« späť

MŠK – SPORTA, derby NAŽIVO na live.huste.tv Muži
11.10.2012 - Ľuboš Cifra

Očakávaný súboj o druhé miesto sa blíži. Minuloročný finalista bude hosťom v Považskej Bystrici.

Zápas bude zaujímavý z viacerých dôvodov, nie len, že sa hrá o 2. miesto  v TIPOS Extralige, ale “domov” sa vrátia viacerí naši odchovanci. Ľubomír Ďuriš, ťahúň SPORTY a už pevná súčasť reprezentácie Slovenska, Marián Žernovič, opora medzi žrďami Hlohovca a člen širšieho reprezentačného družstva, netreba zabúdať ani na ľavorukého Antona Kasagrandu, ktorý už tiež nakukol do reprezentácie a na vekom ešte dorastenca Juraja Janíčka.

K nim treba prirátať bývalého hráča, “delostrelca” Mariána Talla, na ľavom krídle hviezdiaceho strelca Františka Zaťka, ale aj reprezentačného pivota Petra Dudáša, či ľavorukú posilu na pravej spojke Maroša Baláža. Streleckú formu si však udržiava aj Adam Mazúr a mladý Michal Holdoš je v hlohoveckej tabuľke strelcov s 18. gólmi na 4. mieste.

Keď týchto hráčov dáme dohromady, doplníme o zostávajúcich kvalitných hádzanárov (Olejár, Miženko, Takáč, Laho, Cibulka, Majerník, Blšťák, Kašťák) a samozrejme do vedenia družstva prirátame trénera Martina Liptáka, vznikne nám veľmi kvalitné družstvo, ktoré zbieralo v začiatku sezóny skúsenosti aj v pohári EHF (IFK Kristianstad – Švédsko).

Pre fanúšikov MŠK, ale hlavne pre samotnú SPORTU, je obrovskou stratou zranenie Sama Mažára, ktorý má problémy s kolenom a čaká ho operácia.

Rešpekt, nie však strach… Takto budeme nastupovať proti favoritovi z Hlohovca. Na ihrisku dôjde k viacerým konfrontáciám osobností TIPOS Extraligy. Bude určite zaujímavé sledovať vzájomné “súboje”

Zdráhala – Ďuriš
Kovačin – Žernovič
Adamčík – Dudáš
Firit – Tallo
Vallo – Baláž
Jozef Kozák – Zaťko

ale samozrejme aj súboje lavičiek

Kekrt – Lipták.

Sumárom týchto faktov je, že sa v sobotu o 18:00 h oplatí prísť do športovej haly na sídlisku SNP a stráviť príjemné popoludnie pri kvalitnej hádzanej.

Kto by náhodou nemal možnosť sa do haly dostaviť, môže si zápas pozrieť na HUSTE.TV v priamom prenose.

 

MŠK do toho!!

 

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress