« späť

Oslava považskobystrickej hádzanej Muži
24.06.2016 - filip

Už túto sobotu sa môžete tešiť na nevšedný športovo-spoločenský zážitok. Už od 12:00 bude v športovej hale pripravený bohatý program pre deti a rodičov. Vďaka tomu môžete stráviť jedno zmysluplné športové popoludnie. No kto má rád maľovanie na tvár, tvorbu kreatívnych účesov, či kreatívne tvorenie, ten si tiež určite príde na svoje, pričom ho zabaví aj kultúrny program.

Od 15:30 sa už môžete stretnúť s hlavnými hviezdami podujatia na autogramiáde. Získať cenný podpis majstrov Slovenska 2006, ktorí sa zlatými písmenami zapísali do histórie považskobystrickej hádzanej, či súčasných hráčov MŠK, určite ozdobí zbierku každého pravého fanúšika. Alebo si spravte s hviezdami podujatia selfie, s ktorým sa môžete pochváliť aj na sociálnej sieti.

A od 17:00 vypukne to, čo všetci fanúšikovia túžobne očakávajú. Vidieť v akcii totiž budú môcť svojich miláčikov. Majstri z roku 2006 ešte nič nezabudli zo svojho umenia, čo na ihrisku určite dokážu. No a pre súčasný tím MŠK Považská Bystrica to bude dobrá previerka pred budúcou sezónou, v ktorej si opäť zahrá v pohárovej Európe, keďže náš klub sa prihlásil do Vyzývacieho pohára.

Ale predovšetkým to bude v sobotu výborná akcia, na ktorej sa bude nielen spomínať, ale aj na ňu samotnú sa bude po rokoch spomínať len v dobrom. O to sa postarajú všetci, ktorí majú v srdci považskobystrickú hádzanú, fanúšikov nevynímajúc, preto medzi nimi nemôžete chýbať ani vy, bude to stáť za to!

Filip Chudý

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress