« späť

Víťazom 18.ročníka turnaja starších žiakov CoPoS CUP 2020 sa stalo družstvo Tatrana Prešov “A” St. žiaci
01.03.2020 - Katarína Opoldíková

18. COPOS  CUP 2020 v hádzanej starších žiakov

v Považskej Bystrici 29.2. – 1. 3. 2020

 

 

Hrací čas 2 x 17 min.

            A. skupina :                                                            B. skupina:

            1. HC Zubří                                                    1. MŠK Považská Bystrica 2

            2. KH ISMM Kopřivnice                                   2. HCB Karviná

            3. Tatran Prešov „B“                                        3. Tatran Prešov „A“

            4. HK Kúpele Bojnice                                       4. MŠK Kysucké Nové Mesto

            5. MŠK Považská Bystrica                             5. ŠKP Bratislava

 

Sobota – 29.02.2020

 

HC Zubří                               - MŠK Považská Bystrica                  14 : 14  ( 8 : 7)
HC:
Hrachovec – Rybiář 3, Polehňák, Žižka, Hasalík 1, Vlček 1, Mach, Krpelík 5, Diviš 3, Chovanec, Vičan, Václavík 1, Gašpar

MŠK: Hlušek – Tichý, M.Chabada 3, Bačík, Podolák 2, Dzurjaník, Martiška, Zachar, Janík 1, Skáčik 1, Mlyniský 3, Podsedlý 4

KH  ISMM Kopřivnice       – HK Kúpele Bojnice                          22 : 19  ( 10 : 12)
KH  ISMM:
M.Knesl, Š.Knesl – Geryk, Klos 2, Jurdanov, Larič, Hladil 6, Štěpán 1, Kanc, Wunsch 2, Ošmera 10/2, Dvořák, Stoklasa 1, Holbein

HK: Rajčo  – Kopecký, Cebák – Šály, Reis 2/1, Čapliar 1,  Mocko 12/1, Ševčík 1, Hrdý, Zajac 2/1, Odrejička 1

HCB Karviná                                   – MŠK Považská Bystrica 2            20 : 15  ( 10 : 8)

HCB: Mira, Nižník – Girga, Badura 3, Siuda 3, Fránek 4, Krawczuk 2, Černý, Halas, Polášek 2, Naschek, Palička, Čížek 5/1, Šebesta 1

MŠK PB 2: Lovecký – Križan 5/1, Brandibur, Kostelanský 3, D.Kaminský 2, Tarnek 3/2, Bajza 1, Juríček, Fekeč, Ševčík, Valášek 1

ŠKP  Bratislava                  – MŠK K. N Mesto                         13 : 16  (4:9)
ŠKP:
Fukna, Šomšák – Kriho, Pacek 5/2, Vargovčík 3, Boledovič 1, Benek 4/1, Martinek, Nováček, Dopjera, Brinza, Grossmann, Šomšák

MŠK: Lulek, Janec – Čuraj 2, Straňák, Javor, Kaňuk 5, Bosý 3, Kubala 4, Goliaš, Fawizzi, Maca, Vlček 1, Pizník 1, Blaško

 

MŠK Považská Bystrica – HK Kúpele Bojnice                        17 : 23  ( 5: 12)
MŠK:
Hlušek – Tichý, M.Chabada 3, Bačík, Podolák 2, Dzurjaník 1, Martiška, Zachar 1, Janík 1, Skáčik 4, Mlyniský , Podsedlý 5/1

HK: Rajčo – Kopecký 1, Cebák – Šály 1/1, Reis 1/1, Čapliar 4,  Mocko 6, Ševčík 1, Hrdý 2, Zajac 3, Odrejička 4

 

HC Zubří                                      - KH  ISMM Kopřivnice                  12 : 13  (8:7)
HC:
Hrachovec – Rybiář 1, Polehňák, Žižka, Hasalík 1, Vlček, Mach, Krpelík 3, Diviš 5, Chovanec 1, Vičan, Václavík 1, Gašpar

KH  ISMM: M.Knesl, Š.Knesl – Geryk, Klos 1, Jurdanov, Larič, Hladil 3, Štěpán 1, Kanc, Wunsch 3, Ošmera 5/3, Dvořák, Stoklasa , Holbein


TATRAN Prešov A             – HCB Karviná                           22 : 8  (11:3)
Tatran „A“:
Kevický, Š.Ambrózy – Sopko, Vlček 1, Cuper, Mitaľ 4, S.Fečo 3, M.Ambrózy 4, Harčár, Bača, Stavač 4, D.Fečo 3/1, Tomáš 1, Milerik, Vaňo 1, Sumilas 1

HCB: Mira, Nižník – Girga, Badura 1, Siuda, Fránek 1, Krawczuk , Černý 1, Halas 1, Polášek 2, Naschek, Palička, Čížek 1/1, Šebesta 1


MŠK Považská Bystrica 2 – ŠKP  Bratislava                      16 : 21  ( 6 : 10)

MŠK PB 2: Lovecký – Križan 4, Brandibur, Kostelanský 4, D.Kaminský 1, Tarnek 1, Bajza 1, Juríček, Fekeč, Ševčík, Valášek 5
ŠKP: Fukna, Šomšák – Kriho 1, Pacek 8/1, Vargovčík 3, Boledovič 2, Benek 3, Martinek, Nováček, Dopjera 2, Brinza, Grossmann 2

 

TATRAN Prešov B            – MŠK Považská Bystrica           20 : 13  ( 10:5)
Tatran „B“:
Šutran, Janič – Dolinský 1, Čorej, Zubrický, Iľko, Moravec 4, Tabačko 1, Wittner, Kríž 1, Verčimák 6, Šebro 7/1, Tumidalský, Urban

MŠK: Hlušek – Tichý 2, M.Chabada , Bačík, Podolák , Dzurjaník , Martiška, Zachar 1, Janík , Skáčik 3, Mlyniský , Podsedlý 7

MŠK K. N Mesto                 – TATRAN Prešov A                  11 : 21  (4:11)

MŠK: Lulek, Janec – Čuraj 2, Straňák, Javor, Kaňuk 3, Bosý 2, Kubala 1, Goliaš, Fawizzi 3, Maca, Vlček , Pizník , Blaško
Tatran „A“: Kevický, Š.Ambrózy – Sopko 1, Vlček, Cuper, Mitaľ 5, S.Fečo 2, M.Ambrózy 1, Harčár, Bača, Stavač 1, D.Fečo 6/1, Tomáš 1, Milerik, Vaňo 3, Sumilas 1

HCB Karviná                                   – ŠKP  Bratislava                             17 : 12  (8:6)

HCB: Mira, Nižník – Girga, Badura, Siuda 4, Fránek 3, Krawczuk 1, Černý 1, Halas 1, Polášek 2, Naschek, Palička, Čížek, Šebesta 5

ŠKP: Fukna, Šomšák – Kriho , Pacek 8/2, Vargovčík 2, Boledovič , Benek 2, Martinek, Nováček, Dopjera , Brinza, Grossmann


HC Zubří      
                                 – HK Kúpele Bojnice                   21 : 16  (8:7)
HC:
Hrachovec – Rybiář 4, Polehňák, Žižka, Hasalík 2, Vlček 1, Mach, Krpelík 7/2, Diviš 5, Chovanec, Vičan, Václavík 2, Gašpar

HK: Rajčo – Kopecký, Cebák – Šály 1/1, Reis 2/2, Čapliar,  Mocko 5/1, Ševčík 5, Hrdý, Zajac 2, Odrejička 1

KH  ISMM Kopřivnice       – TATRAN Prešov B                  20 : 13  (11:7)
KH  ISMM:
M.Knesl, Š.Knesl – Geryk, Klos, Jurdanov, Larič, Hladil 4, Štěpán , Kanc 1, Wunsch 7, Ošmera 5/1, Dvořák, Stoklasa , Holbein3

Tatran „B“: Šutran, Janič – Dolinský, Čorej, Zubrický 1, Iľko, Moravec , Tabačko 3, Wittner, Kríž 4/1, Verčimák 1, Šebro 4/1, Tumidalský, Urban

MŠK Považská Bystrica 2 – MŠK K. N Mesto                     11 : 19  (6:8)
MŠK PB 2:
Lovecký – Križan 2, Brandibur, Kostelanský 1, D.Kaminský 2, Tarnek 2, Bajza 1, Juríček 1, Fekeč, Ševčík, Valášek 2

MŠK: Lulek, Janec – Čuraj 2, Straňák, Javor 1, Kaňuk 3, Bosý 3, Kubala 2, Goliaš 2, Fawizzi 3, Maca 1, Vlček , Pizník 2, Blaško

 

TATRAN Prešov A             – ŠKP  Bratislava                  20 : 22 (10:11)

Tatran „A“: Kevický, Š.Ambrózy – Sopko 1, Vlček, Cuper, Mitaľ 4, S.Fečo, M.Ambrózy 6/1, Harčár, Bača, Stavač, D.Fečo 7/1, Tomáš 1, Milerik, Vaňo 1, Sumilas
ŠKP: Fukna, Šomšák – Kriho 1, Pacek 7/1, Vargovčík, Boledovič  2, Benek 8, Martinek 2, Nováček, Dopjera 1, Brinza 1, Grossmann

 

HC Zubří                                        – TATRAN Prešov B                 24  : 13  (12:9)

HC: Hrachovec – Rybiář 3, Polehňák, Žižka, Hasalík 2, Vlček, Mach, Krpelík 9/2, Diviš 5, Chovanec, Vičan 1, Václavík 3,Gašpar 1

Tatran „B“: Šutran, Janič – Dolinský, Čorej 2, Zubrický 2, Iľko, Moravec 3/1, Tabačko 2, Wittner, Kríž 1, Verčimák 1, Šebro 2, Tumidalský, Urban

 

 

Nedeľa – 1.3.2020

HK Kúpele Bojnice                       – TATRAN Prešov B                            16 : 13  (10:6)
HK:
Rajčo – Kopecký 1/1, Cebák – Šály 1, Reis, Čapliar 3,Mocko 5/1, Ševčík 1, Hrdý, Zajac 4, Odrejička 1

Tatran „B“: Šutran, Janič – Dolinský, Čorej Zubrický, Iľko, Moravec 2/2, Tabačko 3, Wittner, Kríž 3, Verčimák 1, Šebro 4/1, Tumidalský, Urban

MŠK Považská Bystrica 2 – TATRAN Prešov A                             8 : 20 (5:12)
MŠK PB 2:
Lovecký – Križan, Brandibur, Kostelanský 1, D.Kaminský, Tarnek 1, Bajza, Juríček 1, Fekeč, Ševčík 2, Valášek 3

Tatran „A“: Kevický, Š.Ambrózy – Sopko, Vlček 2, Cuper, Mitaľ 7, S.Fečo, M.Ambrózy 2, Harčár, Bača, Stavač 4, D.Fečo 2, Tomáš 1, Milerik 1, Vaňo 1, Sumilas

MŠK Považská Bystrica
  – KH  ISMM Kopřivnice                           8 : 13  (4:8)
MŠK:
Hlušek – Tichý , M.Chabada  1, Bačík, Podolák  1, Dzurjaník  1, Martiška, Zachar 1, Janík 1, Skáčik,  Mlyniský , Podsedlý 3/1
KH  ISMM:
M.Knesl, Š.Knesl – Geryk, Klos, Jurdanov, Larič, Hladil 4, Štěpán , Kanc , Wunsch 1, Ošmera 5/1, Dvořák, Stoklasa 1, Holbein2

 

HCB Karviná                                   – MŠK K. N Město                                   17 : 14  (6:3)
HCB:
Mira, Nižník – Girga, Badura 2, Siuda 4, Fránek 1, Krawczuk 2, Černý,  Halas, Polášek 2, Naschek, Palička, Čížek 6/1, Šebesta

MŠK: Lulek, Janec – Čuraj 1, Straňák, Javor 1, Kaňuk 5/1, Bosý, Kubala 3, Goliaš, Fawizzi 3, Maca, Vlček , Pizník 1, Blaško

1. Semifinále
B 2  HCB Karviná   – A 1
KH ISMM Kopřivnice                            15 : 12  (7:5)
HCB:
Mira, Nižník – Girga, Badura 1, Siuda 1, Fránek 1, Krawczuk 1, Černý,  Halas, Polášek 2, Naschek 1, Palička, Čížek 2/2, Šebesta 6

KH  ISMM: M.Knesl, Š.Knesl – Geryk, Klos, Jurdanov 1, Larič, Hladil 2, Štěpán , Kanc , Wunsch 1, Ošmera 8/4, Dvořák, Stoklasa , Holbein


o 9. miesto

A 5
MŠK Považská Bystrica       – B 5 MŠK Považská Bystrica 2      16 : 14  (10:6)
MŠK:
Hlušek – Tichý 1, M.Chabada  3, Bačík, Podolák  2, Dzurjaník , Martiška, Zachar , Janík, Skáčik 4,  Mlyniský , Podsedlý 6

MŠK PB 2: Lovecký – Križan, Brandibur 4/1, Kostelanský 1, D.Kaminský 1, Tarnek 1, Bajza 2, Juríček, Fekeč, Ševčík 2, Valášek 3

 

 

2. Semifinále
A 2
HC Zubří           – B 1 Tatran Prešov A                        12 : 21  (5:12)
HC:
Hrachovec – Rybiář 2, Polehňák, Žižka, Hasalík 2, Vlček, Mach, Krpelík 3/1, Diviš, Chovanec 2, Vičan, Václavík 1, Gašpar 2/1

Tatran „A“: Kevický, Š.Ambrózy – Sopko 1, Vlček, Cuper, Mitaľ 8, S.Fečo, M.Ambrózy 5/1, Harčár, Bača, Stavač , D.Fečo 5/1, Tomáš , Milerik , Vaňo 1, Sumilas 1

o 7. miesto
 A 4 Tatran Prešov „B“ – B 4 ŠKP Bratislava             12 : 15  (5:6)
Tatran „B“:
Šutran, Janič – Dolinský, Čorej Zubrický, Iľko, Moravec 4/3, Tabačko 1, Wittner, Kríž 1, Verčimák 3, Šebro 3, Tumidalský, Urban
ŠKP:
Fukna, Šmošák  – Kriho, Pacek 4, Vargovčík 4, Boledovič  2, Benek 3, Martinek , Nováček, Dopjera 1, Brinza , Grossmann 1

 

o 5.miesto
A 3
HK Kúpele Bojnice    – B 3 MŠK HO Kysucké Nové Mesto     13 : 21  (5:9)
HK:
Rajčo – Kopecký 1, Cebák, Šály, Reis, Čapliar 3,  Mocko 5/2, Ševčík 4, Hrdý, Zajac, Odrejička
MŠK:
Lulek, Janec – Čuraj 8/3, Straňák, Javor 1, Kaňuk 5, Bosý 3, Kubala , Goliaš 1, Fawizzi 1, Maca 1/1, Vlček 1, Pizník , Blaško

o 3.miesto
A 2
HC Zubří           – B 2 KH ISMM Kopřivnice                              15 : 17  (8:9)

HC: Hrachovec – Rybiář 3, Polehňák, Žižka, Hasalík 3, Vlček 1, Mach, Krpelík 4, Diviš, Chovanec , Vičan, Václavík 4, Gašpar

KH  ISMM: M.Knesl, Š.Knesl – Geryk, Klos, Jurdanov 1, Larič, Hladil 2, Štěpán , Kanc , Wunsch 1, Ošmera 8/4, Dvořák, Stoklasa , Holbein


o 1.miesto
A 1
HCB Karviná –  B 1 Tatran Prešov „A“                   13 : 21  (6:10)

HCB: Mira, Nižník – Girga, Badura 3, Siuda , Fránek 2, Krawczuk , Černý,  Halas 1, Polášek 1, Naschek 1, Palička, Čížek 3/3, Šebesta 2

Tatran „A“: Kevický, Š.Ambrózy – Sopko 4, Vlček, Cuper, Mitaľ 3, S.Fečo, M.Ambrózy 6/2, Harčár, Bača, Stavač , D.Fečo 1, Tomáš 1, Milerik , Vaňo 4, Sumilas 2                                           

 

 CELKOVÉ PORADIE

 

 Tatran Prešov „A“

1. miesto …………………………………..

HCB Karviná

2. miesto …………………………………..

KH ISMM Kopřivnice

3. miesto …………………………………..

HC Zubří

4. miesto …………………………………..

MŠK HO Kysucké Nové Mesto

5. miesto …………………………………..

HK Kúpele Bojnice

6. miesto …………………………………..

ŠKP Bratislava

7. miesto …………………………………..

Tatran Prešov „B“

8. miesto …………………………………..

MŠK Považská Bystrica

9. miesto …………………………………..

MŠK Považská Bystrica 2

10. miesto …………………………………..

 

 

 

 

 

VYHODNOTENIE NAJLEPŠÍCH HRÁČOV

 

NAJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJA

  5           FRANEK Ondřej           HCB Karviná

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

 

NAJLEPŠÍ BRANKÁR TURNAJA

               1           LULEK Timotej        MŠK HO K.N.Mesto

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

 

NAJLEPŠÍ STRELEC TURNAJA

14      OŠMERA David      KH SIMM Kopřivnice  – 38 gólov

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

 

 

 

           

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress