Zubří                                   5 : 25  (5:13)

TJ Sokol: Deraha – Kocourek, Mach, T.Rosa 2, Chalupa, Russ, Navrátil 2, B.Rosa, M.Požár, Mička, A.Požár, Kotouček 1, J.Požár, Škoda
RHC Zubří: Cibulec, Jakšík – Švehlák 2/1, Mozola , Kapitánik 2, Jiráska , Šišák 2, Krupa 2, Janošek 3, Mokrejš 3, Randýsek 5, Mancl 3, Oškera 2, Vlk  1

 

 

HO TJ Slovan Modra      – HC Tatran Stupava                       17 : 10  (8:6)

HO TJ : Čík, Kľúčik, Paleš, F.Jurkovič 1, Rechtovník, Galgóci, Macháček, Hrubša, Tománek 1, M.Jurkovič , Oravec 2, Demovič 10, Žila 1, Gábriš 2

HC Tatran: Jánoš, Haluska 2, Olšavský, Dobrovodský 4, Toth 1, Nemček 1, Pír, Harden, Masár 2/1, Slezák

 

MŠK Pov. Bystrica          – ŠKH Agrokarpaty Pezinok          21 : 14 (14 :5)
MŠK:
Riljak, Kašuba, F.Kvaššay, Ďurec, Šesták 1, Roman 3, Krátky, Zigo 3, Ľ.Chabada 3, Lagíň, Hradil 2, Pavlík, Petrík 1, Štefina 3, Badač 2, Kopernický 3, Valášek

ŠKH: M.Baďura 1, D.Baďura, Lacham, Kupec, Šuška, Bachorec, Féder 1, Gyebnar 1, Dinga, Skrek 4, Ostrovský 3/2, Nemec 4, Lindaver, Brunovský

 

RHC Zubří                         – HK Kúpele Bojnice                               24 : 11 (12:6)

RHC Zubří: Cibulec, Jakšík – Švehlák 3, Mozola , Kapitánik 1, Jiráska 1 , Šišák 1, Krupa 2, Janošek 3, Mokrejš, Randýsek 7/1, Mancl 1, Oškera 3, Vlk  2
HK Kúpele: Bezdek 1, Šály, Herain , Reis, Carolan, Klement 1, Čapliar, Dúbravka 1, Svitok, Rendek 8/1, Oboňa

 

 

Nedeľa – 11.03.2018

                       

HCB Karviná „B“             – TJ Sokol Veľké Meziříčí

 

MŠK HO Kysucké Nové Mesto - HCB Karviná „A“                  11 : 20  (8:8)

HCB „A“: Újezdský, Kožušník – Pospíšil 3, Folwarczny, Chochrun 6, Galia 3, Klus, Sekáč 4, Muller 2,  Kubica 2
HC Tatran Stupava         – RHC Zubří                                     11 : 17 (5:9)
HC Tatran:
Jánoš, Haluska, Olšavský 3, Dobrovodský 5, Toth, Nemček, Pír, Harden, Masár 2, Slezák  1

RHC Zubří: Cibulec, Jakšík – Švehlák 1, Mozola 1 , Kapitánik , Jiráska 1/1, Šišák 2, Krupa 1, Janošek , Mokrejš, Randýsek 7, Mancl 3, Oškera 1, Vlk 

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress