Rozlosovanie a výsledky

2016/2017

Tabuľka 1. ligy staršieho dorastu

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ŠKP Bratislava 12 12 0 0 439:313126 24:0
2 Prešov 12 10 0 2 447:274173 20:4
3 Topoľčany 12 10 0 2 391:32071 20:4
4 Hlohovec 12 8 0 4 395:32867 16:8
5 MŠK Považská Bystrica 12 6 2 4 325:30223 14:10
6 Modra 12 6 1 5 386:37016 13:11
7 Malacky - Stupava 12 4 1 7 305:387-82 9:15
8 ŠG Košice 12 4 0 8 352:370-18 8:16
9 Trebišov 11 4 0 7 310:343-33 8:14
10 Bojnice - Martin 12 3 0 9 312:398-86 6:18
11 Levoča 12 1 0 11 294:396-102 2:22
12 Nové Zámky 11 1 0 10 263:418-155 2:20

 

Rozlosovanie a výsledky:


Match Score
10.09.2016 16:00 Športová hala MŠK, sídlisko SNP
MŠK Považská Bystrica Malacky - Stupava
30 - 16
10.09.2016 16:00
Prešov ŠKP Bratislava
23 - 27
10.09.2016 16:00
Modra – Levoča
36 - 23
10.09.2016 16:00
Hlohovec – Bojnice - Martin
35 - 25
10.09.2016 16:00
Nové Zámky ŠG Košice
31 - 39
10.09.2016 16:00
Trebišov Topoľčany
24 - 31
17.09.2016 13:00 Športová hala MŠK, sídlisko SNP
MŠK Považská Bystrica Prešov
27 - 30
17.09.2016 16:00
Malacky - Stupava – Topoľčany
23 - 28
17.09.2016 16:00
ŠG Košice Trebišov
34 - 27
17.09.2016 16:00
Bojnice - Martin – Nové Zámky
38 - 18
17.09.2016 16:00
Levoča – Hlohovec
17 - 30
17.09.2016 16:00
ŠKP Bratislava Modra
41 - 32
24.09.2016 16:00
Prešov – Malacky - Stupava
40 - 23
24.09.2016 16:00
Modra MŠK Považská Bystrica
28 - 28
24.09.2016 16:00
Hlohovec ŠKP Bratislava
28 - 34
24.09.2016 16:00
Nové Zámky – Levoča
30 - 27
24.09.2016 16:00
Trebišov – Bojnice - Martin
40 - 22
24.09.2016 16:00
Topoľčany ŠG Košice
35 - 25
01.10.2016 16:00
Malacky - Stupava – ŠG Košice
28 - 24
01.10.2016 16:00
Bojnice - Martin – Topoľčany
25 - 32
01.10.2016 16:00
Levoča – Trebišov
24 - 28
01.10.2016 16:00
ŠKP Bratislava Nové Zámky
36 - 17
01.10.2016 16:00 Športová hala MŠK, sídlisko SNP
MŠK Považská Bystrica Hlohovec
29 - 25
01.10.2016 16:00
Prešov Modra
44 - 21
08.10.2016 16:00
Modra – Malacky - Stupava
36 - 30
08.10.2016 16:00
Hlohovec Prešov
22 - 32
08.10.2016 16:00
Nové Zámky MŠK Považská Bystrica
21 - 28
08.10.2016 16:00
Trebišov ŠKP Bratislava
28 - 38
08.10.2016 16:00
Topoľčany – Levoča
39 - 21
08.10.2016 16:00
ŠG Košice – Bojnice - Martin
29 - 22
15.10.2016 16:00
Malacky - Stupava – Bojnice - Martin
28 - 26
15.10.2016 16:00
Levoča – ŠG Košice
31 - 28
15.10.2016 16:00
ŠKP Bratislava Topoľčany
42 - 34
15.10.2016 16:00
Prešov Nové Zámky
52 - 12
15.10.2016 16:00
Modra Hlohovec
23 - 31
22.10.2016 16:00
Hlohovec – Malacky - Stupava
36 - 22
22.10.2016 16:00
Nové Zámky Modra
36 - 41
22.10.2016 16:00
Trebišov Prešov
17 - 37
22.10.2016 16:00
Topoľčany MŠK Považská Bystrica
25 - 20
22.10.2016 16:00
ŠG Košice ŠKP Bratislava
22 - 32
22.10.2016 16:00
Bojnice - Martin – Levoča
31 - 29
25.10.2016 15:45 Športová hala MŠK, sídlisko SNP
MŠK Považská Bystrica ŠG Košice
32 - 31
28.10.2016 14:00 Športová hala MŠK, sídlisko SNP
MŠK Považská Bystrica Trebišov
29 - 20
29.10.2016 16:00
Malacky - Stupava – Levoča
28 - 26
29.10.2016 16:00
ŠKP Bratislava – Bojnice - Martin
38 - 22
29.10.2016 16:00
Prešov Topoľčany
29 - 27
29.10.2016 16:00
Modra Trebišov
33 - 35
29.10.2016 16:00
Hlohovec Nové Zámky
47 - 22
12.11.2016 16:00
Nové Zámky – Malacky - Stupava
24 - 31
12.11.2016 16:00
Trebišov Hlohovec
24 - 37
12.11.2016 16:00
Topoľčany Modra
29 - 28
12.11.2016 16:00
ŠG Košice Prešov
24 - 38
12.11.2016 16:00
Bojnice - Martin MŠK Považská Bystrica
26 - 25
12.11.2016 16:00
Levoča – ŠKP Bratislava
28 - 35
19.11.2016 16:00
Malacky - Stupava – ŠKP Bratislava
27 - 51
19.11.2016 16:00 Športová hala MŠK, sídlisko SNP
MŠK Považská Bystrica Levoča
31 - 23
19.11.2016 16:00
Prešov – Bojnice - Martin
50 - 19
19.11.2016 16:00
Modra ŠG Košice
33 - 25
19.11.2016 16:00
Hlohovec Topoľčany
30 - 35
19.11.2016 16:00
Nové Zámky Trebišov
-:-
26.11.2016 16:00
Trebišov – Malacky - Stupava
41 - 24
26.11.2016 16:00
Topoľčany Nové Zámky
42 - 27
26.11.2016 16:00
ŠG Košice Hlohovec
34 - 36
26.11.2016 16:00
Bojnice - Martin – Modra
25 - 36
26.11.2016 16:00
Levoča – Prešov
22 - 41
26.11.2016 16:00
ŠKP Bratislava MŠK Považská Bystrica
32 - 21
25.02.2017 16:00
Malacky - Stupava MŠK Považská Bystrica
25 - 25
25.02.2017 16:00
ŠKP Bratislava Prešov
33 - 31
25.02.2017 16:00
Levoča – Modra
23 - 39
25.02.2017 16:00
Bojnice - Martin – Hlohovec
31 - 38
25.02.2017 16:00
ŠG Košice Nové Zámky
37 - 25
25.02.2017 16:00
Topoľčany Trebišov
34 - 26
04.03.2017 16:00
Topoľčany – Malacky - Stupava
-:-
04.03.2017 16:00
Trebišov ŠG Košice
-:-
04.03.2017 16:00
Nové Zámky – Bojnice - Martin
-:-
04.03.2017 16:00
Hlohovec – Levoča
-:-
04.03.2017 16:00
Modra ŠKP Bratislava
-:-
04.03.2017 16:00
Prešov MŠK Považská Bystrica
-:-
11.03.2017 16:00
Malacky - Stupava – Prešov
-:-
11.03.2017 16:00 Športová hala MŠK, sídlisko SNP
MŠK Považská Bystrica Modra
-:-
11.03.2017 16:00
ŠKP Bratislava Hlohovec
-:-
11.03.2017 16:00
Levoča – Nové Zámky
-:-
11.03.2017 16:00
Bojnice - Martin – Trebišov
-:-
11.03.2017 16:00
ŠG Košice Topoľčany
-:-
18.03.2017 16:00
ŠG Košice – Malacky - Stupava
-:-
18.03.2017 16:00
Topoľčany – Bojnice - Martin
-:-
18.03.2017 16:00
Trebišov – Levoča
-:-
18.03.2017 16:00
Nové Zámky ŠKP Bratislava
-:-
18.03.2017 16:00
Hlohovec MŠK Považská Bystrica
-:-
18.03.2017 16:00
Modra Prešov
-:-
25.03.2017 16:00
Malacky - Stupava – Modra
-:-
25.03.2017 16:00
Prešov Hlohovec
-:-
25.03.2017 16:00 Športová hala MŠK, sídlisko SNP
MŠK Považská Bystrica Nové Zámky
-:-
25.03.2017 16:00
ŠKP Bratislava Trebišov
-:-
25.03.2017 16:00
Levoča – Topoľčany
-:-
25.03.2017 16:00
Bojnice - Martin – ŠG Košice
-:-
01.04.2017 16:00
Bojnice - Martin – Malacky - Stupava
-:-
01.04.2017 16:00
ŠG Košice – Levoča
-:-
01.04.2017 16:00
Topoľčany ŠKP Bratislava
-:-
01.04.2017 16:00
Trebišov MŠK Považská Bystrica
-:-
01.04.2017 16:00
Nové Zámky Prešov
-:-
01.04.2017 16:00
Hlohovec Modra
-:-
08.04.2017 16:00
Malacky - Stupava – Hlohovec
-:-
08.04.2017 16:00
Modra Nové Zámky
-:-
08.04.2017 16:00 Športová hala Tatran Prešov
Prešov Trebišov
-:-
08.04.2017 16:00 Športová hala MŠK, sídlisko SNP
MŠK Považská Bystrica Topoľčany
-:-
08.04.2017 16:00
ŠKP Bratislava ŠG Košice
-:-
08.04.2017 16:00
Levoča – Bojnice - Martin
-:-
22.04.2017 16:00
Levoča – Malacky - Stupava
-:-
22.04.2017 16:00
Bojnice - Martin – ŠKP Bratislava
-:-
22.04.2017 16:00
ŠG Košice MŠK Považská Bystrica
-:-
22.04.2017 16:00
Topoľčany Prešov
-:-
22.04.2017 16:00
Trebišov Modra
-:-
22.04.2017 16:00
Nové Zámky Hlohovec
-:-
29.04.2017 16:00
Malacky - Stupava – Nové Zámky
-:-
29.04.2017 16:00
Hlohovec Trebišov
-:-
29.04.2017 16:00
Modra Topoľčany
-:-
29.04.2017 16:00 Športová hala Tatran Prešov
Prešov ŠG Košice
-:-
29.04.2017 16:00 Športová hala MŠK, sídlisko SNP
MŠK Považská Bystrica Bojnice - Martin
-:-
29.04.2017 16:00
ŠKP Bratislava – Levoča
-:-
13.05.2017 16:00
ŠKP Bratislava – Malacky - Stupava
-:-
13.05.2017 16:00
Levoča MŠK Považská Bystrica
-:-
13.05.2017 16:00
Bojnice - Martin – Prešov
-:-
13.05.2017 16:00
ŠG Košice Modra
-:-
13.05.2017 16:00
Topoľčany Hlohovec
-:-
13.05.2017 16:00
Trebišov Nové Zámky
-:-
20.05.2017 16:00
Malacky - Stupava – Trebišov
-:-
20.05.2017 16:00
Nové Zámky Topoľčany
-:-
20.05.2017 16:00
Hlohovec ŠG Košice
-:-
20.05.2017 16:00
Modra – Bojnice - Martin
-:-
20.05.2017 16:00 Športová hala Tatran Prešov
Prešov – Levoča
-:-
20.05.2017 16:00 Športová hala MŠK, sídlisko SNP
MŠK Považská Bystrica ŠKP Bratislava
-:-
Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress