« späť

Sumár ročníka 2018/2019 Muži
24.06.2019 - okatarina

 MŠK hádzanársky oddiel  Považská  Bystrica 

 

ročník 2018/2019

 

     V súťažnom ročníku 2018/2019 sa majstrovských súťaží zúčastnilo 6 družstiev hádzanárskeho oddielu MŠK  Považská Bystrica a dve družstvá súťaží KZHá Trenčín a Žilina.

 

Družstvo                     MUŽI

 

Súťaž – umiestnenie    Extraliga:              2. miesto

                                    Slovenský pohár: 1. Miesto

Zloženie družstva:Biel Martin, Pupík Stanislav, Sloboda Andrej,  Macháč Šimon, Bystrický Ivan, Ivanytsia Liubomyr, Kovačin Ladislav, Maliar Marián, Kardoš Peter, Adamčík Marcel, Buday Kevin, Jurák Peter, Tumidalský Peter, Briatka Martin, Dobroň Michal, Štefina Marek, Zábavčík Dominik, Urík David, Oselský Matúš, Vallo Tomáš, Hároník Anton, Valášek Eduard, Gardian Marián,  Lovíšek Adam, Kozák Martin

Realizačný tím: Straka Václav – tréner, Valášek Peter, Cifra Ľuboš  - vedúci družstva/manager,  Matej Drbul – fyzioterapeut, MUDr. Fábry Vladimír – lekár, MUDr. Šumec Marcel – lekár, MUDr. Kallo Róbert – lekár, MUDr. Kasman Peter– lekár , MUDr. Sahaj Adrián– lekár

Výsledky zápasov play-off

 

Semifinálové stretnutia:

26.4.2019 MŠK Považská Bystria – HKM Šaľa                           27 : 23  (11:9)

 1.5.2019 HKM Šaľa                         - MŠK Považská Bystrica  26 : 24  (12:10)

 4.5.2019 MŠK Považská Bystria – HKM Šaľa                            31 : 25  (14:12)

 8.5.2019 HKM Šaľa                         – MŠK Považská Bystrica   31 : 32  (26:26, 14:11)

 

stav série 3:1 pre MŠK Považská Bystrica a postup do finále

 

stretnutia o 1.-2.miesto:

18.5.2019 Tatran PrešovMŠK Považská Bystrica                  34 : 19  (15:9)

22.5.2019 MŠK Považská Bystrica – HKM Šaľa                        22 : 28  (11:12)

25.5.2019 Tatran Prešov – MŠK Považská Bystrica                   35 : 23  (19:10)

 

Stav série:   3 : 0 (hralo sa na tri víťazné stretnutia) – MŠK Považská Bystrica získala

2.miesto v Slovnaft Handball Extralige 

 

Konečné poradie SHE mužov pre ročník 2018/2019:     

1. Tatran Prešov       

2. MŠK Považská Bystrica 

3. HKM Šaľa              

4. HC Štart Nové Zámky      

5. HC Sporta Hlohovec

6. HK Agro Topoľčany

7. MHK Piešťany

8. ŠKP Bratislava

9. Slovan Modra

10.  Strojár Malacky

 

Výsledky  Slovenského pohára 2018/2019

25. 9.2018 osemfinále  TJ Strojár Malacky              - MŠK Považská Bystrica    33 : 37 (16 :19 )
12.12.2018 štvrťfinále   MŠK Považská Bystrica   – MHC Štart Nové Zámky     34 : 29   (19:12)

16.3.2019  semifinále    MŠK Považská Bystrica  – HK Agro Topoľčany             35 : 28 (20:16)
17.3.2019 finále            MŠK Považská Bystrica    – Tatran Prešov                    35 : 31 (26:26, 12:15)

 


Výsledky  Challenge cup  2018/2019

17.11.2018 sobota – 3. kolo Challenge cup  mužov v Lavis /ITA

Pallamano Pressano – MŠK Považská Bystrica                 24 : 28 (10:14)
MŠK : Kovačin, Dobroň – Pupík 3, Š.Macháč 5, Sloboda, Ivanytsia 3,  Maliar, Kardoš , Jurák 1, Tumidalský 2,  Briatka 4,  Štefina, Zábavčík, Vallo 9, Gardian 1

24.11.2018 sobota – 3. kolo Challenge cup mužov v Považskej  Bystrici
MŠK Považská Bystrica – Pallamano Pressano /ITA/                    29 : 23 (15 : 8)
MŠK : Kovačin,  Dobroň – Pupík 3, Š.Macháč 7, Sloboda 1 , Bystrický 1, Ivanytsia 2 , Maliar ,  Kardoš, Jurák 4, Tumidalský ,  Briatka 3, Štefina 1, Vallo 1, Gardian 3, Kozák 3

9.2.2019 sobota –  osemfinálové stretnutie Challenge cup mužov
MŠK Považská Bystrica – HC NEVA Petrohrad /RUS/                     21 : 31  (11 : 14 )
MŠK : Kovačin,  Dobroň – Pupík 2, Sloboda, Bystrický 1, Ivanytsia , Maliar ,  Kardoš, Jurák 4, Tumidalský 3,  Briatka 1,  Zábavčík, Oselský 2,  Vallo 8/1, Gardian , Kozák

15.2.2019 sobota –  osemfinálové stretnutie Challenge cup mužov
HC NEVA Petrohrad /RUS/ – MŠK Považská Bystrica /SVK/                    25 : 24  (11 : 8 )
MŠK : Kovačin 1,  Dobroň – Pupík 5, Macháč, Sloboda 1, Bystrický 6, Ivanytsia 3,Jurák 1, Tumidalský 1,  Briatka 1,   Oselský ,  Vallo 1, Gardian 4, Kozák

Družstvo mužov sa na základe umiestnenia v Slovenskom pohári prihlásilo do európskej pohárovej súťaže CHALLENGE CUP 2019/2020.

 

 

Výsledky na prípravných stretnutia

 23.8.2018 štvrtok  -  prípravné stretnutie mužov v Hraniciach

TJ Cement Hranice – MŠK Považská Bystrica                  28 : 35    (16:17)

10.8.2018 piatok  -  prípravné stretnutie mužov v športovej hale MŠK v Považskej Bystrici

MŠK Považská Bystrica  – Tatran Litovel                                 36 : 25    (15:15)

7.8.2018 utorok  -  prípravné stretnutie mužov v športovej hale MŠK v Považskej Bystrici

MŠK Považská Bystrica  – SKP Frýdek Místek                         31 : 28    (14:13)

1.8.2018 streda  -  prípravné stretnutie mužov v športovej hale MŠK v Považskej Bystrici

MŠK Považská Bystrica  – TJ Cement Hranice                       28 : 28    (12:14)

 

 

Družstvo                         STARŠÍ DORASTENCI

 

Súťaž – umiestnenie        1. dorastenecká liga: 4. miesto

Zloženie družstva:  Bottrill Marek Grafton, Buday Kevin, Hutňan Martin, Kašuba Jozef, Kostelanský Dominik, Lahdo Noel, Maliar Marián,  Oselský Matúš, Urík David, Valášek Eduard, Zábavčík Dominik, LIsko Filip, Mindek Jakub, Chovanec Eduard, Sloboda Andrej, Štefina Marek

 

Realizačný tím:
Tréner:  Straka Václav, Buday Marián

Kondičný tréner: Ostrochovský Michal

Vedúci družstva:  Buday Marián

Lekár:  MUDr. Fábry Vladimír

 

1. liga starší dorastenci

1.  ŠKP Bratislava                              22        20        0          2          646:459           40

2.  Tatran Prešov                               22        17        1          4          726:527           35

3.  HK Agro Topoľčany                      22        16        0          6          615:549           32

4.  MŠK Považská Bystrica             22        14        0          8          643:558          22

5.  HK Slavoj Trebišov                       22        12        0          10        640:629           24

5.  HC Sporta Hlohovec                    22        11        0          11        611:619           22

7.  ŠG Košice                                    22         8        1          13        588:654           17

8.  HC Tatran Stupava                       22        8         1          13        601:670           17

9.  Strojár Malacky                             22       8          0          14        609:668           16

10. Slovan Modra                              22        6          2          14        540:593           14

11. HC Štart Nové Zámky                  22       7          0          15        659:751           14

12. MHáK Martin                                22       2           1         19        503:704            5

 

Výsledky na prípravných stretnutia

11.2.2019 pondelok – prípravné stretnutie starších dorastencov v Považskej  Bystrici
MŠK Považská Bystrica – SKP Frýdek Místek                                     37 : 32  (18 : 15 )
MŠK : Buday, Mindek – Kašuba 1, Bottrill, Lisko 2/1, Urík 2, Sloboda 6, Štefina 9, Oselský 7, Zábavčík 2, Maliar 8

15.2.2019 piatok – prípravné stretnutie starších dorastencov v Považskej  Bystrici
MŠK Považská Bystrica – HCB Karviná                                               29 : 29  (14 : 11 )
MŠK : Buday, Mindek, Janík – Kašuba , Bottrill, Lisko 1, Urík 3, Štefina 13/1,  Zábavčík 1, Maliar 9, Kardoš 2, Valášek, Lovíšek

 

 

Družstvo                          MLADŠÍ DORASTENCI

 

Súťaž – umiestnenie        1. dorastenecká liga:  6. miesto

Zloženie družstva: Badač Jakub, Beleš Andrej, Bosý Branislav, Gardian Ladislav, Janek Karol, Karvaš Andrej, Kvaššay Branislav, Kašuba Patrik, Kučera Matej,  Likavec Peter, Petrík Adam, Plšek Marián, Podstrásky Peter,  Sokola Samuel, Janík Lukáš, Kopernický Samuel, Lagíň Denis, Roman Marek, Porubec Adrián, Pavlík Matej

 

Realizačný tím:

Tréner: Buday Marián, Kozák Martin

Kondičný tréner: Ostrochovský Michal

Vedúci družstva:  Kozák Martin
Lekár:  MUDr. Fábry Vladimír

 

1. liga mladší dorastenci

1. Tatran Prešov                                22        20        0          2          684:443           40

2. HK Slavoj Trebišov                        22        19        0          3          709:561           38

3. HCŠtart Nové Zámky                    22        17        1          4          730:603           35

4. Slovan Modra                                 22       14        3          5          702:659           31

5. HK Agro Topoľčany                       22        13        1          8          754:639           27

6. MŠK Považská Bystrica              22        10        3          9          588:585          23

7. HC Tatran Stupava                        22        10        1          11        570:585           21

8. ŠKP Bratislava                              22        8         0          14        575:638           16

9. MHáK Martin                                  22        5          3          14        588:688           13

10. HC Sporta Hlohovec                    22       5          0          17        591:688           10

11. ŠG Košice                                    22        3          0          19        562:704             6

12. Strojár Malacky                            22        2          0          20       509:769             4

 

 

Výsledky na prípravných stretnutia

11.2.2019 pondelok – prípravné stretnutie mladších dorastencov v Považskej  Bystrici
MŠK Považská Bystrica – SKP Frýdek Místek                                     30 : 30  (17 : 14 )
MŠK : Kučera, Janík – Karvaš, Kopernický 3, Podstrásky 3, Plšek 8/1, Kvaššay 8/1, Roman 2, Lagíň, Petrík 1, Janek 2, Gardian, Sokola 3, Porubec

15.2.2019 piatok – prípravné stretnutie mladších dorastencov v Považskej  Bystrici
MŠK Považská Bystrica – HCB Karviná                                              23 : 34  (14 : 18 )
MŠK : Kučera, Janík – Kopernický 3, Podstrásky 1, Plšek 3, Kvaššay 5/1,  Lagíň 2, Porubec,  Petrík 1,  Janek 4, Gardian 1, Sokola 3

 

 

Družstvo                     STARŠÍ  ŽIACI  “A”

 

Súťaž – umiestnenie   Krajské majstrovstvá starších žiakov:  2. miesto

                                      Považská liga starších žiakov:   6. miesto

Zloženie družstva: Adam Timotej, Ďurec Samuel, Hradil Alex, Chabada Ľubomír, Kopernický Samuel, Krátky Michal, Kucharík Adam, Kvaššay Adam, Kvaššay Filip, Lagíň Denis, Pavlík Matej,  Porubec Adrián, Riljak Artur, Roman Marek, Šesták Róbert

 

Realizačný tím:

Tréner: Mgr. Šebeň Vladimír

Vedúci družstva:  Mgr. Šebeňová Viktória

 

Konečná tabuľka – Starší žiaci 2018/2019              
                       
1. MŠK Kysucké Nové Mesto     20 18 1 1 635:370           36

36

239

2. MŠK Považská Bystrica “A”   20 15 0 5 582:415           30

27

148

3. MHáK Martin     20 12 0 8 453:419           24

24

46

4. THA Martin   20   7 1 12 367:537           14

22

47

5. HK Kúpele Bojnice   20   4 1 15 418:561             9

8

-221

6. MŠK Považská Bystrica “B”   20   2 1 17 309:462             5

3

-259

 

Považská liga starších žiakov:   3. miesto

1.

TJ Štart Nové Zámky

14

12

1

1

465

:

307

25

2.

MŠK HO K. Nové Mesto

14

11

2

1

461

:

323

24

3.

MŠK Považská Bystrica

14

10

0

4

466

:

310

20

4.

HK AGRO Topoľčany

14

8

0

6

413

:

361

16

5.

Sporta Hlohovec

14

6

0

8

336

:

370

12

6.

HKM Šaľa

14

4

0

10

322

:

444

8

7.

THA Martin

14

2

0

12

242

:

432

4

8.

HK Kúpele Bojnice

14

1

1

12

296

:

454

3

 

 

   9.3.2019 sobota -  Česko-Slovensko-Poľská liga starších žiakov – Považská Bystrica

 

MŠK Pov. Bystrica - MŠK Kysucké Nové Mesto                           29 : 25 (15:13)

RHC Frýdek MístekRHC Karviná                                                  19 : 22 (10:11)  

MŠK Kysucké Nové MestoRHC Karviná                                         20 : 25 (10:11)
MŠK Pov. BystricaRHC Frýdek Místek                                        20 : 30 (12:16)

RHC Frýdek Místek - MŠK Kysucké Nové Mesto                       25 : 27 (13:17)

MŠK Pov. Bystrica  - RHC Karviná                                         24 : 31 (11:17)

Tabuľka 2.turnaja

1. RHC  Karviná                         3   3  0  0   78 : 63  6 bodov
2. RHC Frýdek Místek               3   1  0  2     74 : 69  2 body
3. MŠK HO K.N.Mesto              3   1   0  2    72 : 79   2 body
4 .MŠK Považská Bystrica        3   1  0  2    73 : 86 2 body

 

Družstvo                     STARŠÍ  ŽIACI  “B”

Súťaž – umiestnenie   Krajské majstrovstvá starších žiakov:  6. miesto

Zloženie družstva: Kostelanský Michal, Valášek Michal, Urbančok Rastislav, Zeman Juraj, Kaminský Denis, Kiržan Filip, Bajza Matúš, Michalec Jakub, Kostelanský Šimon, Lovecký David, Tarnek Richard, Kaminský Adrián, Chabada Martin

 

Realizačný tím:

Tréner: Kovačin Ladislav

Vedúci družstva:  Chabada Ľubomír st.

                                   

Konečná tabuľka – Starší žiaci 2018/2019              
                       
1. MŠK Kysucké Nové Mesto     20 18 1 1 635:370           36

36

239

2. MŠK Považská Bystrica “A”   20 15 0 5 582:415           30

27

148

3. MHáK Martin     20 12 0 8 453:419           24

24

46

4. THA Martin   20   7 1 12 367:537           14

22

47

5. HK Kúpele Bojnice   20   4 1 15 418:561             9

8

-221

6. MŠK Považská Bystrica “B”   20   2 1 17 309:462             5

3

-259

 

 

Družstvo                    MLADŠÍ  ŽIACI  “A”

 

Súťaž – umiestnenie   Krajské majstrovstvá ml. žiakov:  1. miesto – MAJSTER  KRAJA

                                   Považská liga ml. žiakov  :  2. miesto

Zloženie družstva: Bačík Marek, Dudr Branislav, Dzurjaník Richard, Gero Daniel, Hlušek Viliam, Chabada Martin, Janík Jakub, Maliar Radoslav, Matej, Mlyniský Marián, Podolák Ján, Podsedlý Dominik, Riljak Bruno, Rolinčin David, Skáčik Filip, Tichý Patrik, Zachar Patrik

Realizačný tím:

Tréner: Porubský Dušan

Vedúci družstva: Chabada Ľubomír

Konečná tabuľka -Mladší žiaci                
1. MŠK Považská Bystrica “A”

21

20

0

1

   504:188

40

2. MŠK Kysucké Nové Mesto

21

19

0

2

  533:207

38

3. HK Kúpele Bojnice „A“

21

14

0

7

  453:296

28

4. THA Martin

21

13

0

8

  439:296

26

5. HK Kúpele Bojnice „B“  

21

8

0

13

  285:351

16

6. MHáK Martin  

21

6

0

15

  286:436

12

7. MŠK Považská Bystrica „B  

21

4

0

17

  207:469

8

8.     MŠK Čadca  

21

0

0

21

 

152:545

0

 

Považská liga mladších žiakov:   1. miesto

               
                   
                 
1. MŠK Považská Bystrica 12 12 0 0 250 : 133 24
2. MŠK HO Kysucké Nové Mesto 12 10 0 2 257 : 184 20
3. HK Kúpele Bojnice 12 6 1 5 233 : 204 13
4. Sporta Hlohovec 12 6 0 6 197 : 210 12
5. THA Martin 12 5 0 7 200 : 190 10
6. HK AGRO Topoľčany 12 2 1 9 199 : 243 5
7. HKM Šaľa 12 0 0 12 100 : 272 0

 

 

 

 

 

 

 

 

8.12.2018 sobota -  Česko-Slovensko-Poľská liga mladších žiakov – Frýdek MístekMŠK Považská Bystrica – MŠK HO Kysucké Nové Mesto           15 : 11 (7:6)
MŠK Považská Bystrica
– Pepino SKP Frýdek Místek                 15 : 9  (9:6)
MŠK Považská Bystrica
– HCB Karviná                                         17 : 19  (7:10)
MŠK Považská Bystrica
– SKH Polanka                                        29 : 9  (13:2)
Tabuľka po 1.turnaji
1.MŠK Považská Bystrica      4   3  0 1    78:48  6 bodov
2.
HCB Karviná                         4   3  0  1   85 : 66  6 bodov

3. MŠK HO K.N.Mesto              4   3  0  1     80 : 64  6 bodov
4. Pepino SKP Frýdek Místek   4   1   0  3    57 : 70   2 body
5. SKH Polanka                         4   0  0  4    51 : 101  0 bodov

 

 

 

 

 

 

Tabuľka strelcov:

1.Vojtal David – SKH Polanka – 30 gólov
2. Baďura Vojtěch – HCB Karviná – 28 gólov
3. Domink Podsedlý – MŠK Považská Bystrica – 26 gólov

 

Družstvo                    MLADŠÍ  ŽIACI  “B”

 

Súťaž – umiestnenie   Krajské majstrovstvá ml. žiakov:  7. miesto

                                                                

Zloženie družstva: Adam Samuel, Brandibur Nikolas, Fekeč Adrián, Harvanec Matej, Holínec Oliver, Chudý Jakub Juríček Tomáš,  Kročil Filip, Kuchár Tomáš, Machalík Patrik, Roman Filip, Strašík Martin, Šardzík Lukáš, Tománek Martin, Zigo Ján, Bologa Lukáš

Realizačný tím:

Tréner: Pupík Stanislav
Vedúci družstava: Holínec Martin

Konečná tabuľka -Mladší žiaci                
1. MŠK Považská Bystrica “A”

21

20

0

1

   504:188

40

2. MŠK Kysucké Nové Mesto

21

19

0

2

  533:207

38

3. HK Kúpele Bojnice „A“

21

14

0

7

  453:296

28

4. THA Martin

21

13

0

8

  439:296

26

5. HK Kúpele Bojnice „B“  

21

8

0

13

  285:351

16

6. MHáK Martin  

21

6

0

15

  286:436

12

7. MŠK Považská Bystrica  

21

4

0

17

  207:469

8

8.     MŠK Čadca  

21

0

0

21

 

152:545

0

 

 

Družstvo                    PRÍPRAVKA

 

Súťaž – umiestnenie  

                                 

Zloženie družstva: Čerňan Tomáš, Harciník Branislav, Haviar Patrik, Juska Matej, Kočko Sebastián, Kostelanský Daniel, Lovecký Dominik, Matušík Filip, Rezák Oliver, Straka Václav ml., Kostelanský Kristián, Stoklasa Šimon, Valášek Branislav, Bologa Dávid, Dúbravka Juraj
Realizačný tím:

Tréner: Pupík Stanislav

Vedúci družstva: Holínec Martin

 

Výsledky na turnajoch

7.12.2018 piatok -  turnaj prípraviek v minihádzanej 2018/2019 – Bojnice
MŠK Považská Bystrica „A“ – HK Kúpele Bojnice „A“          9 : 18
MŠK „A“:
 Smith, Dom.Lovecký 1, Stoklasa, K.Kostelanský, Matušík 4, Rezák, Haviar 1, Straka 3, Juska, Kočko, Valášek


MŠK Považská Bystrica „A“
– MŠK HO K.N.Mesto „A“          20 : 6
MŠK „A“:
 Smith, Dom.Lovecký 1, Stoklasa, K.Kostelanský 4, Matušík 3, Rezák 2, Haviar 4, Straka 4, Juska, Kočko 2, Valášek

MŠK Považská Bystrica „A“ – HK Kúpele Bojnice „A“          13 : 23
MŠK „A“:
 Smith, Dom.Lovecký 1, Stoklasa, K.Kostelanský 1, Matušík 3, Rezák, Haviar 2, Straka 5, Juska 1, Kočko, Valášek

MŠK Považská Bystrica „A“ – MŠK HO K.N.Mesto „A“          23 : 9
MŠK „A“:
 Smith, Dom.Lovecký 3, Stoklasa, K.Kostelanský 7, Matušík 3, Rezák 1, Haviar 3, Straka 4, Juska 2, Kočko, Valášek

MŠK Považská Bystrica „A“ – HK Kúpele Bojnice „A“          14 : 18
MŠK „A“:
 Smith, Dom.Lovecký 1, Stoklasa, K.Kostelanský,  Matušík 6, Rezák, Haviar 3, Straka 4, Juska, Kočko, Valášek

MŠK Považská Bystrica „A“ – MŠK HO K.N.Mesto „A“          25 : 12
MŠK „A“:
 Smith, Dom.Lovecký 6, Stoklasa, K.Kostelanský 5, Matušík 5, Rezák, Haviar 3, Straka 5, Juska 1, Kočko, Valášek

MŠK Považská Bystrica „B“ – MHáK Martin                            6 : 10
MŠK „B“:
 Skorka – Huter, Hanulík, Plačko 2, Kremeň, Kľúčik, Križan, Badač 1, Šranc 2, Jakubec, Sedláček, Hlušek 1, Haruščák, Mahdoň, T.Jakubec

MŠK Považská Bystrica „B“ – HK Kúpele Bojnice „B“           10 : 10
MŠK „B“:
 Skorka – Huter, Hanulík 3, Plačko 1, Kremeň 1, Kľúčik, Križan 1, Badač 3, Šranc 1, Jakubec, Sedláček, Hlušek , Haruščák, Mahdoň, T.Jakubec

MŠK Považská Bystrica „B“ – MŠK HO K.N.Mesto  „B“        6 : 12
MŠK „B“:
 Skorka – Huter 1, Hanulík, Plačko, Kremeň 1, Kľúčik, Križan, Badač 3, Šranc , Jakubec, Sedláček, Hlušek 1, Haruščák, Mahdoň, T.Jakubec

MŠK Považská Bystrica „B“ – MHáK Martin                            3 : 15
MŠK „B“:
 Skorka – Huter, Hanulík, Plačko 1, Kremeň, Kľúčik, Križan, Badač 2, Šranc , Jakubec, Sedláček, Hlušek , Haruščák, Mahdoň, T.Jakubec

 

15.3.2019 piatok -  turnaj prípraviek v minihádzanej 2018/2019 – Považská Bystrica

 

 MŠK P.Bystrica „A“      – Sporta Hlohovec                       9 : 8

MŠK „A“: Rezák, Lovecký, Stoklasa, Matušík 4, Haviar 1, V.Straka 3, Juska, Kočko, Harciník 1, Valášek

Kúpele Bojnice „A“       – HKM Šaľa                              10  : 13
THA Martin „A“              – Štart Nové Zámky „A“           5 : 13

MŠK K.N.Mesto „A“       – MŠK Čadca MŠK                   13 : 7

 

MŠK P.Bystrica „A“       – Kúpele Bojnice „A“              10 : 12
MŠK „A“:
Rezák, Lovecký 1, Stoklasa, Matušík 4, Haviar 2, V.Straka 3, Juska, Kočko, Harciník, Valášek


THA Martin „A“               – Sporta Hlohovec                  4 : 9
MŠK K.N.Mesto „A“       – HKM Šaľa                               8 : 13

MŠK Čadca                     – Štart Nové Zámky                 7 : 17

Kúpele Bojnice „A“       –  Sporta Hlohovec                  5 : 8

 

MŠK Pov. Bystrica „A“ – HKM Šaľa                              5 : 9

MŠK „A“: Rezák, Lovecký, Stoklasa, Matušík 2, Haviar 1, V.Straka, Juska 1, Kočko, Harciník 1, Valášek

MŠK K.N.Mesto „A“       – Štart Nové Zámky „A“         11 : 17

 

MŠK Pov. Bystrica „A“ – THA Martin „A“                     11 : 10

MŠK „A“: Rezák, Lovecký 1, Stoklasa, Matušík 4, Haviar 4, V.Straka 1, Juska 1, Kočko, Harciník, Valášek

MŠK Čadca                    –  Sporta Hlohovec                  7 : 15

Kúpele Bojnice „A“       – Štart Nové Zámky „A“         11 : 13
THA Martin „A“              – MŠK K.N.Mesto „A“            11 : 12

MŠK Čadca                     – HKM Šaľa                             4 : 14
MŠK K.N.Mesto „A“       – Sporta Hlohovec                   8 : 10

THA Martin „A“               – HKM Šaľa                             4 : 15
Kúpele Bojnice „A“       –  MŠK Čadca                         12 : 4  

 

MŠK Pov. Bystrica „A“ – Štart Nové Zámky „A“        11 : 17                    

MŠK „A“: Rezák, Lovecký 1, Stoklasa, Matušík 3, Haviar 1, V.Straka 6, Juska, Kočko, Harciník, Valášek

MŠK P.Bystrica „B“ – Trnava                                            0 : 18

MŠK „B“: Badač, E.Hlušek, Mahdoň, Harušťák, Huter, Jakubec, K.Straka Križan, Hanulík, Kremeň,  Kľúčik, Plačko

Kúpele Bojnice „B“ – MHK Piešťany                                - : -

THA Martin „B“        – Štart Nové Zámky „B“                 10 : 7

 K.N.Mesto „B“         – MHáK Martin                                   6 : 10


MŠK P.Bystrica“B“ – Kúpele Bojnice „B“                        3 : 7

 MŠK „B“: Badač 1, E.Hlušek, Mahdoň, Harušťák, Huter, Jakubec 1, K.Straka Križan, Hanulík, Kremeň,
 Kľúčik, Plačko 1


THA Martin „B“       – Trnava                                              3 : 12
MŠK K.N.Mesto „B“ – MŠK P.Bystrica „B“                        9 : 9

MHáK Martin             – Štart Nové Zámky „B“                  12 : 9
Kúpele Bojnice „B“  –  Trnava                                           4 : 18

MŠK Pov. Bystrica „B“ – MHK Piešťany                           – : –

MŠK K.N.Mesto „B“ – Štart Nové Zámky „B“                  4 : 16

 

MŠK Pov. Bystrica „B“ – THA Martin „B“                        7 : 9
MŠK „B“:
Badač 1, E.Hlušek 1, Mahdoň, Harušťák, Huter, Jakubec, K.Straka 2,  Križan, Hanulík 1, 

Kremeň, Kľúčik, Plačko 2

 

MHáK Martin                 –  Trnava                                       8 : 10

Kúpele Bojnice „B“ – Štart Nové Zámky „B“                  4 : 16

THA Martin „B“        – MŠK K.N.Mesto „B“                      9 : 5

MHáK Martin             – MHK Piešťany                              - : -

MŠK K.N.Mesto „B“ – Trnava                                           5 : 20 

THA Martin „B“       – MHK Piešťany                                  – : -

Kúpele Bojnice „B“  –  MHáK Martin                                4 : 7

 

MŠK Pov. Bystrica „B“ – Štart Nové Zámky „B“           1 : 19                    

MŠK „B“: Badač, E.Hlušek , Mahdoň, Harušťák, Huter, Jakubec, K.Straka ,  Križan 1, Hanulík , 
Kremeň, Kľúčik, Plačko

  

 

Družstvo                    MINI

 

Súťaž – umiestnenie  

                                 

Zloženie družstva: Badač Ondrej, Hanulík Oliver, Harušťák David, Hlušek Eduard, Huter Matias, Jakuebc Adam, Jakubec Tobias, Kľúčik Marko, Križan Patrik, Mahdoň Samuel, Plačko Martin, Sedláček Martin, Skorka Leo, Šranc Adam

Realizačný tím:

Tréner:  Kovačin Ladislav

 

 

Družstvo                    VII. ZŠ Slovanská Pov. Bystrica

 

Súťaž – umiestnenie   45.ročník Celoslovenská súťaž v hádzanej mladších žiakov
základných škôl:
          2. miesto

 

O strieborné medaily pre VII. ZŠ Slovanská sa zaslúžili títo žiaci – Bačík Marek, Dudr Branislav, Dzurjaník Richard, Gero Daniel, Hlušek Viliam, Chabada Martin, Janík Jakub, Maliar Radoslav, Matej, Mlyniský Marián, Podolák Ján, Podsedlý Dominik, Riljak Bruno, Rolinčin David, Skáčik Filip, Tichý Patrik, Zachar Patrik

Realizačný tím:

Tréner: Porubský Dušan

Vedúci družstva: Chabada Ľubomír

 

30.4.2019 utorok – semifinálové stretnutia skupina II.chlapci  v Stupave

 

ZŠ kpt. J.Nálepku Stupava „A“ -   ZŠ Slovanská Považská Bystrica          15 : 11  ( 5 : 8 )

ZŠ kpt. J.Nálepku Stupava „B“ -   ZŠ kpt. J.Nálepku Stupava „A“          10 : 25  ( 6 :15 )

ZŠ kpt. J.Nálepku Stupava „B“ -   ZŠ Slovanská Považská Bystrica         8 : 18  ( 4 : 9 )

 

Poradie:

  1. kpt. J.Nálepku Stupava „A“                      40 : 21     4 body
  2. ZŠ Slovanská Považská Bystrica        29 : 3       2 body
  3. kpt. J.Nálepku Stupava „B“                      18 : 43    0 bodov

 

Do finále súťaže ŠŠS, ktoré sa uskutočnilo 15.5.2019 v Trenčíne postúpili  kpt. J.Nálepku Stupava „A“ a ZŠ Slovanská Považská Bystrica.

 

ZŠ kpt. J.Nálepku Stupava  -   ZŠ Slovanská Považská Bystrica              20 : 13  ( 9 : 8 )

MŠK : Dzurjaník, Gero – Bačík, Podolák 1, Rolinčin, Zachar, Janík 1, Skáčik 7/1, Mlyniský 4, Maliar, Dudr, Riljak 

 

ZŠ a MŠ Bojnice  -   ZŠ Slovanská Považská Bystrica                               13 : 14 ( 5 : 6 )

MŠK : Dzurjaník, Gero – Bačík, Podolák 3, Rolinčin, Zachar, Janík , Skáčik 5/1, Mlyniský 5, Maliar, Dudr, Riljak  1

 

Nové Zámky „A“  -   ZŠ Slovanská Považská Bystrica                               13 : 18 ( 8 : 10 )

MŠK : Dzurjaník, Gero – Bačík, Podolák 4, Rolinčin, Zachar, Janík , Skáčik 8, Mlyniský 4, Maliar, Dudr 1, Riljak  1

 

Poradie:

  1. kpt. J.Nálepku Stupava                            57 : 47     4 body
  2. ZŠ Slovanská Považská Bystrica           45 : 46      4 body
  3. Nové Zámky „A“                                       47 : 48      4 body
  4. ZŠ s MŠ Bojnice                                        46 : 54      0 bodov

 

Víťazom 45.ročníka celoslovenskej súťaže mladších žiakov ZŠ a CVČ sa stalo družstvo kpt. J.Nálepku Stupava a ZŠ Slovanská Považská Bystrica obsadilo 2.miesto

 

 

 

 

Družstvo                    Obchodná akadémia Považská Bystrica

 

Súťaž – umiestnenie školské majstrovstváSlovenska v hádzanej žiakov stredných škôl – 1.miesto

Výnimočný úspech sa v hádzanej podaril Obchodnej akadémii Považská Bystrica. Táto škola získala  v Galante už tretí titul majstra Slovenska stredných škôl v hádzanej za sebou.

Zloženie družstva:    Patrik Pastierik, David Urík, Jozef Kašuba, Andrej Sloboda , Marián Maliar , Matúš         Oselský , Marek Štefina, Jozef Kadáček, Branislav Kvaššay, Filip Lisko , Lukáš Janík, Peter Podstrásky
Tréneri:  Straká Václav, Ostrochovský Michal a  Židzik Ivan

Skupina A:

OA Pov.Bystrica       – Gym. Komenského 32, Trebišov                           16:15 (9:7)

OA Pov.Bystrica – Gym. K.Štúra Nám. slobody 5, Modra                         19:15 (11:7)

Gym. M. R. Štefánika 16, Nové Zámky – OA Pov.Bystrica                                    13:16 (6:9)

 

1.         OA Pov.Bystrica

2.         Gym. Komenského 32, Trebišov

3.         Gym. K.Štúra Nám. slobody 5, Modra

4.         Gym. M. R. Štefánika 16, Nové Zámky

 

Semifinále:               

            OA Pov.Bystrica       – Gymnázium Jána Adama Raymana Prešov         15:6 (6:6)

                                   

Finále:           

            OA Pov.Bystrica       – OA Hlohovec                                                          18:12 (8:5)

                                   

                        Výsledky celkom:                           

1.         OA Pov.Bystrica                  

2.         OA Hlohovec             

3.         Gymnázium Jána Adama Raymana Prešov            

4.         Gym. Komenského 32, Trebišov                  

5.         Gym. K.Štúra Nám. slobody 5, Modra                     

6.         SPŠ L. Novomeského 5/24, Martin              

7.         Gym. M. R. Štefánika 16, Nové Zámky                   

                                   

            Najlepší hráč: Tomáš Fech, gymnázium Prešov               

            Najlepší strelec: Andrej Sloboda, OA Považská Bystrica                    

            Najlepší brankár: Lukáš Ľuba OA Hlohovec

 

 

 

TURNAJE

 v ročníku 2018/2019  MŠK Považská  Bystrica zorganizovala nasledovné turnaje:

 

12.-13.1.2019   MŠK CUP  -   medzinárodný turnaj mužov:

                         1. miesto: KH Kopřinivce /Česká republika/

                         2. miestoMŠK Považská Bystrica

                         3. miestoHBC Ronal Jičín /Česká republika/

                         4. miesto:  HC Štart Nové Zámky /Slovensko/

 

                  – najlepším hráčom turnaja bol – VALLO Tomáš – MŠK Považská Bystrica

 

2.-3.2.2019 – XX.ročník memoriálu Františka Blaška v hádzanej mladších žiakov
Za účasti družstiev:HC Zlín, MHC Bardejov, HC Sporta Hlohovec, HCB Karviná, MŠK HO K.N.Mesto, Tatran Prešov, a domácich MŠK Považská Bystrica „A“, MŠK Považská Bystrica „B“

 

- družstvá MŠK Považská Bystrica obsadili   1. miesto /ml.žiaci “A”/ 

                                                                        8. miesto /ml.žiaci “B”/

Nalejpší brankár turnaja: Viliam Hlušek – MŠK Považská Bystrica „A“

 

23.-24.2.2019 – XV.ročník CoPoS CUP v hádzanej starších žiakov

Za účasti družstiev: KH Kopřivnice, HCB Karviná, ŠKP Bratislava,  MŠK K.N.Mesto, THA Martin, HO TJ Slovan Modra, TJ Sokol Horka nad Moravou, TJ Rožnov pod Radhoštěm, Tatran Prešov „B“, Tatran Prešov „A“, MŠK Považská Bystrica

družstvá MŠK Považská Bystrica obsadilo   6. miesto

 

Výsledky na turnajoch ŠTYROCH MIEST

 

28.10.2018  -  turnaj ŠTYROCH MIEST mladších žiakov – Považská Bystrica r.2007

MŠK Pov Bystrica 2007 : HC Sporta Hlohovec 2007                 11 : 10  (3:5)

MŠK Považská Bystrica 2007 : HC Zubří  2007                          18 : 12  (9:6)

MŠK Pov.Bystrica 2007 : Kodály Zoltán ISK 2007                    16 : 12  (9:5)

 

PORADIE TURNAJA ŠTYROCH MIEST r. 2007                                                          

1. MŠK Považská Bystrica 2007          3   0  0  0   45 : 34  6 bodv
2. Kodály Tatabánya 2007                      3   2  0   1   39 : 35  4 body

3. HC Sporta Hlohovec 2007                  3   1  0   2   32 : 38  2 body
4. HC Zubří 2007                                     3   0  0   3   34 : 43  0 bodov

 

 

28.10.2018  -  turnaj ŠTYROCH MIEST starších žiakov – Považská Bystrica r.2005

MŠK Pov.Bystrica 2005 : HC Sporta Hlohovec 2005              15 : 16  (11:10)

MŠK Považská Bystrica 2005 : HC Zubří  2005                       17 : 19  (9:11),

MŠK Pov.Bystrica 2005 : Kodály Zoltán ISK 2005                  18 : 22  (10:12)

 


PORADIE TURNAJA ŠTYROCH MIEST r. 2005                                                          

1. MŠK Považská Bystrica 2005          3   0  0  0   45 : 34  6 bodv
2. Kodály Tatabánya 2005                      3   2  0   1   39 : 35  4 body

3. HC Sporta Hlohovec 2005                  3   1  0   2   32 : 38  2 body
4. HC Zubří 2005                                     3   0  0   3   34 : 43  0 bodov

 

 

 

       Okrem toho sa družstvá hádzanárskeho oddielu zúčastnili viacerých turnajov, vrátane medzinárodných:

 

 

 

17.-18.8.2018   – 11.ročník ZEPOS CUP 2018 – medzinárodný turnaj mužov v Jičíne – 5.miesto

HBC Ronal Jičín                – MŠK Považská Bystrica           28 : 25 (13:10)
MŠK Považská Bystrica
 – HV KRAS Volendam                   27 : 27 (17:14)
SPR Chrobry Glogów          – MŠK Považská Bystrica          29 : 26  (15:14)
MŠK Považská Bystrica
    –    Talent M.A.T. Plzeň               30 : 30 (19:18)
MŠK :
Biel, Kovačin, Adamčík, Dobroň – Pupík 4, Š.Macháč 7, Bystrický 3, Maliar 5, Kardoš 1, Jurák 4,

Konečná tabuľka ZEPOS CUP 2018
1. HBC Ronal Jičín                   4    4    0     0    108 : 97   8 bodov

2. HV KRAS Volendam             4    2    1     1    104 : 99  5 bodov
3. Talent M.A.T. Plzeń              4    1    1     2    105 : 103  3 body
4. SPR Chrobry Glogów           4    1    0     3     99 : 111  2 body
5. MŠK Považská Bystrica     4    0    2     2    108 : 104  2 body

Výsledky na turnajoch ŠTYROCH MIEST

 

13.12.2018 štvrtok -  turnaj ŠTYROCH MIEST mladších žiakov – Hlohovec r.2006
MŠK Považská Bystrica – Kodály Tatabánya                              10 : 15 (5:9)
MŠK Považská Bystrica
– HC Zubří                                              15 : 10 (8:5)
MŠK Považská Bystrica
– HC Sporta Hlohovec                           9 : 9 (6:1)

 


PORADIE TURNAJA ŠTYROCH MIEST r. 2006                                                          

1. MŠK Považská Bystrica 2006            3   1  1  1   34 : 34  3 body
2. HC Zubří 2006                                      3   2  0   1   48 : 42  4 body

3. Kodály Tatabánya 2006                        3   2  0   1   51 : 45  4 body
4. HC Sporta Hlohovec 2006                    3   0  1   2   35 : 47  1 bod

CELKOVÉ PORADIE TURNAJA ŠTYROCH MIEST r. 2006                                                          

1. Kodály Tatabánya 2006
2. MŠK Považská Bystrica 2006
3. HC Zubří 2006       
4. HC Sporta Hlohovec 2006

Družstvo MŠK Považská Bystrica 2006:
Dudr Branislav, Hlušek Viliam, Chabda Martin, Janík Jakub, Lovecký David, Maliar Radoslav, Martiška Matej, Mlyniský Marián, Podolák Ján, Podsedlá Dominik, Riljak Bruno, Skáčik Filip, Tarnek Richard, Tichý Patrik

Tréner: Porubský Dušan
Vedúci družstva: Chabada Ľubomír

 

 

13.12.2018 štvrtok -  turnaj ŠTYROCH MIEST starších žiakov – Hlohovec
MŠK Považská Bystrica – Kodály Tatabánya                              29 : 16 (12:6)
MŠK Považská Bystrica
– HC Zubří                                            21 : 18 (12:8)
MŠK Považská Bystrica
– HC Sporta Hlohovec                       28 : 11 (13:4)

PORADIE TURNAJA ŠTYROCH MIEST r. 2004                                                          

1. MŠK Považská Bystrica 2004            3   3  0  0   77 : 45  6 bodov
2. HC Zubří 2004                                      3   2  0   1   71 : 60  4 body

3. Kodály Tatabánya 2004                        3  1  0    2    51 : 70  2 body
4. HC Sporta Hlohovec 2004                    3   0   0   3   52 : 77   0 bodov

 


CELKOVÉ PORADIE TURNAJA ŠTYROCH MIEST r. 2004                                                          

1. HC Zubří 2004       
2.
MŠK Považská Bystrica 2004
3. Kodály Tatabánya 2004

4. HC Sporta Hlohovec 2004

Družstvo MŠK Považská Bystrica 2004:
Adam Timotej, Ďurec Samueol, Hradil Alex, Kvaššay Filip, Chabada Ľubomír, Kopernický Samuel, Krátky Michal, Lagíň Denis, Pavlík Matej, Porubec Adrián, Šesták Róbert, Riljak Artur, Roman Marek, Šesták Róbert, Štefina Lukáš

Tréner: Mgr. Šebeň Vladimír
Vedúci družstva: Šebeňová Viktória

5.-6.1.2019 INETRBALL 2019 – mladší  žiaci „A“-  Tarján (HUN) – 5.miesto

MŠK Považská Bystrica    – Simontornyai KK                 19 : 23

MŠK Považská Bystrica    – Pick Szeged                          8 : 18

Tatabányai Kézilabda KFT  – MŠK Považská Bystrica      20 : 12

MŠK Považská Bystrica    – MHC Štart Nové Zámky        21 : 6

HC Zubří                                – MŠK Považská Bystrica     18 : 17

 

PORADIE  mladších žiakov

1. Simontornyai KKP                             5  5  0   0   120 : 65  10 bodov
2. Tatabánya Kézilabda KFT                   5   3  1  1   105 : 70    7 bodov
3. Pick Szeged                                         5  3   1  1     95 : 69   7 bodov
4. HC Zubří                                              5  2   0  3     91 : 98    4 body
5. MŠK Považská Bystrica                     5  1  0  4     77 : 85  2 body
6. MHC Štart Nové Zámky                       5   0  0  5     47 : 148 0 bodov

MŠK Považská Bystrica  mladší žiaci

Skáčik Filip 22, Podsedlý Dominik 18, Mlyniský Marián 9, Martiška Matej 7, Podolák Ján 4, Rolinčin Dávid 3, Gero Daniel 3, Janík Jakub 3, Dzurjaník Richard 3, Chabada Martin 2, Tichý Patrik 1, Dudr Branislav 1, Maliar Radoslav 1, Hlušek Viliam, Bačík Marek
Porubský Dušan – tréner, Chabada Ľubomír st. – vedúci družstva

 

1.-2.12.2018 DOBIÁŠ CUP – Rožnov 2018 – starší  žiaci „A“-  Rožnov pod Radhoštěm – 4.miesto

TJ Rožnov pod Radhoštěm – MŠK Považská Bystrica  13 : 29  (7:12)

TJ Slovan Modra                 – MŠK Považská Bystrica  14 : 18  (6:9)

MŠK Považská Bystrica    – SKP Frýdek Místek            18 : 15 ( 9:8)
HC Dukla Praha                   – MŠK Považská Bystrica  15 : 19  (8:9)

MŠK Považská Bystrica    – Tatran Prešov „B“               15 : 15 (5:6)

Tatran Prešov „A“                MŠK Považská Bystrica     25 : 19  (15 :10)

 

Celkové poradie  starších žiakov

1. ŠKP Bratislava
2. Tatran Prešov „B“
3. Tatran Prešov „A“
4. MŠK Považská Bystrica
5. HC Zlín

6. TJ Slovan Modra

MŠK Považská Bystrica  starší žiaci

Ďurec Samuel, Urban Tobias, Roman Marek , Lagíň Denis , Kopernický Samuel , Valášek Michal , Pavlík Matej , Porubec Adrián ,  Krátky Michal , Križan Filip, Chabada Ľubomír,  Riljak Artur, Kvaššay Adam, Šesták Róbert, Hradil Alex

Mgr. Šebeň Vladimír – tréner, Mgr. Šebeňová Viktória – vedúca družstva

 

 

 

5.-6.1.2019 INETRBALL 2019 – starší  žiaci „A“-  Tarján (HUN) – 4.miesto

MŠK Považská Bystrica    – UHC Stockerau                    17 : 20

MŠK Považská Bystrica    – Pick Szeged                          17 : 31

Tatabányai Kézilabda KFT  – MŠK Považská Bystrica      13 : 26

MŠK Považská Bystrica    – MHC Štart Nové Zámky        20 : 17

HC Zubří                                – MŠK Považská Bystrica      27 : 20

 

PORADIE  starších žiakov

1. Pick Szeged                                         5  5  0   0   119 : 63  10 bodov
2.HC Zubří                                               5   4  0  1   103 : 84    8 bodov
3. UHC Stockerau                                    5  2   1  2     87 : 94   5 bodov
4. MŠK Považská Bystrica                     5  2  0  3   100 : 108  4 body
5. MHC Štart Nové Zámky                       5   1  1  3     88 : 94    3 body

6. Tatabánya Kézilabda KFT                   5   0  0  5     68 : 122   0 bodov

 

MŠK Považská Bystrica  starší žiaci

Urban Tobias 30, Roman Marek 25, Lagíň Denis 18, Kopernický Samuel 12, Valášek Michal 4, Pavlík Matej 4, Porubec Adrián 4, Tarnek Richard 1, Krátky Michal 1, Križan Filip 1, Chabada Ľubomír,  Lovecký David, Ševčík Marek

Mgr. Šebeň Vladimír – tréner, Mgr. Šebeňová Viktória – vedúca družstva

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress