« späť

PLÁN PRÍPRAVNÝCH STRETNUTÍ Muži
12.07.2019 - okatarina

MŠK hádzanársky oddiel Považská Bystrica

PLÁN   PRÍPRAVNÝCH   STRETNUTÍ  :

2.8.2019 piatok  -  prípravné stretnutie mužov v športovej hale MŠK v Považskej Bystrici

18.00 hod.  MŠK Považská Bystrica  – HC Zubří

 

6.8.2019 utorok  -  prípravné stretnutie mužov v Zubří

18.00 hod. HC Zubří  – MŠK Považská Bystrica 

 

9.8.2019 piatok  -  prípravné stretnutie mužov v športovej hale MŠK v Považskej Bystrici

18.30 hod.  MŠK Považská Bystrica  – SKP Frýdek Místek

 

23.8.2019 piatok  -  prípravné stretnutie mužov v športovej hale MŠK v Považskej Bystrici

18.30 hod.  MŠK Považská Bystrica  – Gänsendorf /AUT

 

27.8.2019 utorok  -  prípravné stretnutie mužov vo Frýdku Místku

18.30 hod.  SKP Frýdek MístekMŠK Považská Bystrica

 

30.8.2019 piatok  -  prípravné stretnutie mužov v športovej hale MŠK v Považskej Bystrici

 ???? hod.  MŠK Považská Bystrica  – SKP Frýdek Místek

 

  

HBC Ronal Jičín

pořádá ve dnech 14. – 17. 8. 2019

12. ročník mezinárodního turnaje v házené mužů

 

ZEPOS CUP 2019

 

Účastníci:

1)  HBC Ronal Jičín                            (extraliga ČR)

2)  Talent M.A.T. Plzeň                      (extraliga ČR)

3)  HC ROBE Zubří                             (extraliga ČR)

4)  MŠK Považská Bystrica (SLOVNAFT extraliga SR)

5)  KS SPR Chrobry Glogów            (PGNIG superliga Polsko)

 

 

HRACÍ PROGRAM

 

Středa 14. 8. 2019

19:00       HC ROBE Zubří                  -           HBC Ronal Jičín

 

Čtvrtek 15. 8. 2019

17:00       HC ROBE Zubří                  -           KS SPR Chrobry Glogów

19:00       HBC Ronal Jičín                –          MŠK Považská Bystrica

 

Pátek 16. 8. 2019

15:00       KS SPR Chrobry Glogów            -           Talent M.A.T. Plzeň

17:00       MŠK Považská Bystrica             –           HC ROBE Zubří

19:00       Talent M.A.T. Plzeň                       -           HBC Ronal Jičín

 

Sobota 17. 8. 2019

10:00       KS SPR Chrobry Glogów            –           MŠK Považská Bystrica

12:00       Talent M.A.T. Plzeň                       -           HC ROBE Zubří     

14:30       HBC Ronal Jičín                           -          KS SPR Chrobry Glogów

16:30       MŠK Považská Bystrica            -           Talent M.A.T. Plzeň

 

18:00       Vyhlášení výsledků

 

Hrací doba:       2 x 30 minut

 

 

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress