« späť

Novinka z považskobystrických MŠK: Výpoveď pre najlepšieho strelca! Muži
01.05.2018 - Katarína Opoldíková

Prekvapivá správa k nám dorazila z hádzanárskeho klubu MŠK Považská Bystrica. Ten prepustil svojho elitného hráča!

 Filip Chudý
Zdroj: Barbora Talačová
 

Tri hladké prehry v semifinále play-off proti Topoľčanom nezostali v hádzanárskom klube MŠK Považská Bystrica bez následkov. Ako prvý si to odniesol so 166 gólmi najlepší ligový strelec mužstva a zároveň druhý najlepší strelec Slovnaft handball extraligy Radim Chudoba. Pre tohto 26-ročného českého ľaváka sa skončila jeho tretia sezóna v našom klube predčasne, keďže vedenie klubu s ním rozviazalo zmluvu, ktorá mala platnosť do konca tejto sezóny.

Ilustračný obrázok k článku Novinka z považskobystrických MŠK: Výpoveď pre najlepšieho strelca!

 

„K poslednému aprílovému dňu sme predčasne ukončili hráčsku zmluvu s Radimom Chudobom. Je to na základe rozhodnutia vedenia klubu MŠK Považská Bystrica. Dôvodom je slabá výkonnosť hráča v ostatných zápasoch, nedisciplinovanosť a nízka pripravenosť na povinnosti,“ vysvetlil dôvody manažér klubu Ľuboš Cifra.

„Je to prvý krok, ktorý sme urobili k tomu, aby sme sa dostali zo súčasnej situácie. Veríme, že to pomôže a prebudí to aj ďalších hráčov,“ doplnil Cifra.

 

Spojili sme sa aj s Radimom Chudobom, ktorý nám potvrdil, že v klube skončil, keďže dostal výpoveď. „Mám z toho zmiešané pocity, preto nechcem k tomu radšej hneď niečo hovoriť. Radšej by som to nechal na najbližšie dni,“ dodal.

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress