« späť

POZVÁNKA Muži
01.02.2019 - Katarína Opoldíková

 

STRETNUTIA  DOMA:

2.2.2019 sobota – 1.kolo nadstavby Slovnaft handball extraligy mužov
18.00 hod. MŠK Považská Bystrica – HK Agro Topoľčany

9.2.2019 sobota –  osemfinálové stretnutie Challenge cup mužov
18.00 hod. MŠK Považská BystricaHC NEVA Petrohrad /RUS

2.-3.2.2019 XX.ročník memoriálu Mgr. Františka Blaška v hádzanej mladších žiakov

Hrací čas 2 x 18 min.

             A. skupina :                                                           B. skupina:

            1. HC Zlín                                                            1. HCB Karviná

            2. MŠK Pov. Bystrica „A“                               2. MŠK HO K.N.Mesto

            3. MHC Bardejov                                               3. MŠK Pov. Bystrica „B“

            4. HC Sporta Hlohovec                                    4. Tatran Prešov

 

Sobota – 2.2.2019

 

            1.        8.00           HCB Karviná                        – MŠK Pov. Bystrica „B“

              2.        8.45           MŠK Pov. Bystrica „A“     – HC Sporta Hlohovec
3.        9.30           MŠK Pov. Bystrica „B“     – MŠK HO K.N.Mesto

              4.      10.15           HC Zlín                                  – MŠK Pov. Bystrica „A“  

              5.      11.00           MŠK HO K.N.Mesto            – HCB Karviná

            6.      11.45            HC Sporta Hlohovec         – HC Zlín

              7.      12.30           Tatran Prešov                     – MŠK Pov. Bystrica „B“

              8.     13.15           MHC Bardejov                     – MŠK Pov. Bystrica „A“

              9.      14.00           Tatran Prešov                     – MŠK HO K.N.Mesto

            10.     14.45           MHC Bardejov                     – HC Zlín

             11.     15.30           HCB Karviná                      – Tatran Prešov

             12.     16.15           HC Sporta Hlohovec         – MHC Bardejov

 

 

Nedeľa – 3.2.2019

             

            13.       8.00           3A…………………………………. – 4B ………………………………….

             14.       8.45           3B…………………………………. – 4A ………………………………….

             15.       9.30           1A…………………………………. – 2B ………………………………….

             16.     10.15           1B …………………………………. – 2A ………………………………….

             17.     11.00           o 7.miesto……………………… –  ………………………………………

            18.     11.45           o 5.miesto ……………………… -  ………………………………………

            19.     12.30           o 3. miesto……………………… -  ………………………………………

            20.     13.15          o 1. miesto……………………… -  ………………………………………

14.00  Vyhodnotenie turnaja

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress