« späť

Za necelý mesiac veľká exhibícia, pomôžte k atmosfére podujatia aj vy! Muži
31.05.2016 - filip

Hádzanárska sezóna síce skončila, ale ešte nás pred tou novou čaká jeden veľký bonbónik. Za necelý mesiac (25. júna) sa uskutoční dlho očakávaný exhibičný zápas pri príležitosti 10. výročia od zisku ostatného hádzanárskeho titulu. Bolo to vlastne zatiaľ naposledy, čo niekto dokázal narušiť hegemóniu Tatrana Prešov, ktorý odvtedy získal všetky majstrovské tituly.

Hoci sme vtedy išli do play-off z druhého miesta, víťazstvom v druhom finálovom stretnutí v Prešove (32:28) sme sa dostali do výhody, ktorú sme takmer presne pred desiatimi rokmi (20. a 21. mája) aj využili a vďaka víťazstvám 31:29 a 32:30 sme vyhrali finálovú sériu 3:1 na zápasy.

Aj vy určite máte na tieto okamihy krásne spomienky, pričom sa možno u vás nájdu aj nejaké pamätné veci z tých dní, ako napr. fotky, či nejaké predmety, ktoré súvisia s týmto titulom. Práve vás hádzanársky oddiel prosí o malú pomoc, aby ste tieto veci na exhibičný zápas zapožičali, čím by ste pomohli k neopakovateľnej atmosfére tohto podujatia. Ak teda máte niečo pamätné z tých čias, s čím by ste sa radi podelili aj s ostanými fanúšikmi, potom kontaktujte priamo sekretariát klubu: telefón: 042 4260 811, mobil: 0917 451 114, fax: 042 4260 810, e-mail: msk-sh@msk.sk, alebo zájdite osobne na sekretariát klubu do športovej haly.

Filip Chudý

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress