« späť

Víťazom 15.ročníka CoPoS CUP 2019 sa stalo družstvo HCB Karviná St. žiaci
24.02.2019 - okatarina

VÝSLEDKY 15.ročníka  COPOS  CUP 2019 v hádzanej starších žiakov v Považskej Bystrici 23. – 24. 02. 2019

 TABULKA skupina A 2019

TABULKA skupina B 2019

Vysledky turnaja 2019

Sobota – 23.02.2019

MŠK Pov. Bystrica          – KH Kopřivnice                                  17 : 19  (6:8)
MŠK:
Lovecký, A.Riljak 1, Križan, M.Kostelanský, D.Kaminský, Šesták 1, Roman 6/1, Tarnek, Krátky 1, Ševčík, Hradil, Chabada, Michalec, Porubec 1, Lagíň 4, Valášek, Kopernický 3
KH: Knesl, Benýšek 5, Příhoda, Hladil 3, Šálek, Foral 5/1, Seidler, Foret 4, Ošmera 2, Holík, Wunsch, Kobielusz, Mira

HCB Karviná                     – ŠKP Bratislava                                      20 : 20  (8:13)
HCB: Mira, J.Górecki, K.Górecki, Siuda 2, Wróbel 5, Krawczuk 2, Opat 8/1, Šebesta, Kubisa 2, Waschek, Martynek, Pružinský 1, Kraina, Brychlec
ŠKP: L.Pacek 1/1, Benek 3, Gdovec 7, M.Pacek, Brat, Boledovič, Mitošinka, Janoška 7/1, Debnár 1, Polák 1, Šomšák


MŠK Kys. Nové Mesto   – THA Martin                                       17 : 6  (8:2)
MŠK: Janec, Čuraj 1, Cetera, Javorík, Fanizzi 2, Kubala, Bosý, Piňák, Švanda, Jánošík 1, Vavro 3, Lulek, Ďurana 10/1
THA: F.Pížl 2, Majtan 2, Školník, Sopoliga, Hríb 1, Hulec, Barčák 1, M.Pížl, Chytílek, Móric

 

HO TJ Slovan Modra      – TJ Sokol Horka n. Moravou           25 : 15  (13:7)
HO TJ: Kollár, Čik – Gábriš 6/1, Oravec 8, Jurkovič 4, Tóth, Galgóci 1, Žila 1, Hrubša, Tománek 5
TJ Sokol: Jenš 5, Lép, K.Petr 1, Kratochvíl 6, Dvořák 1, Zgabaj, Š.Petr 1, Pisano, Klvaňa, Smahel 1/1

 

TJ Rožnov p. Radhoštěm – MŠK Pov. Bystrica                      13 : 18  (3:11)
TJ: Janošek 4, Křištof 3, Melichařík 3, Kotěj, Krťma, Kretek, Horutová, Všetička 2, Žila 1, Kaminský, Kostelanský
MŠK: Lovecký, A.Riljak, Križan 1/1, M.Kostelanský, D.Kaminský, Šesták, Roman, Tarnek 1, Krátky 4, Ševčík, Hradil, Chabada, Michalec, Porubec 2, Lagíň , Valášek 2, Kopernický 8

 

THA Martin                        – HCB Karviná                                    5 : 26  (1:14)
THA: F.Pížl 2/1, Majtan, Školník, Sopoliga, Hríb, Hulec, Barčák, M.Pížl, Chytílek, Móric 3
HCB: Mira, J.Górecki, K.Górecki 1, Siuda 1, Wróbel 2, Krawczuk 6, Opat , Šebesta 5, Kubisa 6, Waschek, Martynek 1, Pružinský 2, Kraina 2, Brychlec

 

TJ Sokol Horka n. M.      – Tatran Prešov „B“                             15 : 21  (7:11)
TJ Sokol:
Jenš 2, Lép, K.Petr 1, Kratochvíl 1/1, Dvořák 7/1, Zgabaj 2/1, Š.Petr 2, Pisano, Klvaňa, Smahel
Tatran „B“: Kevický, Mitaľ 4, Tomáš 1, Harčár 1/1, Cuper, Vaňo1,Sopko 3, S.Fečo 2, Stavač 2, D.Fečo 2, M.Ambrózy 1, Š.Ambrózy, Sumilas, Bača 4

 

TJ Rožnov p. Radhoštěm – KH Kopřivnice                               17 : 29  (7:13)
TJ: Janošek 2, Křištof 3, Melichařík 3, Kotěj 5, Krťma, Kretek, Horutová, Všetička 2, Žila, Kaminský, Kostelanský 2
KH: Knesl 1, Benýšek 3, Příhoda , Hladil 4, Šálek , Foral 6, Seidler, Foret 9/1, Ošmera 1, Holík 3, Wunsch 2, Kobielusz, Mira

 

Tatran Prešov „A“           – MŠK Kysucké Nové Mesto                      21 : 12 (13:4)
Tatran „A“:
Verčimák, Kostura 1, Svat 1, Buranovský, Karvaš 6, Varga 1, Terpák, Turek 2, Pollák 1, Polanský 5, Pačuta 1, Fenár 3, Grešák, Furman

MŠK: Janec, Čuraj 1, Cetera, Javorík, Fanizzi , Kubala 1, Bosý 1, Piňák, Švanda, Jánošík , Vavro 5,  Lulek, Ďurana 4/2

 

Tatran Prešov „B“          – HO TJ Slovan Modra                    11 : 20  (4:6)
Tatran „B“: Kevický, Mitaľ 1, Tomáš 1, Harčár 1, Cuper, Vaňo, Sopko 1, S.Fečo 2, Stavač , D.Fečo 2/1, M.Ambrózy, Š.Ambrózy, Sumilas 3, Bača
HO TJ: Kollár, Čik – Gábriš 5, Oravec 10/3, Jurkovič 2, Tóth, Galgóci, Žila, Hrubša 1, Tománek 2

 

MŠK Pov. Bystrica          – TJ Sokol Horka n. Moravou                     15 : 14 (10:6)
MŠK:
Lovecký, A.Riljak 4, Križan, M.Kostelanský, D.Kaminský, Šesták 1, Roman, Tarnek, Krátky 5, Ševčík, Hradil, Chabada, Michalec, Porubec , Lagíň , Valášek 1, Kopernický 4/1
TJ Sokol: Jenš 2, Lép, K.Petr, Kratochvíl 6/1, Dvořák 1, Zgabaj 3, Š.Petr, Pisano, Klvaňa, Smahel 2

 

ŠKP Bratislava                 – Tatran Prešov „A“                    15 : 21  (8:7)
ŠKP: L.Pacek 2/1, Benek, Gdovec 7/1, M.Pacek 1, Brat, Boledovič, Mitošinka, Janoška, Debnár 1, Polák 4, Šomšák

Tatran „A“: Verčimák, Kostura, Svat, Buranovský, Karvaš 7, Varga 1, Terpák, Turek 2, Pollák, Polanský 5, Pačuta 1, Fenár 5, Grešák, Furman

 

HO TJ Slovan Modra      – KH Kopřivnice                             23 : 22  (9:12)
HO TJ:Kollár, Čik-Gábriš 10, Oravec 4/1, Jurkovič 3/1, Tóth, Galgóci 1, Žila, Hrubša 3, Tománek 2
KH: Knesl, Benýšek 4, Příhoda 3, Hladil 2, Šálek, Foral 7/2, Seidler, Foret 2, Ošmera 2/1, Holík, Wunsch 2, Kobielusz, Mira

 

TJ Rožnov p. Radhoštěm – Tatran Prešov „B“                   14 : 23  (5:10)
TJ: Janošek 2, Křištof 4, Melichařík 3/1, Kotěj 3/1, Krťma, Kretek, Horutová, Všetička 1, Žila, Kaminský 1, Kostelanský
Tatran „B“: Kevický, Mitaľ 6, Tomáš, Harčár 1, Cuper 1, Vaňo 3, Sopko, S.Fečo 2, Stavač 4/1, D.Fečo 1, M.Ambrózy 2, Š.Ambrózy, Sumilas 3, Bača

 

HCB Karviná                     – MŠK Kysucké Nové Mesto        22 : 16  (12:8)
HCB: Mira, J.Górecki, K.Górecki, Siuda 6, Wróbel, Krawczuk, Opat 10/3, Šebesta, Kubisa 4, Waschek 1, Martynek , Pružinský , Kraina, Brychlec 1
MŠK: Janec, Čuraj 2/1, Cetera, Javorík, Fanizzi , Kubala , Bosý , Piňák, Švanda, Jánošík 2, Vavro 3,  Lulek, Ďurana 9/1

 

Tatran Prešov „B“          – MŠK Pov. Bystrica                       18 : 17 (11:10)
Tatran „B“:
Kevický, Mitaľ 8/3, Tomáš 1, Harčár, Cuper, Vaňo 1, Sopko 2, S.Fečo 3, Stavač 1, D.Fečo, M.Ambrózy , Š.Ambrózy, Sumilas 2, Bača
MŠK: Lovecký, A.Riljak 1, Križan, M.Kostelanský, D.Kaminský, Šesták, Roman, Tarnek 1, Krátky , Ševčík, Hradil, Chabada, Michalec, Porubec 4, Lagíň 5, Valášek 1, Kopernický 5/1

 

ŠKP Bratislava                 – THA Martin                                   29 : 16  (12:6)
ŠKP:
L.Pacek 2, Benek 8, Gdovec 5/1, M.Pacek 8, Brat, Boledovič, Mitošinka, Janoška, Debnár 3, Polák 3, Šomšák
THA: F.Pížl 5/2, Majtan 1, Školník, Sopoliga 1, Hríb 1, Hulec 1, Barčák 3/1, M.Pížl 3, Chytílek, Móric 1

 

KH Kopřivnice                 – TJ Sokol Horka n. Moravou         21 : 7  (8:5)
KH: Knesl, Benýšek 2, Příhoda 1, Hladil 3, Šálek 1, Foral 7/2, Seidler, Foret , Ošmera 4/1, Holík 3, Wunsch, Kobielusz, Mira
TJ Sokol: Jenš, Lép, K.Petr, Kratochvíl, Dvořák 3/2, Zgabaj 1, Š.Petr, Pisano, Klvaňa 2, Smahel 1

 

Nedeľa – 24.02.2019

TJ Rožnov p. Radhoštěm – HO TJ Slovan Modra                        9 : 21  (4:10)
TJ: Janošek 3, Křištof 2, Melichařík 1, Kotěj 3/1, Krťma, Kretek, Horutová, Všetička, Žila, Kaminský, Kostelanský, Ľ.Chabada
HO TJ: Kollár, Čik – Gábriš 4, Oravec 4/1, Jurkovič 5, Tóth 1, Galgóci , Žila , Hrubša 2, Tománek 5

 

Tatran Prešov „A“           – HCB Karviná                                           22 : 17 (11:9)
Tatran „A“:
Verčimák, Kostura, Svat, Buranovský, Karvaš 6, Varga , Terpák, Turek 4, Pollák, Polanský , Pačuta 1, Fenár 6/3, Grešák, Furman
HCB: Mira, J.Górecki 2, K.Górecki, Siuda 7, Wróbel 1, Krawczuk 1, Opat 3, Šebesta, Kubisa 6, Waschek 2, Martynek , Pružinský , Kraina, Brychlec


KH Kopřivnice
                 – Tatran Prešov „B“                               15 : 8  (7:3)
KH: Knesl, Benýšek 3, Příhoda , Hladil , Šálek , Foral 5/1, Seidler, Foret 4, Ošmera 3/1, Holík, Wunsch, Kobielusz, Mira
Tatran „B“: Kevický, Mitaľ 2/1, Tomáš 1, Harčár, Cuper, Vaňo, Sopko, S.Fečo 1, Stavač 2, D.Fečo, M.Ambrózy 1, Š.Ambrózy, Sumilas 1/1, Bača

MŠK Kys. Nové Mesto   – ŠKP Bratislava                                      21 : 18  (8:12)
MŠK:
Janec, Čuraj,  Cetera, Javorík, Fanizzi 1, Kubala, Bosý 2, Piňák 3, Švanda, Jánošík 1, Vavro 3,  Lulek, Ďurana 11
ŠKP: L.Pacek 7, Benek, Gdovec 5, M.Pacek 3/1, Brat 1, Boledovič, Mitošinka, Janoška, Debnár 1, Polák 1, Šomšák

 

TJ Sokol Horka n. M.      – TJ Rožnov p. Radhoštěm                     6: 20  (2:11)
TJ Sokol:
Jenš 2, Lép, K.Petr, Kratochvíl 2/1, Dvořák 1, Zgabaj, Š.Petr, Pisano, Klvaňa, Smahel 1
TJ: Janošek 2, Křištof 7, Melichařík 1, Kotěj 5, Krčma 1, Kretek, Horutová 2, Všetička, Žila, Kaminský, Kostelanský, Ľ.Chabada, Križan 2/2


THA Martin                        – Tatran Prešov „A“                            10 : 23  (5:13)
THA:
F.Pížl 4, Majtan 2, Školník, Sopoliga 1, Hríb, Hulec 1, Barčák, M.Pížl , Chytílek, Móric 2
Tatran „A“: Verčimák, Kostura 1, Svat, Buranovský, Karvaš 10, Varga , Terpák, Turek 1, Pollák 1, Polanský 6, Pačuta 1, Fenár 3, Grešák, Furman

MŠK Pov. Bystrica          – HO TJ Slovan Modra                       20 : 20  (13:9)
MŠK: Lovecký, A.Riljak 5, Križan 1, M.Kostelanský, D.Kaminský, Šesták 1, Roman, Tarnek 1, Krátky , Ševčík, Hradil, Chabada, Michalec, Porubec 4, Lagíň 5, Valášek 1, Kopernický 2

HO TJ: Kollár, Čik – Gábriš 7, Oravec 5, Jurkovič 1/1, Tóth, Galgóci , Žila , Hrubša 1, Tománek 6

o 9. miesto
A5 THA Martin
                  – B5 TJ Rožnov pod Radhoštěm    18 : 23  (11:11)
THA: F.Pížl 8, Majtan 2, Školník, Sopoliga 2, Hríb 3, Hulec, Barčák 2, M.Pížl , Chytílek, Móric 1
TJ: Janošek 1, Křištof 8, Melichařík, Kotěj 9, Krťma, Kretek, Horutová, Všetička 1, Žila, Kaminský 2/1, Kostelanský, Ľ.Chabada, Križan 2

o 7. miesto
A4 ŠKP Bratislava           – B4 MŠK Pov. Bystrica                 15 : 24   ( 6 : 10)
ŠKP: L.Pacek 3, Benek 3, Gdovec, M.Pacek 3, Brat 2, Boledovič 1/1, Mitošinka, Janoška, Debnár 1, Polák 2, Šomšák

MŠK: Lovecký, A.Riljak 1, Križan 1, M.Kostelanský, D.Kaminský, Šesták 2, Roman, Tarnek 1, Krátky 4, Ševčík, Hradil, Chabada, Michalec, Porubec 4, Lagíň 3, Valášek 2, Kopernický 6

o 5.miesto
A3
MŠK Kysucké Nové Mesto  - B3  Tatran Prešov „B“         13 : 19  (5:7)
MŠK:
Janec, Čuraj, Cetera, Javorík, Fanizzi, Kubala, Bosý, Piňák 2, Švanda, Jánošík, Vavro 1, Lulek, Ďurana 10/3
Tatran „B“:
Kevický, Mitaľ 3/1, Tomáš 2, Harčár, Cuper, Vaňo, Sopko 1, S.Fečo 4, Stavač 4, D.Fečo 4/1, M.Ambrózy 1, Š.Ambrózy, Sumilas , Bača

 

o 3.miesto
A2
Tatran Prešov „A“    – B2 KH Kopřivnice                              20 : 19  ( 8: 11)
Tatran „A“: Verčimák, Kostura, Svat, Buranovský, Karvaš 7/1, Varga 1, Terpák, Turek 1, Pollák, Polanský 4, Pačuta 1, Fenár 6/2, Grešák, Furman
KH: Knesl, Benýšek 3, Příhoda 1 , Hladil , Šálek , Foral 5, Seidler, Foret 7, Ošmera 3/2, Holík, Wunsch, Kobielusz, Mira

o 1. miesto
A1 HCB Karviná              – B1 HO TJ Slovan Modra                      17 : 15  (8:3)
HCB: Mira, J.Górecki 1, K.Górecki, Siuda 3, Wróbel 3, Krawczuk 3, Opat 3, Šebesta, Kubisa 2, Waschek 2, Martynek , Pružinský , Kraina, Brychlec
HO TJ: Kollár, Čik – Gábriš 5, Oravec 2, Jurkovič 6, Tóth, Galgóci , Žila , Hrubša, Tománek 2

CELKOVÉ PORADIE

 

1. HCB Karviná
2. HO TJ Slovan Modra
3. Tatran Prešov „A“
4. KH Kopřivnice
5. Tatran Prešov „B“
6. MŠK Kysucké Nové Mesto
7. MŠK Považská Bystrica
8. ŠKP Bratislava
9. TJ Rožnov pod Radhoštěm
10. THA Martin
11. TJ Sokol Horka nad Moravou


NAJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJA

                    8                  KARVAŠ Ervin                             Tatran Prešov „A“ 

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

 

NAJLEPŠÍ BRANKÁR TURNAJA

                 16                  BRYCHLEC Matěj                         HCB Karviná

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

 

 NAJLEPŠÍ STRELEC TURNAJA

                              14                  ĎURANA Adam   MŠK HO Kysucké Nové Mesto  - 44 gólov

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress