« späť

[9. kolo] V Prešove druhá prehra Muži
22.10.2012 - Ľuboš Cifra

V kvalitnom zápase sme nezvládli záver zápasu a prehrali sme s favoritom na jeho palubovke o 5 gólov.

TATRAN Prešov – MŠK Považská Bystrica  34:29 (16:19)

V príjemnej atmosfére, kvalitný zápas, v ktorom sme väčšinou vyhrávali. Nezvládli sme však niektoré úseky (záver prvého polčasu, úvod do druhého polčasu a a nevyšlo nám ani riskovanie v závere zápasu).

Domáci boli evidentne po ťažkých zápasoch unavení, a tak šanca na ich zdolanie bola obrovská. Škoda, že v zápase, v ktorom si družstvo, ktoré chce vyhrať, nemôže dovoliť zahadzovať vyložené príležitosti, sme ich v druhom polčase zahodili veľa. Škoda, že v prvom polčase sa zranil Firit a do druhého polčasu nastupoval s bolesťami krížov a po pár minútach musel striedať. Škoda, že pri jeho absencii dostal Vallo po pere a tiekla mu krv, takže musel byť na lavičke hodnú chvíľu ošetrovaný. No a škoda, že domáci poslali do bránky Verkiča…

Výkon rozhodcov by som komentoval stručne. Vynikajúci. Pískali presne, bez väčších chýb, dokonca nepodľahli ani atmosfére, keď domáce publikum bolo nespokojné s “faulami” na Zdráhalu.

Celkoho zápas môžeme hodnotiť pozitívne, aj keď priebeh naznačoval, že by sme mohli uhrať aj nejaký bod. Prešov je však kvalitnejšie družstvo, čo dokázalo v závere tohoto zápasu.

Prešov: Krupa, Verkič – Rábek 6, Marušák, Hrstka 5/2, Michniewicz 1, Krok 1, Kristopans 7, Sobol 2, Radčenko 4, Tumidalský, Čip 1, Pejovič 1, Pekár, Petro 6.

Pov. Bystrica: Kovačin, Biel – Cifra 2, Firit 1, Sapák 3, Adamčík 3, Kostelanský 2, Zdráhala 10/2, Vallo 7, Hároník, J. Kozák 1, Marián Gardian, Majbík, M. Kozák.

7 m hody: 2/2 – 3/2
vylúčení: 5 – 3
rozhodovali: Cibere, Richvalský – Šubák
divákov: 1012

 

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress