« späť

Víťazom CoPoS CUP 2016 družstvo Tatrana Prešov “A” St. žiaci
28.02.2016 - Katarína Opoldíková

foto: Barbora Talačová

COPOS  CUP  v hádzanej starších žiakov

 

v Považskej Bystrici 27. – 28. 2. 2016


HC Zlín zápis
ŠKP Bratislava zápis

Tatran Prešov A zápis
HC Sporta Hlohovec zápis
HCB Karviná zápis
HK Kúpele Bojnice zápis
MŠK Považská Bystrica zápis
Tatran Prešov B zápis
TABULKA skupina A
TABULKA skupina B

Hrací čas 2 x 20 min.

 

             A. skupina :                                                             B. skupina:

            1. HC Zlín                                                              1. HCB OKD Karviná

            2. MŠK Pov. Bystrica                                         2. HK Kúpele Bojnice

            3. ŠKP Bratislava                                                3. Sporta Hlohovec

            4. Tatran Prešov  A                                            4. Tatran Prešov B

 

Sobota – 26.2.2016

 

MŠK Pov. Bystrica          – ŠKP Bratislava                   14 : 22 (8:12)

MŠK: Gajdoš, Kučera, Mateášik – Trabelssie 1, Orávik, Sokola 2, Plšek, B.Kvaššay 6, Likavec, L.Štefina , M.Štefina 5/2, Petrík, Janek, Gardian
ŠKP: Koller, Pastorák – Massay 1, Antoš 1, Kraus, Jánoška 4, Kiss, Šimončič 1, Popelka 5, Ivány, Daniš 1, Ratkovský 3, Halla 4/1, Kolenič 2

 

HCB OKD Karviná          – HC Sporta Hlohovec          17  : 16  (8:10)

HCB OKD: Kubata, Pružinský – Široký 2, Krawczuk 1, Hála 1, Pinaks 2, Bílek 2, Halama 8/3, Majda 1, Podhrazský

HC Sporta: Slovák, Lutovský 2, Kubrovič, Antala, Varga 4, Dolník 1, Bogár 5/1, Mareček 2, Pauk 1, Triebel 1, Luba

 

HC Zlín                               – MŠK Pov. Bystrica               11 : 18 (6:8)

HC: Vlk- Goldman2, Kubiš 1, Sek 1, Šimurda, Nemeček 5/1, Kozumpík 1, Pospíšil, Ondra, Malaník 1, Milda, Zelina

MŠK: Gajdoš, Kučera, Mateášik – Trabelssie, Orávik, Sokola 5, Plšek, B.Kvaššay 1, Likavec, L.Štefina , M.Štefina 10/1, Petrík, Janek 2, Gardian

 

HK Kúpele Bojnice         – HCB OKD Karviná               26 : 15 (15:6)
HK Kúpele:
Sobota 8, Pračko, Holdoš 3, Matulay, Majtán, Trgiňa 1, Smetánka 1, Pastierik 1, K.Dúbravka 8, M.Dúbravka, Svitok 2, Uhlíř 2

HCB OKD: Kubata, Pružinský – Široký, Krawczuk 1, Hála 3, Pinaks 1, Bílek 4, Halama 6, Majda, Podhrazský

 

ŠKP Bratislava                 – Tatran Prešov A                   15 : 29 (6:15)
ŠKP:
Koller, Pastorák – Massay 1, Antoš 1, Kraus, Jánoška 4, Kiss, Šimončič 1, Popelka 5, Ivány, Daniš 1, Ratkovský 3, Halla 4/1, Kolenič 2

Tatran „A“: Urbánek – Stašík 1, Fech 4, Demčák 6, Kažík 6, Kmec, Birkner 1, Hreha, Magdolen 5, Ferenc, Biroš, Danč, Kopaňa 3, Guľaša, Židzik 3

 

HC Sporta Hlohovec      – Tatran Prešov B                  20 : 17 (10:11)
HC Sporta:
Slovák, Lutovský 5/1, Kubrovič, Antala, Varga 3, Dolník 3, Bogár 5/1, Mareček 2, Pauk 2, Triebel, Luba
Tatran „B“:
Rychvalský – Svrňák 4/2, Plančár, Kresanič 3, Vranko 3, Jánoš , Cmorej, Svat, Radčenko, Foriš, Kravčák 5, Krajný, Jakubko, Antl 2, Adzima, Pasierb

 

Tatran Prešov A              – HC Zlín                                26 : 13 (13:7)
Tatran „A“:
Urbánek – Stašík 5, Fech 1, Demčák 4/1, Kažík 1, Kmec 1, Birkner 2, Hreha, Magdolen 4, Ferenc 3, Biroš, Danč, Kopaňa 2, Guľaša 3, Židzik

HC: Vlk- Goldman 2, Kubiš 3, Sek, Šimurda, Nemeček 5/2, Kozumplík , Pospíšil, Ondra, Malaník 1, Milda, Zelina

 

Tatran Prešov B              – HK Kúpele Bojnice                18 : 34 (7:17)

Tatran „B“: Rychvalský – Svrňák 2/1, Plančár, Kresanič 5, Vranko 4, Jánoš , Cmorej, Svat, Radčenko, Foriš 1, Kravčák 4, Krajný 1, Jakubko 1, Antl, Adzima, Pasierb

HK Kúpele: Sobota 5, Pračko 1, Holdoš 11, Matulay, Majtán, Trgiňa, Smetánka 1, Pastierik 2, K.Dúbravka 13, M.Dúbravka 1, Svitok, Uhlíř 1

 

HC Zlín                               – ŠKP Bratislava                      20 : 14 (9:8)

HC: Vlk- Goldman 3, Kubiš 3, Sek 3, Šimurda, Nemeček 3, Kozumplík 7, Pospíšil 1/1, Ondra, Malaník, Milda, Zelina

ŠKP: Koller, Pastorák – Massay, Antoš 1, Kraus, Jánoška, Kiss, Šimončič 1, Popelka 4, Ivány 1, Daniš, Ratkovský 6, Halla 1/1, Kolenič

 

HK Kúpele Bojnice         – HC Sporta Hlohovec              19 : 14 (8:9)
HK Kúpele:
Sobota 7, Pračko, Holdoš 4/2, Matulay, Majtán, Trgiňa, Smetánka 1, Pastierik, K.Dúbravka 5, M.Dúbravka, Svitok, Uhlíř 2

HC Sporta: Slovák, Lutovský 5/1, Kubrovič, Antala, Varga 2, Dolník, Bogár 6/1, Mareček, Pauk 1, Triebel, Luba
            
 


MŠK Pov. Bystrica
          – Tatran Prešov A                   8 : 24 (3:15)

MŠK: Gajdoš, Kučera, Mateášik – Trabelssie, Orávik, Sokola, Plšek 3/1, B.Kvaššay 3, Likavec, L.Štefina , M.Štefina 2, Petrík, Janek, Gardian
Tatran „A“: Urbánek – Stašík 2, Fech 5/1, Demčák 3, Kažík 2, Kmec, Birkner 3, Hreha, Magdolen 6, Ferenc, Biroš, Danč, Kopaňa 1, Guľaša, Židzik 2

 

HCB OKD Karviná          – Tatran Prešov B                   21 : 17 (8:9)
HCB OKD:
Kubata, Pružinský – Široký 3, Krawczuk, Hála 1, Pinaks 4, Bílek 8, Halama 5/2, Majda, Podhrazský

Tatran „B“: Rychvalský – Svrňák 3, Plančár, Kresanič 2, Vranko 3, Jánoš , Cmorej 1, Svat 1, Radčenko, Foriš 1, Kravčák 4, Krajný, Jakubko , Antl 2, Adzima, Pasierb

 

Nedeľa – 27.2.2016

             

3A HC Zlín                           - 4B Tatran Prešov „B“            17 : 19 (7:12)
HC:
Vlk- Goldman 5, Kubiš , Sek 6, Šimurda, Nemeček 1/1, Kozumplík 3, Pospíšil , Ondra, Malaník 1, Milda, Zelina 1/1

Tatran „B“: Rychvalský – Svrňák, Plančár, Kresanič 3, Vranko 5, Jánoš 1 , Cmorej 2, Svat , Radčenko, Foriš 2, Kravčák 6/1, Krajný, Jakubko , Antl , Adzima, Pasierb


3B
HC Sporta Hlohovec     - 4A MŠK Pov. Bystrica             14 : 18 (7:11)
HC Sporta:
Slovák, Lutovský 3, Kubrovič, Antala, Varga 1, Dolník 3/2, Bogár 4, Mareček 2, Pauk , Triebel 1, Luba

MŠK: Gajdoš, Kučera, Mateášik – Trabelssie, Orávik, Sokola, Plšek 4/2, B.Kvaššay 5, Likavec, L.Štefina , M.Štefina 7, Petrík 1, Janek 1, Gardian

 

1A Tatran Prešov „A“         - 2B HCB OKD Karviná               27 : 15 (17:7)
Tatran „A“:
Urbánek – Stašík 1, Fech 5, Demčák 4, Kažík 2, Kmec 2, Birkner 2, Hreha, Magdolen 4, Ferenc, Biroš, Danč, Kopaňa 3, Guľaša 4, Židzik

HCB OKD: Kubata, Pružinský – Široký 1, Krawczuk 1, Mála 4, Pinaks 2, Bílek 1, Halama 4, Majda 1, Podhrazský 1
1B HK Kúpele Bojnice         - 2A ŠKP Bratislava                 19 : 21 (8:9)
HK Kúpele:
Sobota 8/1, Pračko, Holdoš 2, Matulay, Majtán, Trgiňa, Smetánka, Pastierik 1, K.Dúbravka 6, M.Dúbravka, Svitok, Uhlíř 2

ŠKP: Koller, Pastorák – Massay 1, Antoš , Kraus, Jánoška , Kiss, Šimončič 3/2, Popelka 3, Ivány 2, Daniš 2/1, Ratkovský 2, Halla 8/1, Kolenič 1

o 7.miesto
HC Zlín
 -  HC Sporta Hlohovec                                          14 : 13 (6:7)
HC:
Vlk- Goldman 3, Kubiš , Sek 3, Šimurda, Nemeček 1/1, Kozumplík 3, Pospíšil 2, Ondra, Malaník 1, Milda, Zelina 1

HC Sporta:Slovák, Lutovský 3, Kubrovič 1, Antala, Varga 3/1, Dolník, Bogár 1, Mareček 4, Pauk , Triebel 1/1, Luba

o 5.miesto
Tatran Prešov „B“
-  MŠK Pov. Bystrica                           13 : 20 (7:6)
Tatran „B“:
Rychvalský – Svrňák 1, Plančár, Kresanič 1, Vranko 4, Jánoš , Cmorej , Svat 1/1, Radčenko 1, Foriš , Kravčák 4, Krajný, Jakubko , Antl  1, Adzima, Pasierb

MŠK: Gajdoš, Kučera, Mateášik – Trabelssie, Orávik, Sokola 2, Plšek 4, B.Kvaššay 4, Likavec, L.Štefina , M.Štefina 7/3, Petrík, Janek 3, Gardian

 

o 3. Miesto
HCB Karviná
- HK Kúpele Bojnice                                      19 : 23 (9:11)
HCB OKD:
Kubata, Pružinský – Široký 1, Krawczuk 1, Hála 3, Pinaks, Bílek 3, Halama 11/2, Majda , Podhrazský

HK Kúpele: Sobota 3/1, Pračko, Holdoš 7, Matulay, Majtán, Trgiňa, Smetánka 2, Pastierik 2, K.Dúbravka 7, M.Dúbravka, Svitok, Uhlíř 2

 o 1. Miesto

 Tatran Prešov „A“ŠKP Bratislava                                   28 : 12 (14:4)

Tatran „A“: Urbánek – Stašík 3, Fech 5, Demčák 5, Kažík 2, Kmec 3, Birkner 1, Hreha, Magdolen 3, Ferenc, Biroš 1, Danč, Kopaňa 3, Guľaša 1, Židzik 1

ŠKP: Koller, Pastorák – Massay, Antoš , Kraus, Jánoška , Kiss 4, Šimončič 1, Popelka 2, Ivány 2, Daniš , Ratkovský , Halla 3, Kolenič

 

CELKOVÉ PORADIE

 

Tatran Prešov „A“

 1. miesto …………………………………..

ŠKP Bratislava 

2. miesto …………………………………..
HK Kúpele Bojnice 

3. miesto …………………………………..
HCB Karviná 

4. miesto …………………………………..

     MŠK Považská Bystrica

5. miesto …………………………………..

Tatran Prešov „B“

6. miesto ……………………………………

HC Zlín

7. miesto …………………………………..

HC Sporta Hlohovec

8. miesto ……………………………………

 

 

VYHODNOTENIE NAJLEPŠÍCH HRÁČOV

 

 

NAJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJA

                                         10                    Lukáš SOBOTA        HK Kúpele Bojnice – 4 hlasy

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

 

 

NAJLEPŠÍ BRANKÁR TURNAJA

                                    23                   Tomáš DANČ             Tatran Prešov „A“– 4 hlasy

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

 

 

NAJLEPŠÍ STRELEC TURNAJA
Kristián DÚBRAVKA číslo: 43    klub:HK Kúpele Bojnice– 38 gólov

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

 

 

 

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress