« späť

Víťazom CoPoS CUPu 2018 v hádzanej starších žiakov družstvo RHC Zubří St. žiaci
11.03.2018 - okatarina

VÝSLEDKY 16.ročníka  COPOS  CUP 2018 v hádzanej starších žiakov

 

HC Tatran Stupava zápis 2018
HCB Karviná A zápis 2018
KH Kopřivnice zápis 2018
HK Kúpele Bojnice zápis 2018
HO TJ Slovan Modra zápis 2018
MŠK HO K.N.Mesto zápis 2018
MŠK Považská Bystrica zápis 2018
RHC Karviná zápis 2018
RHC Zubří zápis 2018
ŠKH Agrokarpaty Pezinok zápis 2018
TJ Sokol Velké Meziřičí zápis 2018
TABULKA skupina A 2018
TABULKA skupina B 2018

 

Sobota – 10.03.2018

 

HCB Karviná „A“             – MŠK Pov. Bystrica                        26 : 8  (12:3)
HCB „A“: Újezdský, Kožušník – Pospíšil 5, Folwarczny 4, Chochrun 4/1, Galia 2, Klus 2, Sekáč 3, Muller 4, Kubica 2
MŠK: Riljak, Kašuba, F.Kvaššay 1, Ďurec, Šesták, Roman 5, Krátky, Zigo, Ľ.Chabada, Lagíň, Hradil, Pavlík, Petrík, Štefina 1, Badač, Kopernický 1, Valášek


HK Kúpele Bojnice
         – HC Tatran Stupava                         23 : 20  (11:9)
HK Kúpele: Bezdek 5/1, Šály, Herain 1, Reis, Carolan, Klement 2, Čapliar, Dúbravka 4, Svitok, Rendek 11/3, Oboňa
HC Tatran: Jánoš, Haluska 2, Olšavský, Dobrovodský 6, Toth 5, Nemček, Pír, Harden, Masár 6, Slezák 1

 

KH Kopřivnice                 – MŠK Kysucké Nové Mesto           20 : 14  (11:5)
KH: Kouřil, Podolský – Markovic 3, Hegar, Kocián 2, Benýšek 1, Příhoda 4, Šálek, Škarka 3, Hladil, Lakatoš 3, Hrnčárek 4, Foral, Ošmera, Seidler
MŠK HO: Lulek, Janík – Čuraj, Beleš 2, Javorík, Bosý 6, Kubala, Piňak, Fanizzi, Jánošík, Vavro 2, Ďurana 2, Beláček 2/1

 

HO TJ Slovan Modra      – RHC Karviná                                    17 : 16  (8:7)
HO TJ :
Čík, Kľúčik, Paleš, F.Jurkovič, Rechtovník, Galgóci, Macháček, Hrubša 4, Tománek, M.Jurkovič 4, Oravec 1, Demovič 4, Žila, Gábriš 4/1
RHC: Koch, Kožušník – J.Górecki, K.Górecki 2, Kužma 5, Wróbel 1, Heinz, Klus 3, Krusberský 2, Gašpar, Wascher

 

ŠKH Agrokarpaty Pezinok - HCB Karviná „A“                       9 : 35  (7:16)
ŠKH: M.Baďura, D.Baďura, Lacham, Kupec, Šuška, Bachorec, Féder 1, Gyebnar, Dinga, Skrek, Ostrovský 5, Nemec 3/1, Lindaver, Brunovský
HCB „A“: Újezdský, Kožušník – Pospíšil 10/1, Folwarczny 3, Chochrun 9, Galia 3, Klus 1, Sekáč 2, Muller 4, Kubica 3/1

 

TJ Sokol Veľké Meziříčí – HK Kúpele Bojnice                           12 : 19  (5:13)
TJ Sokol: Deraha – Kocourek, Mach, T.Rosa 1, Chalupa, Russ 1, Navrátil 6, B.Rosa, M.Požár, Mička 4, A.Požár, Kotouček, J.Požár, Škoda
HK Kúpele: Bezdek 3, Šály 1, Herain , Reis, Carolan, Klement 3, Čapliar 2, Dúbravka 3, Svitok 1, Rendek 5, Oboňa 1

 

RHC Zubří                         – HO TJ Slovan Modra                       20 : 11 (11:5)
RHC:
Cibulec, Jakšík – Švehlák 1, Mozola 1, Kapitánik 1, Jiráska, Šišák 1, Krupa, Janošek 4, Mokrejš 3/1, Randýsek 4, Mancl, Oškera 1, Vlk 4
HO TJ : Čík, Kľúčik, Paleš, F.Jurkovič, Rechtovník, Galgóci 1, Macháček 1, Hrubša 3, Tománek, M.Jurkovič , Oravec , Demovič 3, Žila, Gábriš 3

 

MŠK Pov. Bystrica          – KH Kopřivnice                               19 : 14  (12:7)
MŠK: Riljak, Kašuba, F.Kvaššay 1, Ďurec, Šesták 1, Roman 5, Krátky, Zigo 2, Ľ.Chabada, Lagíň 5, Hradil 1, Pavlík, Petrík 2/1, Štefina, Badač, Kopernický 2, Valášek
KH: Kouřil, Podolský – Markovic, Hegar, Kocián 1, Benýšek 2, Příhoda 5, Šálek, Škarka 3/1, Hladil, Lakatoš , Hrnčárek 1, Foral, Ošmera 2, Seidler

 

HC Tatran Stupava         - TJ Sokol Veľké Meziříčí                 22 : 9  (11:6)
HC Tatran: Jánoš 1, Haluska 2, Olšavský, Dobrovodský 8, Toth 7, Nemček, Pír, Harden, Masár 3, Slezák 1
TJ Sokol: Deraha – Kocourek, Mach, T.Rosa, Chalupa, Russ, Navrátil 2, B.Rosa, M.Požár 1, Mička 6, A.Požár, Kotouček, J.Požár, Škoda

 

RHC Karviná                     – RHC Zubří                                         12 : 29  (3:15)
RHC: Koch, Kožušník – J.Górecki, K.Górecki, Kužma 5, Wróbel, Heinz, Klus, Krusberský 6/3, Gašpar 1, Wascher
RHC Zubří: Cibulec, Jakšík – Švehlák 4, Mozola 1/1, Kapitánik 3, Jiráska 1, Šišák 4, Krupa 3/1, Janošek 3, Mokrejš 4, Randýsek 3, Mancl 1, Oškera 2, Vlk

 

MŠK Kys. Nové Mesto   - ŠKH Agrokarpaty Pezinok                28 : 8  (15:3)
MŠK HO: Lulek, Janík – Čuraj 1, Beleš 1, Javorík, Bosý 8, Kubala 1, Piňak 5, Fanizzi, Jánošík 2, Vavro 1, Ďurana 3/1, Beláček 6/1
ŠKH: M.Baďura, D.Baďura, Lacham, Kupec, Šuška, Bachorec, Féder, Gyebnar 1, Dinga, Skrek, Ostrovský , Nemec 7, Lindaver, Brunovský

 

HK Kúpele Bojnice         - HO TJ Slovan Modra                         21 : 18  (9:7)
HK Kúpele:
Bezdek 3, Šály, Herain , Reis, Carolan, Klement 4, Čapliar, Dúbravka 5, Svitok, Rendek 9/3, Oboňa
HO TJ : Čík, Kľúčik, Paleš, F.Jurkovič, Rechtovník, Galgóci, Macháček, Hrubša 2, Tománek, M.Jurkovič , Oravec 1, Demovič 11/2, Žila, Gábriš 4/1

 

HC Tatran Stupava         – RHC Karviná                                     14 : 6  (9:0)
HC Tatran: Jánoš, Haluska, Olšavský, Dobrovodský 5, Toth 3, Nemček, Pír, Harden, Masár 5/1, Slezák 1
RHC: Koch, Kožušník – J.Górecki, K.Górecki, Kužma 1/1, Wróbel 1, Heinz, Klus 1, Krusberský 3/2, Gašpar , Wascher

 

HCB Karviná „A“             – KH Kopřivnice                                 15 : 17  (6:9)
HCB „A“: Újezdský, Kožušník – Pospíšil 4, Folwarczny 2, Chochrun 2/1, Galia 1, Klus, Sekáč 4, Muller,  Kubica 2
KH: Kouřil, Podolský – Markovic, Hegar, Kocián, Benýšek 10/4, Příhoda 2, Šálek, Škarka, Hladil, Lakatoš 1 Hrnčárek 4, Foral, Ošmera, Seidler

 

TJ Sokol Veľké Meziříčí - RHC Zubří                                   5 : 25  (5:13)
TJ Sokol: Deraha – Kocourek, Mach, T.Rosa 2, Chalupa, Russ, Navrátil 2, B.Rosa, M.Požár, Mička, A.Požár, Kotouček 1, J.Požár, Škoda
RHC Zubří: Cibulec, Jakšík – Švehlák 2/1, Mozola , Kapitánik 2, Jiráska , Šišák 2, Krupa 2, Janošek 3, Mokrejš 3, Randýsek 5, Mancl 3, Oškera 2, Vlk  1

 

HO TJ Slovan Modra      – HC Tatran Stupava                       17 : 10  (8:6)
HO TJ : Čík, Kľúčik, Paleš, F.Jurkovič 1, Rechtovník, Galgóci, Macháček, Hrubša, Tománek 1, M.Jurkovič , Oravec 2, Demovič 10, Žila 1, Gábriš 2
HC Tatran: Jánoš, Haluska 2, Olšavský, Dobrovodský 4, Toth 1, Nemček 1, Pír, Harden, Masár 2/1, Slezák

 

MŠK Pov. Bystrica          – ŠKH Agrokarpaty Pezinok          21 : 14 (14 :5)
MŠK:
Riljak, Kašuba, F.Kvaššay, Ďurec, Šesták 1, Roman 3, Krátky, Zigo 1, Ľ.Chabada 2, Lagíň 3, Hradil 2, Pavlík, Petrík 1, Štefina 3, Badač 2, Kopernický 3, Valášek
ŠKH: M.Baďura 1, D.Baďura, Lacham, Kupec, Šuška, Bachorec, Féder 1, Gyebnar 1, Dinga, Skrek 4, Ostrovský 3/2, Nemec 4, Lindaver, Brunovský

 

RHC Zubří                         – HK Kúpele Bojnice                               24 : 11 (12:6)
RHC Zubří: Cibulec, Jakšík – Švehlák 3, Mozola , Kapitánik 1, Jiráska 1 , Šišák 1, Krupa 2, Janošek 3, Mokrejš, Randýsek 7/1, Mancl 1, Oškera 3, Vlk  2
HK Kúpele: Bezdek 1, Šály, Herain , Reis, Carolan, Klement 1, Čapliar, Dúbravka 1, Svitok, Rendek 8/1, Oboňa

Nedeľa – 11.03.2018

                       

RHC Karviná                     – TJ Sokol Veľké Meziříčí               20 : 10  (12:7)
RHC:
Koch, Kožušník – J.Górecki, K.Górecki 5, Kužma 2, Wróbel, Heinz, Klus 6, Krusberský 7, Gašpar , Wascher
TJ Sokol: Deraha – Kocourek, Mach, T.Rosa 1, Chalupa, Russ, Navrátil 3/2, B.Rosa, M.Požár, Mička 4, A.Požár , Kotouček, J.Požár 2, Škoda

 

MŠK HO Kysucké Nové Mesto - HCB Karviná „A“             11 : 20  (8:8)
MŠK HO:
Lulek, Janík – Čuraj, Beleš, Javorík, Bosý 5, Kubala, Piňak 3/1, Fanizzi, Jánošík, Vavro,  Ďurana 1/1, Beláček 2
HCB „A“: Újezdský, Kožušník – Pospíšil 3, Folwarczny, Chochrun 6, Galia 3, Klus, Sekáč 4, Muller 2,  Kubica 2

 

HC Tatran Stupava         – RHC Zubří                                     11 : 17 (5:9)
HC Tatran:
Jánoš, Haluska, Olšavský 3, Dobrovodský 5, Toth, Nemček, Pír, Harden, Masár 2, Slezák  1
RHC Zubří: Cibulec, Jakšík – Švehlák 1, Mozola 1 , Kapitánik , Jiráska 1/1, Šišák 2, Krupa 1, Janošek , Mokrejš, Randýsek 7, Mancl 3, Oškera 1, Vlk 

 

KH Kopřivnice                 – ŠKH Agrokarpaty Pezinok            28 : 9  (14:4)
KH: Kouřil, Podolský – Markovic, Hegar, Kocián 1, Benýšek 4, Příhoda 10, Šálek, Škarka 3, Hladil, Lakatoš 2 Hrnčárek 7, Foral, Ošmera 1, Seidler
ŠKH: M.Baďura , D.Baďura, Lacham 1/1, Kupec, Šuška, Bachorec, Féder 1, Gyebnar, Dinga, Skrek 2, Ostrovský 3, Nemec 2, Lindaver, Brunovský

 

TJ Sokol Veľké Meziříčí – HO TJ Slovan Modra                        18 : 20 (8:11)
 Sokol: Deraha – Kocourek, Mach 1, T.Rosa, Chalupa 2, Russ, Navrátil 6, B.Rosa 1, M.Požár, Mička 8, A.Požár , Kotouček, J.Požár , Škoda
HO TJ : Čík, Kľúčik 1, Paleš, F.Jurkovič, Rechtovník, Galgóci, Macháček, Hrubša 5, Tománek, M.Jurkovič , Oravec 3/1, Demovič 5, Žila, Gábriš 6/1

 

MŠK Pov. Bystrica          – MŠK Kysucké Nové Mesto               17 : 24  (10:14)
MŠK:
Riljak, Kašuba, F.Kvaššay, Ďurec, Šesták 3, Roman 3, Krátky, Zigo, Ľ.Chabada, Lagíň , Hradil 1, Pavlík, Petrík 6/2, Štefina, Badač 1, Kopernický 3, Valášek
MŠK HO: Lulek, Janík – Čuraj 1, Beleš 2, Javorík, Bosý 8/1, Kubala, Piňak 2, Fanizzi, Jánošík 1, Vavro,  Ďurana 4, Beláček 6/1

 

HK Kúpele Bojnice         – RHC Karviná                                21 : 17  (11:7)
HK Kúpele: Bezdek 3, Šály, Herain 1, Reis, Carolan, Klement 3, Čapliar, Dúbravka 9, Svitok, Rendek 4/1, Oboňa 1
RHC:
Koch, Kožušník – J.Górecki, K.Górecki 1, Kužma 2, Wróbel 3, Heinz, Klus 3/1, Krusberský 6, Gašpar 1, Wascher 1

 

o 9.miesto
5A
ŠKH Agrokarpaty Pezinok  - 5B RHC Karviná      8 : 13  (3:6)
ŠKH: M.Baďura 1, D.Baďura, Lacham, Kupec, Šuška, Bachorec, Féder, Gyebnar 1, Dinga, Skrek 2, Ostrovský 4/3, Nemec, Lindaver, Brunovský
RHC: Koch, Kožušník – J.Górecki, K.Górecki 1, Kužma 1/1, Wróbel 2, Heinz, Klus 1, Krusberský 6/2, Gašpar 2, Wascher

 

o 7. miesto
4A  MŠK Považská Bystrica -  4B HC Tatran Stupava                13 : 18  (5:10)
MŠK: Riljak, Kašuba 1, F.Kvaššay 1, Ďurec, Šesták 1, Roman , Krátky 1, Zigo, Ľ.Chabada, Lagíň, Hradil 1, Pavlík 1, Petrík 3/1, Štefina 1, Badač, Kopernický 3/1, Valášek
HC Tatran: Jánoš, Haluska 1, Olšavský 3, Dobrovodský 7, Toth 3, Nemček, Pír, Harden 1/1, Masár 3, Slezák 

 

o 5.miesto
3A MŠK HO Kysucké Nové Mesto –  3B HO TJSlovan Modra        19 : 17  (8:12)
MŠK HO: Lulek, Janík – Čuraj, Beleš 3, Javorík, Bosý 4, Kubala 3/1, Piňak , Fanizzi, Jánošík 1, Vavro,  Ďurana 2, Beláček 6/1
HO TJ : Čík, Kľúčik, Paleš, F.Jurkovič 1, Rechtovník, Galgóci 1, Macháček, Hrubša 2, Tománek, M.Jurkovič  4, Oravec, Demovič 2, Žila, Gábriš 7

 

o 3.miesto
2A HCB Karviná „A“2B HK Kúpele Bojnice                      27 : 20  (12:8)
HCB „A“: Újezdský, Kožušník 1 – Pospíšil 1, Folwarczny 2, Chochrun 14, Galia 2, Klus, Sekáč 3, Muller 1,  Kubica 3
HK Kúpele: Bezdek, Šály, Herain 1, Reis, Carolan, Klement 2, Čapliar, Dúbravka 5, Svitok, Rendek 12/3, Oboňa 

 

o 1. miesto
1A KH Kopřívnice  - 1B HC Zubří                                       13 : 15  (6:9)
RHC Zubří: Cibulec, Jakšík – Švehlák 2, Mozola , Kapitánik , Jiráska, Šišák 5, Krupa 1, Janošek 1, Mokrejš, Randýsek 4, Mancl 2, Oškera, Vlk
KH: Kouřil, Podolský – Markovic, Hegar, Kocián, Benýšek 10/3, Příhoda 2, Šálek, Škarka 1, Hladil, Lakatoš, Hrnčárek, Foral, Ošmera, Seidler

 

 

CELKOVÉ PORADIE

 

RHC Zubří

1. miesto …………………………………..

KH Kopřivnice

2. miesto …………………………………..

HCB Karviná  „A“

3. miesto …………………………………..

HK Kúpele Bojnice

4. miesto …………………………………..

MŠK HO Kysucké Nové Mesto

5. miesto …………………………………..

HO TJ Slovan Modra

6. miesto …………………………………..

HC Tatran Stupava

7. miesto …………………………………..

MŠK Považská Bystrica

8. miesto …………………………………..

RHC Karviná

9. miesto …………………………………..

ŠKH Agrokarpaty Pezinok

10. miesto …………………………………..

TJ Sokol Velké Meziřičí
11. miesto …………………………………..

 

NAJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJA

       10      SEKÁČ Marek           HCB Karviná

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

 

NAJLEPŠÍ BRANKÁR TURNAJA

               12           PODOLSKÝ Lukáš       KH Kopřivnice

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

 

NAJLEPŠÍ STRELEC TURNAJA

73      RENDEK Dalibor      HK Kúpele Bojnice  - 49 gólov

č.dresu: ………   meno …………………………………… družstvo ………………………….

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress